PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייבוא ערכת עבודה בגובה - מותר לאדם פרטי?

lizard
09-10-18, 09:25
אני מעוניין לקנות באיביי/אמזון ערכת עבודה בגובה. הערכה כוללת קסדה, רתמה, חבלי ריתום וכדומה. המחיר בחו"ל בין חצי לעשירית מהמחיר בארץ.
האם מותר? איפה אפשר למצוא את המידע בנוגע לזה?

תודה

elitkh
09-10-18, 09:53
יש לי ערכה כזו חדשה. לא השתמשו בה ואין לי מה לעשות בה. כמה זה עולה ב איביי? אולי אציע לך במחיר דומה.

lizard
09-10-18, 10:36
הבעיה זה הגודל. אני צריך הכי גדולה שקיים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

המשוטט
09-10-18, 16:56
לא חושב שזה מעניין מישהו במכס

רק אם אתה עובד באתר מסודר יבדקו שזה עומד בתקן

ובאתר פדנטי יבדקו תאריך יצור

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

MMR
10-10-18, 18:01
מסוג הדברים שאין מה לחסוך בהם.
ריתמה בסיסית עם תו תקן עולה בארץ סביב 100-150 ₪ , ואם חלילה תהיה מופתע לרעה מאיכות בולם הנפילה של ריתמה מאיביי זה כבר יהיה כנראה מאוחר מדי להתחרט...

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

זיף
11-10-18, 08:44
אם צריך מידה מיוחדת, יש את זיז קונספט בפ"ת שתופרים ציוד עבודה בגובה ובטיחות תקני. התאימו לי בעבר רתמה. לא הכי זולים, אבל שרותיים ונחמדים מאוד וביחס להרבה מהרתמות המיובאות לעבודה בגובה התוצרת שלהם טובה.

ש01
11-10-18, 09:49
א. מותר.
ב. למה?

ציוד עבודה בגובה הוא ציוד בטיחות משמעות כל תקלה בו שווה לחיים שלך (או ליכולת של בת הזוג שלך להחליף לך חיתולים לשארית ימיך).

לא עושים קומבינות, לא מביאים מE_BAY ולא קונים בחנות ציוד טכני.

יש מספר יבואנים (אני לא מכיר את זה שתופר בפ"ת עליו המליצו לך)

יש את גזית בפ"ת, דקר ומגן אופטיק - הם המובילים בארץ בציוד בטיחות.
מה שתמצא אצלם בתוך עומד בתקנים.
המחירים לא בשמים (גזית בד"כ יקר בכ 30% מהאחרים) וההפרשים על ציוד טוב לעומת יבוא עצמי לא גדולים.

חשוב שתמצא רתמה נוחה, מתאימה לצרכים וכמובן למידה שלך (ולהם יש מגוון פתרונות).

אם צריך עזרה או ייעוץ - פנה אלי (פרטי או טלפון) ואשמח.

איל מ
11-10-18, 11:01
אני קונה ציוד ב"מערכות בטיחות" בקיבוץ עינת. אמנם אני לא קונה ציוד עבודה אלא טיפוס וגלישה, אבל הם מתעסקים בזה ומוכרים ליחידים (וגם עם הנחות). וגם עושים הדרכות עבודה בגובה.
http://height.livemobile.co.il/
לגבי קניה בחנויות ציוד טכני,
אני רחוק מלהיות איש מקצוע כמו ש01, אבל אני ראיתי שמוכרים בלא מעט חנויות כאלו, ציוד של חברות מכובדות ועם תקן.

lizard
11-10-18, 11:29
האמת שראיתי ערכה כמו שאני משתמש בה שעולה סביבות ארבע מאות. לא שווה לייבא

ש01
11-10-18, 13:53
לגבי קניה בחנויות ציוד טכני,
אני רחוק מלהיות איש מקצוע כמו ש01, אבל אני ראיתי שמוכרים בלא מעט חנויות כאלו, ציוד של חברות מכובדות ועם תקן.

מבלי לפגוע כמובן בחנויות הציוד הטכני...
כבר יצא לי לרקות במקום כזה ציוד קרוב לפג תוקף...

ד.א. דקר עליהם המלצתי יושבים לדעתי בעינת.

lizard
11-10-18, 15:52
תודה רבה. אני אפנה לחנויות אם אחליט להכנס לזה. בנתיים לקחתי ערכה מהבית ספר בו עשיתי את ההדרכת עבודה בגובה ושכרתי במת הרמה מרום בפתח תקווה. לקח לי ארבע שעות לעשות מה שעם סולם היה לוקח לי שבוע. פשוט שווה את הכסף והרבה יותר בטיחותי.

lizard
11-10-18, 15:54
זה היה אתמול, היום גם הצד השני כבר מרותך ובנוי. מחר מקווה להניח את האיזכורית. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181011/bd06085e54c34b5b3df98e1ee0a448f7.jpg

המשוטט
11-10-18, 16:06
תודה רבה. אני אפנה לחנויות אם אחליט להכנס לזה. בנתיים לקחתי ערכה מהבית ספר בו עשיתי את ההדרכת עבודה בגובה ושכרתי במת הרמה מרום בפתח תקווה. לקח לי ארבע שעות לעשות מה שעם סולם היה לוקח לי שבוע. פשוט שווה את הכסף והרבה יותר בטיחותי.

ברוב המיקרים ביחוד בנושאים האלא היקר הרבה יותר זול

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

lizard
11-10-18, 16:10
כן. וגם זה לא יקר. שש מאות לשבוע זה כלום.

-->