PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים ללנד קרוזר 2014

Alon..L
09-10-18, 09:56
שלום רב,
אני מחפש את הצמיג "המושלם" ללנד קרוזר שלי, ברור שאין דבר כזה אבל אחרי חיפוש ברשת יש לי כמה כיוונים:
1. מישלן 30/70 לטובת הכביש
2. TOYO A/T

מיקי טומפסון נפסל לצערי כי הבנתי כרגע אין

בגדול מחפש צמיג טוב לשטח אך שיהיה טוב על הכביש ללא רעידות וללא זלילת דלק.

תודה מראש

erezgur
09-10-18, 10:13
ברוך הבא לפורום,

"צמיג טוב לשטח" שיסע טוב על כביש וכו' - אתה צריך לחפש צמיגים שאנו מכנים "50-50", לכן אני במקומך הייתי מוותר על צמיג "30-70".

לפי מידות הצמיג ברשיון (שים לב גם לגבי רישום קוד המהירות והעומס) תוכל לבצע בדיקה של המצאי בארץ.

נדב ש.
09-10-18, 11:15
שלום רב,

בגדול מחפש צמיג טוב לשטח אך שיהיה טוב על הכביש ללא רעידות וללא זלילת דלק.

תודה מראש

אין חיה כזאת.
כל צמיג שהוא לא צמיג שמיועד נטו לכביש יגרום לך בשלב כזה או אחר למה שאתה לא רוצה- רעידות וכו'.
צמיגי "70/30" או "50/50" יעשו עבודה גם בכביש וגם בשטח עד רמה מסויימת, כשהצמיג חדש לא מרגישים עדיין כלום, אבל אחרי כמה טיולים וכשהוא מתחיל להישחק מתחילות גם כל שאר התופעות, ככה זה עובד, יש צמיגים שמרגישים את זה יותר ויש כאלה שפחות, ויש שיגידו שבכלל לא מורגש.

המלצה שלי, חפש גודייר אם יש במידה, הטויו גם טובים. מישלן לא מכיר.

Alon..L
09-10-18, 17:22
מה שהציעו לי נקרא Michelin Latitude Cross
https://www.michelin.co.uk/tyres/michelin-latitude-cross
נראה שמתאים יותר לטנדרים ו SUV קטנים.

מה דעתכם? או שכדאי ללכת על 50/50?

איל מ
09-10-18, 18:07
מה אתה מתכנן לעשות עם האוטו?
המישלין שקישרת (ht) וצמיג כביש זה נטו עניין של מיתוג.
אם אתה מעוניין לטייל במשהו שהוא מעבר לשבילי קקל (איפה שאפשר לנסוע עם כל פרייבט), אתה צריך צמיג at.

נמרוד
09-10-18, 22:11
שלום רב,
אני מחפש את הצמיג "המושלם" ללנד קרוזר שלי...

דווקא יש, בלי מרכאות - בי.אף.גודריץ' TA. צמיג השטח הטוב ביותר שלא סובל מהחסרונות של צמיגי שטח מלא אגרסיביים.

במידה שלך אין מבחר גדול של צמיגים, וזה הטוב ביותר. תבדוק אם יש במקרה גודייר Duratrac, זה צמיג שנראה יותר אגרסיבי אבל הוא בעצם צמיג AT מצויין. אם אין אז קח את הבי.אף. ותהנה.

מיכה100
09-10-18, 22:36
דווקא יש, בלי מרכאות - בי.אף.גודריץ' TA. צמיג השטח הטוב ביותר שלא סובל מהחסרונות של צמיגי שטח מלא אגרסיביים.
.
+1 אכן.

Alon..L
10-10-18, 10:34
מה אתה מתכנן לעשות עם האוטו?
המישלין שקישרת (ht) וצמיג כביש זה נטו עניין של מיתוג.
אם אתה מעוניין לטייל במשהו שהוא מעבר לשבילי קקל (איפה שאפשר לנסוע עם כל פרייבט), אתה צריך צמיג at.

אני אכן מעוניין לנסוע בשטח טכני, אבל פעם בחודש במקרה הטוב ולכן לא בטוח שכדאי צמיג שטח אגרסיבי, AT = 50/50? ידוע לך איזה AT מומלץ?
תודה

- - - Updated - - -

+1 אכן.

זה לא הדגם שכתבו עליו שהוא נוטה להתפרק קופיות נופלות לו?

erezgur
10-10-18, 10:45
AT כלומר all terrain הוא אכן 50-50

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

Alon..L
10-10-18, 10:47

במידה שלך אין מבחר גדול של צמיגים, וזה הטוב ביותר. תבדוק אם יש במקרה גודייר Duratrac, זה צמיג שנראה יותר אגרסיבי אבל הוא בעצם צמיג AT מצויין. אם אין אז קח את הבי.אף. ותהנה.

תודה על העזרה, זה נראה מעניין, מכיר?
http://www.bmbltd.co.il/tire/26565r17-wrangler-atsa-112s-owl-tl

מצד שני יש גם את זה:
http://www.bmbltd.co.il/tire/26565r17-wrl-hpall-weather-112h-fp-rh-tl

איל מ
10-10-18, 14:06
השני הוא ht. לא טוב לך.
הראשון הוא at,
אפשרי, אבל אין לי נסיון איתו. דומה לרנגלר שהיו פעם בסופות. שהיו צמיגי at פושרים.

ענבר
10-10-18, 14:32
זה לא הדגם שכתבו עליו שהוא נוטה להתפרק קופיות נופלות לו?

בעבר היתה סדרה לא מוצלחת של BF KO , היום הם משווקים את ה-KO2 עם חיזוק בדופן וללא התפרקות קוביות.
תבדוק שהצמיגים טריים לפי תאריך הייצור.

sdruyan
14-10-18, 10:39
מחפש לרכוש BF AT K2
באזור השרון במחיר שפוי
מכירים?

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

-->