PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוסך מומלץ למשאית אספנות

כרובי
24-10-18, 18:12
השאלה כאן, כי הנבלה הזו בקצה, תהיה, אם ירצה השם וגם אם לא, קמפר. (מנהלי הפורום, אם אתם חושבים שנכון להעביר לפורום אחר - בכיף)
בשאיפה אחרי שיהיה לי רשיון ג' ולנבלה טסט, תתחיל העבודה..

מרצדס 608, מודל 83.
כמה מוסכים שבדקתי דרך חברים - לא רוצים לטפל בה (נכון, מכוערת אבל בכל זאת..)
אני מעוניין שהמוסך יעשה יישור קו מכאני בסיסי (בלמים, תקלות קיימות) ושיעביר אותה טסט.
דרישות מהמוסך - אמינות, סבלנות, מחירים סבירים, בין ראשון לאשדוד (ברור לי שצמצמתי או איפסתי עכשיו את הרשימה, אבל לפחות לשאוף לכך..)
וכמובן שיהיו מוכנים לטפל ברכב שצריך תשומת לב ולא פילטר, שמן, מגבים ויאללה החוצה..

אגב, אשמח גם למידע אודות מקומות להשיג חלפים - אני מעריך שבמזרח ירושלים ובגדה, יש מי שלו חלפים זמינים לרכב הזה (למי שיש טלפון או פרטי התקשרות לאחד כזה, אני מארגן כמה בתולות שהוא רוצה בגן עדן .. )

המלצות ?

בןבן
26-10-18, 11:22
חפש אדם בשם איציק מרקדו, גיפאי ותיק ונמצא גם כאן בפורום . מכונאי קלאסי וגם מתעסק בשיפוץ ענתיקות כתחביב . תתיעץ איתו . בהצלחה

איציק - 4X6ZH
26-10-18, 18:35
הנה מצאתי אותי
אני / במוזיאון הטרקטור והמיכון במושב עין ורד
אנחנו משפצים גם משאיות
יש לנו כמה משאיות הם לא נמצאות בתצוגה לקהל ( אולי בעתיד )
יש אוטוקר / לילינד / וויאט / פורד / ועוד ועוד

אנחנו לא משפצים בתשלום
כל הכלים לטובת המוזיאון ועם ישראל

אתה בהחלט יכול להתיעץ איתי
בסרט משאית סיקס צבאית משנות 1940 +-

https://www.youtube.com/watch?v=YN_TNf5Vf5w&t=606s

איציק

כרובי
27-10-18, 15:26
תודה :)
עובר לפרטי..

dice2
27-10-18, 22:54
תבדוק שיש לה טסט בתוקף לפי שאתה משקיע ממיטב כספך
עד כמה שאני יודע לא ניתן להעלות לכביש רכב משא כמו שמעלים חזרה לכביש רכבי אספנות עד 3.5 טון

בועז

כרובי
28-10-18, 20:07
תבדוק שיש לה טסט בתוקף לפי שאתה משקיע ממיטב כספך
עד כמה שאני יודע לא ניתן להעלות לכביש רכב משא כמו שמעלים חזרה לכביש רכבי אספנות עד 3.5 טון

בועז

אם שילמתי בדואר וקיבלתי רישיון ללכת לטסט זה לא מעיד על כך כי העניין אפשרי ואין בעיה?

dice2
28-10-18, 20:24
אין לי מושג

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

-->