PDA

צפייה בגרסה מלאה : ימי מכירות בטא/שמיר - 25/26.10

Derish
20-10-18, 10:58
התקבל במייל ומוגש כשירות לציבור:

https://i.postimg.cc/gjN0BcBC/s1.jpg

https://i.postimg.cc/X7YqBFr4/s2.jpg

https://i.postimg.cc/MZDXGtK9/s3.jpg

https://i.postimg.cc/FsCRyRSc/s4.jpg

boaz avrahami
20-10-18, 12:00
העגלות שלהם יותר איכותיות מהסיניים המקובלים או שזה רק המדבקה ששונה?

Derish
20-10-18, 12:38
לא זכור לי הבדל משמעותי, אולי רק בהתאמה למגשי הכלים של אותו יצרן. בקטלוג של בטא יש לא מעט מוצרי OEM שמתומחרים בהתאם למותג ולא מציעים שום ערך מוסף, סביר להניח שזה אחד מהם.

boaz avrahami
20-10-18, 12:42
יש עגלות כתומות גם ב 1000-1200 שח

Derish
20-10-18, 12:53
עדיין, את הסט של GW בפחות ממאה שקל הייתי קונה אם הייתי עכשיו בארץ. מעניין אם יש להם מספיק יחידות במלאי, או שזה יהיה כמו עם המכירות של ל.כ. - מגיעים לשם ומגלים ש"בדיוק נגמר". :rolleyes:

omri_t
20-10-18, 15:49
שמיר מביאים את beta למשל שזו בעיקרון םירמה של כלים מעולים.

אבל ב 20 שנה שאני פחות מחובר לתחום הרבה השתנה.
מותגי על הפכו להיות מותגי מדבקה סיניים.
איני יודע אם זה המצב.

רכשתי משמיר לאחרונה סט מפתחות אינציים מתוצרת beta שהיו חסרים לי
אין עליהם איזכור היכן יוצרו
כבר מוזר למותג איטלקי.
ביד בם מרגידים אחרת מהכלים של beta מלפני 20 שנה.
המחיר אגב יוקרתי+
השירות vip

ממש לא בטוח שעגלה הזו טובה מאחותה בל.כ שנמכרת בפחות.
צריך לראות בעיניין שכן המדבקה לא מעידה כבר על כלום.

זה לא הכלים של ל.כ
וגם לא המחיר של ל.כ

עדיין אשתדל לעבור שם.
עסק וותיק עם מוניטין חיובי.

תודה על המידע!

איציק - 4X6ZH
20-10-18, 16:33
במשך עשרות שנים השתמשתי ועדין משתמש בכלי עבודה של בטא
לאט לאט המחירים הפכו להיות הזויים עד שיום אחד עשיתי שינוי
ועברתי לכלי עבודה של ל.כ
עברתי בגלל המחיר ונשארתי עם ל.כ
איכות סבירה ( בהתחשב במחיר )
זמינות על המדף
שרות מעולה .

אז למה להשתמש בכלי עבודה יקר ( שמקום היצור שלו זה לא המקור שלו )
והאיכות כבר לא מה שהיה פעם ?

איציק

elibaba
20-10-18, 16:46
ל.כ. אתה מתכוון למותג roher שהם מביאים?

boaz avrahami
20-10-18, 16:54
אם זו התשובה של איציק אני נשאר נאמן לסיגנט ולסנפאון...

אני מניח שאיציק מתכוון לקינג שהם קצת יותר לדעתי מ roher.
בכל אופן השירות של ל.כ נהדר וגם של פלד כלים ( סיגנט).

tallevi
20-10-18, 17:20
גם אני בעברי יצא לי לעבוד עם כלים של בטא.
איכותיים ומקצועיים ביותר!
סיגנט כלים חובבניים ליד בטא.

טל.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Derish
20-10-18, 18:22
סיגנט כלים חובבניים ליד בטא.
הייתי מסייג את האמירה הזאת לסדרות הבינוניות ומעלה שלהם.

עברתי בגלל המחיר ונשארתי עם ל.כ.
שרות מעולה

כנראה שזה תלוי בסטנדרטים שלך, כי אני קיבלתי מהם שירות חובבני על סף המחפיר. עשיתי הזמנת נסיון קטנה לפני רכש כלים בשווי 40k אצל המעסיק הקודם, פשוט כדי לראות איך הם בשוטף מול לקוחות מזדמנים. מעבר לזה שאין מחירים באתר, גם הלוגיסטיקה שלהם כשלה, ובסופו של דבר המוצר הגיע באיחור של שבועיים ובאריזה מרופטת. לא יודע מי קהל היעד שלהם (כנראה חקלאים שעדיין חיים במאה ה-19), אבל בכל מדד שירות של מסחר מודרני הם נמצאים הרחק מאחור.

