PDA

צפייה בגרסה מלאה : שברולט סילברדו - התלבטויות

מיקי פ
14-01-06, 13:38
היי

מה דעתכם לגביי הרכב הנ"ל?
אני שוקל את האפשרות להחליף את המגנום בשברולט.
הייתרון הגדול של השברולט מבחינתי הוא סיווג הרכב כמשאית וכל הנגזרות הכלכליות של סיווג זה (חסכון משמעותי לאורך השנים...).
ההתלבטות נובעת מהתחושה שהשברולט פשוט גדול מידיי... לרוחב ולאורך..

itayhi
15-01-06, 00:23
לא מכיר...
ואם כבר יש מי שיודע, תמצא אותו בפורום "פול סייז" http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewforum.php?f=14

אבל, הייתה עליו כתבה ב"הגה בשטח" של לפני חודשיים או שלושה.
אם תרצה, פנה אלי בפרטי ואפקסס לך אותה.

איתי

asafk
15-01-06, 00:28
אכן, פרה גדולה. ושמנה. וכבדה.

סילברדו- לא ממש רכב שטח. בטח לא דבל קבינה- ארוך מדי, עם גלגלים קטנטנים, מגושם, קשה לתמרן, כבד. המתלה הקדמי רך מדי, האחורי קשה מדי (אלא אם כן אתה מעמיס אותו).

הוא מיועד להיות משאית. קל ופשוט- תעמיס עליו, תגרור איתו, תיקח מה שאתה רוצה כולל חמישה אנשים בקבינה- והוא עדיין יעלה את העליה של עוקף באר שבע, או של צומת גולני- כאילו כלום... ויעשה את זה יום אחרי יום. כבישים, שבילי כורכר ואפילו שבילים קצת בוציים- לא בעיה בשבילו. יותר מזה בשטח- לא.
יש קצת בעיות עם הגירים שלהם, אני לא יודע אם זה משתפר בדגמים החדשים יותר.

אסף.

tzagi
15-01-06, 04:24
פרה גדולה. ושמנה. וכבדה.

Asaf, what did my wife ever did to you??????
javascript:emoticon(':wink:')
Wink

Actualy if that what you think of the Chevy that is actualy reletivly light.....
I dont want to know how you see the Dodge
its over 4 tons empty......all good old fasioned American steel

asafk
15-01-06, 12:30
הן הדודג' והן הפורד- גם הם פרות שמנות, אבל עם שני סרנים חיים וצמיגים בגודל נורמלי, שלא לדבר על זה שהם לא DUAL בשביל משקל כולל של 4 וחצי טון- יש להם מה לספר בשטח (ונסעתי עליהם לא מעט, בגרסת הדבל קבינה ג'נט אחד בפורד, וקבינה וחצי ג'נט אחד בדודג). לג'מוס, עם מתלה קדמי נפרד וצמיגים קטנטנים, ועם דבל ג'נט גם בגרסה הקלה (4.5 טון)- אין מה לחפש בשטח.

אסף.

מיקי פ
20-01-06, 19:40
אסף

הרעיון הוא להחליף את הצמיגים לגדולים יותר וכן להחליף את מכלולי המתלים וכו'
מה אז...?

asafk
20-01-06, 23:52
הוא דבל ג'נט, ומתלה נפרד מקדימה... אני לא רואה איך אתה עושה את זה (למתלה הקדמי יש קיטים יקרים מאוד, אבל העניין מאחורה מסובך יותר)

אסף.

גיא
22-01-06, 12:42
אולי רכב קטנטן כמו למשל נוודה ?
ג'נט אחד מאחורה וכמה טונות פחות במשקל כולל ... ( לא יודע אם הוא ניכלל ברשימת ה"משאיות" )

-->