PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה חודשים עם Q ויש לי כמה שאלות ...ללא תשובה...

Op7777
27-09-18, 00:43
אהלן,
כאמור, מחזיק פגארו Q שנת 99 דיזל ארוך. בינתיים מאד מרוצה ...
עושה את העבודה כרכב שני, רכב משפחתי ועוד לא נתקלתי בעבירות שטח שהוא לא יכול לה...
יש לי כמה דברים לא ברורים :
1. לעיתים שאני רוצה להעביר ל 4H הנורות העליונות מהבהבות ולא הופכות להיות קבועות ... למה זה קורה? מה צריך לעשות והאם זה משהו שדורש בדיקה, מצ"ב תמונה 1.
2. קשור לסעיף לעיל... יש לי מנגנון נעילה על גלגל שמאל, מצב תמונה 2, שהבנתי שאם אני רוצה לעבור ל 4x4 אני צריך להעביר אותו למצב lock .. אני שואל...
- למה הוא רק בצד אחד ולא בשני הגלגלים ואיך בעצם העסק הזה עובד ?
- האם יש משמעות אם אני שם אותו כל הזמן על מצב LOCK או להשתמש בו רק שצריך לעבור ל 4X4 ?
3. יש שני מתגים שאין לי מושג מה תפקידם... מצ"ב תמונות 3+4.
4. משום מה הגב של מושב הנהג שלי מתחמם ... האם יש חימום במושבים והאם יש קשר למתגים לעיל ?
5. לפני כחודש החלפתי מדחס למזגן (המקורי החזיק מעמד כמעט 20 שנה ...) הבנתי שעל מנת לפרק ולהחליף את המדחס נאלצו לפרק בין היתר גם את מוט ההגה.
למרות שהוספתי שמן הגה כפי שצריך, עדין ההגה משמיע חריקות שלא היו בעבר.
מה הסיבה ומה צריך לעשות ?
תודה מראש על העזרה ...

opl
27-09-18, 07:45
1. לעיתים שאני רוצה להעביר ל 4H הנורות העליונות מהבהבות ולא הופכות להיות קבועות ... למה זה קורה? מה צריך לעשות והאם זה משהו שדורש בדיקה, מצ"ב תמונה 1.

את המדריך קראת? יש שם פרק שעוסק בנושא:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/96690-%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%A4%D7%92%D7%A8%D7%95%D7%90%D7% 99%D7%A1%D7%98-%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C/page14

2. קשור לסעיף לעיל... יש לי מנגנון נעילה על גלגל שמאל, מצב תמונה 2, שהבנתי שאם אני רוצה לעבור ל 4x4 אני צריך להעביר אותו למצב lock .. אני שואל...
- למה הוא רק בצד אחד ולא בשני הגלגלים ואיך בעצם העסק הזה עובד ?
- האם יש משמעות אם אני שם אותו כל הזמן על מצב LOCK או להשתמש בו רק שצריך לעבור ל 4X4 ?

כשתקרא את הפרקשעוסק ב4X4 תבין שלצריה ימין יש משלב על בסיס וואקום. הרבה הוסיפו לוקר לגלגל שמאל לאחר התקנת נעילה או ריתוך הדיפרנציאל - בדוק האם בוצע אצלך. תתחיל מלשאול את המוכר.

3. יש שני מתגים שאין לי מושג מה תפקידם... מצ"ב תמונות 3+4.

הרכב ארוך? כך נראה מספק מזגן אחורי, לגבי השני - טרם נתקלתי. מניח שזה שייך לדגם המנופח שלא היה לי - מישהו יענה בהקדם.

4. משום מה הגב של מושב הנהג שלי מתחמם ... האם יש חימום במושבים והאם יש קשר למתגים לעיל ?

5. לפני כחודש החלפתי מדחס למזגן (המקורי החזיק מעמד כמעט 20 שנה ...) הבנתי שעל מנת לפרק ולהחליף את המדחס נאלצו לפרק בין היתר גם את מוט ההגה.
למרות שהוספתי שמן הגה כפי שצריך, עדין ההגה משמיע חריקות שלא היו בעבר.
מה הסיבה ומה צריך לעשות ?

נסה בתור התחלה לשמן את הצלב שעל מוט ההגה (מממוקם בכנף שמאל מעל הבולם)

תודה מראש על העזרה ...

-->