אבל ב 20 שנה שאני פחות מחובר לתחום הרבה השתנה.

המחיר אגב יוקרתי+
השירות vip

גם שמיר השתנו לצערי, ולא רק בכתובת החנות.

לפני כעשור ביצעתי אצלם רכש כלים די מסיבי והשירות באמת היה VIP בכל הערכאות. לפני כשנה פניתי אליהם שוב בהמשך לרשום לעיל - קיבלתי את אותו יחס מעולה במשרד, אבל לשטח שלחו לי סוכן מכירות חובבן ומלוקק שלא הכיר את התחום ולא הצליח לענות על שאלות די פשוטות במטלורגיה של הסחורה שלו. הוא גם לא הכיר כלים שהיו למתחרים וחיפשתי אצל בטא בקטלוג, ובשילוב עם הצעת המחיר האסטרונומית, הפעם נאלצנו לוותר על שירותיהם.

למיטב הבנתי יש להם מספיק ביזנס ממשרד הבטחון ושאר לקוחות מוסדיים, כך שההפרש במחיר הוא מלאכותי במידה רבה, ומיועד לסנן את הדגים הקטנים. סיפור דומה ל'עודד כלים', היבואנים של Stahlwille.

shachar
20-10-18, 18:50

כנראה שזה תלוי בסטנדרטים שלך, כי אני קיבלתי מהם שירות חובבני על סף המחפיר. עשיתי הזמנת נסיון קטנה לפני רכש כלים בשווי 40k אצל המעסיק הקודם, פשוט כדי לראות איך הם בשוטף מול לקוחות מזדמנים. מעבר לזה שאין מחירים באתר, גם הלוגיסטיקה שלהם כשלה, ובסופו של דבר המוצר הגיע באיחור של שבועיים ובאריזה מרופטת. לא יודע מי קהל היעד שלהם (כנראה חקלאים שעדיין חיים במאה ה-19), אבל בכל מדד שירות של מסחר מודרני הם נמצאים הרחק מאחור.

לפני כעשור ביצעתי אצלם רכש כלים די מסיבי והשירות באמת היה VIP בכל הערכאות. לפני כשנה פניתי אליהם שוב בהמשך לרשום לעיל - קיבלתי את אותו יחס מעולה במשרד, אבל לשטח שלחו לי סוכן מכירות חובבן ומלוקק שלא הכיר את התחום ולא הצליח לענות על שאלות די פשוטות במטלורגיה של הסחורה שלו. הוא גם לא הכיר כלים שהיו למתחרים וחיפשתי אצל בטא בקטלוג, ובשילוב עם הצעת המחיר האסטרונומית, הפעם נאלצנו לוותר על שירותיהם.

למיטב הבנתי יש להם מספיק ביזנס ממשרד הבטחון ושאר לקוחות מוסדיים, כך שההפרש במחיר הוא מלאכותי במידה רבה, ומיועד לסנן את הדגים הקטנים. סיפור דומה ל'עודד כלים', היבואנים של Stahlwille.יש מישהו בסדר שעומד בסטנדרטים כלשהם......

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

tallevi
20-10-18, 19:24

למיטב הבנתי יש להם מספיק ביזנס ממשרד הבטחון ושאר לקוחות מוסדיים, כך שההפרש במחיר הוא מלאכותי במידה רבה, ומיועד לסנן את הדגים הקטנים. סיפור דומה ל'עודד כלים', היבואנים של Stahlwille.למצוא סוכן מכירות בארץ שמבין במטלורגיה, זה כמו למצוא כאן מישהו שמסתדר נפלא עם חמותו הפולניה...

אם אני במקומך, לא הייתי תולה ציפיות גבוהות מבחינת ידע הנדסי בסוכני מכירות, נציגים או יבואנים של מותגים לארץ.

את הידע הטכני לגבי המוצרים הייתי שואב מהיצרן עצמו בחו"ל, אם באמצעות אתר היצרן והמפרטים הטכניים של המוצרים, ואם על ידי שאילתות ישירות אליהם.

את סוכני המכירות תשאיר למכירות...

טל.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

-->