PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על טאבלט פשוט לנסיעות

ראובןק
23-10-18, 10:45
אני מחפש טאבלט פשוט וזול שיהיה לילדים לנסיעות ארוכות ואשמח להמלצות מכם. עשיתי בדיקה של טאבלטים ומצאתי כמה דגמים זולים שאני מתלבט ביניהם:
Mio TouchPad 7 Wi-Fi 7" 8GB Quad Core שעולה 199 ש"ח
AKAI AK8478 Wi-Fi 9" 8GB Quad Core שעולה 390 ש"ח
Lenovo Tab 7 7304F ZA300143IL 7" 8GB Wi-Fi שעולה 390 ש"ח

הראשון נראה ממש זול, וזה קצת מרתיע אותי, אז אני נוטה לכיוון הדגם האחרון כי לנובו היא חברה שאני יותר מכיר, מה אתם אומרים? ואני רואה שהזיכרון שלו הוא רק 1GB, זה מספיק לכמה אפליקציות של משחקים ולצפייה ביוטיוב (כשיש וייפיי)? דרך אגב, ראיתי טבלטים לילדים, והם המליצו רק על טאבלטים עם מעבד RAM מינימום 1 - מה זה אומר? האם הדגמים שאני מתעניין בהם עומדים בקריטריון הזה? וכמה חשוב לדעתכם שתהיה קישוריות בלוטות'? ואם יש, אני יכול להתחבר לנייד שלי וככה הם יוכלו לגלוש גם כשאין וייפיי? וזה עובד טוב בדרך כלל?
אודה לכל המלצה או עצה.

erezgur
23-10-18, 16:19
מה התקציב?
"לילדים לנסיעות" סט דרישה שאינה מוגדרת היטב. אין דין ילד המשחק משחקים עם גרפיקה גבוהה ודרישות ביצועים מהמעבדה(ים) כדין ילד המצייר או קורא בעזרת הטאבלט וכו'.

מה גודל המסך הנדרש?
האםgps הכרחי או לא?
מה גיל הילדים?

ככלל אצבע - לא הייתי רוכש היום מכשיר אנדרואיד עם פחות מ-2gb זיכרו, 16gb אחסון פנימי ומעיל הפעלה אנדרואיד 6 לפחות.

אם התקציב אינו מאפשר מכשיר כזה בארץ - יש לבחון אפשרויות בחנויות הסיניות. יש הרבה פעמים הזדמנויות למכשירים ב 100-200 דולר עם ביקורות טובות.

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

24-10-18, 07:24
תבדוק כמה עולה sumsong tab 4 זה לא דגם חדש
אבל הוא מצויין בכול פרמטר

-->