PDA

צפייה בגרסה מלאה : נהג טרי עם רכב קצת גדול... בחניה חשוכה נכנסתי עם הדלת בעמוד, עשה לי פגיעה עמוקה בפח,

YUYU11
18-10-18, 10:52
לא מעוניין לתקן את זה אצל פחח, אלא לתקן בעצמי מה שיכול, גם אם התוצאה תהיה בינונית ומטה.
השאלות:
1. לגבי הפח, יש חומר "קאר בונד", האם הוא מומלץ ומתאים למילוי\יישור חלקי של שקע עמוק?
2. לגבי צבע. האם עדיף לצבוע עם מיכל ומכחול, או שעם ספריי גם טוב?
תודה

shachar
18-10-18, 10:56
ספריי

http://www.topcolor.co.il/

איל מ
18-10-18, 12:05
אם יש מעיכה גדולה, עדיף לך ליישר את הפח קודם כדי ששכבת המילוי תהיה דקה כמה שיותר.
אחרת, עם הזמן השכבת המילוי נפרדת מהפח ולסדק חודרת רטיבות ואיתה חלודה.
אני עכשיו עם סרט דומה בתיקון ישן ולא מקצועי.
טיפ נוסף,
צבע שכבה ראשונה של חומר דוחה חלודה וצבע יסוד לפני החומר פחחים.

YUYU11
18-10-18, 12:23
אם יש מעיכה גדולה, עדיף לך ליישר את הפח קודם כדי ששכבת המילוי תהיה דקה כמה שיותר.
אחרת, עם הזמן השכבת המילוי נפרדת מהפח ולסדק חודרת רטיבות ואיתה חלודה.
אני עכשיו עם סרט דומה בתיקון ישן ולא מקצועי.
טיפ נוסף,
צבע שכבה ראשונה של חומר דוחה חלודה וצבע יסוד לפני החומר פחחים.

תודה. בא נגיד כך, אין לי אפשרות\יכולת\ידע ליישר. (ניסיתי עם פומפה, ורק נכנסתי אותו יותר חזק...) אז אני מבין לאור דבריך שאם אני לא רוצה להשקיע, עדיף שאני אצבע בלי חומר מילוי, או רק עם טיפונת חומר, בלי ליישר לגמרי, נכון?

דבר שני. חשבתי לקנות ספריי כדוגמת זה:
https://www.rpt.co.il/items/850299-צבע-ספריי-לרכב
השאלה היא: במידה וכן אשים קצת חומר מילוי (ייתכן כאמור שאוותר על זה), האם מספיק שאשים את הספריי ישירות על הפח שכבה דקה, ואז (לאחר ייבוש כמובן) אשים חומר מילוי, ואז שוב צבע?
תודה

איל מ
18-10-18, 12:31
ספריי

http://www.topcolor.co.il/

אני קניתי מהם.
יסוד,
צבע עליון,
לכה.
הכל בפחיות תרסיס. יש להם גם סרטוני הסבר ביוטיוב.
צבע לפי קוד רכב. לא יוצא בדיוק אותו גוון, כי הצבע המקורי דהה עם השנים. פחחי רכב יודעים לגוון בדיוק לפי מצב הצבע המקורי, ולפי כמה שנים יש לו. אבל על זה אתה משלם.

יישור פח של דלת הוא די קל, כי בד"כ אפשר לפרק את הריפוד מבפנים ולדפוק את הפח החוצה. לפחחים יש פטישים וסדנים בצורות שונות בשביל זה.
אני מניח שאם תעלה תמונות יהיה יותר קל לייעץ.
אם הקוסמטיקה פחות מעניינת אותך, אז הכי טוב זה בלי חומר פחחים בכלל. רק הגנה על המתכת מחלודה.

בנוסף, יש רכבים בהם הפח עשוי מאלומיניום, ואז אתה צריך יסוד מתאים.

YUYU11
21-10-18, 22:08
אני קניתי מהם.
יסוד,
צבע עליון,
לכה.
הכל בפחיות תרסיס. יש להם גם סרטוני הסבר ביוטיוב.
צבע לפי קוד רכב. לא יוצא בדיוק אותו גוון, כי הצבע המקורי דהה עם השנים. פחחי רכב יודעים לגוון בדיוק לפי מצב הצבע המקורי, ולפי כמה שנים יש לו. אבל על זה אתה משלם.

יישור פח של דלת הוא די קל, כי בד"כ אפשר לפרק את הריפוד מבפנים ולדפוק את הפח החוצה. לפחחים יש פטישים וסדנים בצורות שונות בשביל זה.
אני מניח שאם תעלה תמונות יהיה יותר קל לייעץ.
אם הקוסמטיקה פחות מעניינת אותך, אז הכי טוב זה בלי חומר פחחים בכלל. רק הגנה על המתכת מחלודה.

בנוסף, יש רכבים בהם הפח עשוי מאלומיניום, ואז אתה צריך יסוד מתאים.
תודה!!!😊
רציתי רק להעיר ולברר: מדובר ברכב רנו לוגאן. לא מעניין אותי קוסמטיקה. (כי לא רוצה להוציא כסף על הרכב הזה). אין לי מושג אם מדובר בפח או אלומיניום. השאלה רק: אם אגיע לטופ קולור הם יסתכלו על הרכב ויגידו לי מה בדיוק צריך?

איל מ
21-10-18, 22:10
כן. רק אל תשאיר שניה את הרכב בחניה לא מסודרת או בלי השגחה. הפקחים שם רעבים!

-->