PDA

צפייה בגרסה מלאה : תנועה בת"א קלה ונעימה (מהתנסות שלי)..

ש01
25-10-18, 11:31
בוקר טוב, אני מרגיש חובה לשתף, כי באמת מגיע להם.
אתמול ביום מילואים היה עלי לנוע בין מספר אתרים בת"א.
כמובן, לת"א לא מגיעים עם רכב אלה רכבת, אבל מה עושים שם?

אחד הקצינים שלי המליץ על BIRD - השכרת קורקינט חשמלי.
חברים - עובד. נהדר!!
מורידים אפליקציה,
באפליקציה עולה מפה ואתה רואה את מפת העיר והיכן יש קורקינט פנוי,
מגיעים, סורקים בר-קוד, ונוסעים.
בסוף נועלים.

פשוט, נוח, אין פקקים, יותר זול ממונית.

איזה כיף!
כבר המלצתי על הקצין לקידום, נחשוב על צ'ופר אחר...

asafk
25-10-18, 11:51
מאוד נוח. אבל בשעות העומס לפעמים חסרים קורקינטים או שיש רק לא טעונים.
אגב.. מי שלוקח קורקינט להטענה בבית בלילה מקבל יופי של כסף..... מכיר מישהי שמארחת כל לילה בין 10 ל 20 אצלה בבית (קורקינטים! על מה אתם חושבים יא מלוכלכים? ) ועושה עוד משכורת.

אסף.

גיא
25-10-18, 12:02
כמה חשמל זה לוקח ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

erezgur
25-10-18, 12:33
אגב.. מי שלוקח קורקינט להטענה בבית בלילה מקבל יופי של כסף..... מכיר מישהי שמארחת כל לילה בין 10 ל 20 אצלה בבית (קורקינטים! על מה אתם חושבים יא מלוכלכים? ) ועושה עוד משכורת.

אסף.ולא מעט חיילים בקריה שמכפילים ומשלשים את המשכורת על ידי טעינה מחשמל"חינם"...

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

boaz avrahami
25-10-18, 19:01

אסף.

10-20 מלוכלכים בערב היה יוצא לה הרבה יותר מעוד משכורת

dice2
29-10-18, 06:56
5 שח לשחרור הקורקינט ועוד חצי שח לדקת נסיעה
יוצא שנסעת 10 דק' וזה עלה לך 10 שח
כפתרון חד פעמי אולי זה סבבה אבל כתחליף לתחבורה זה יקר לטעמי
מה עוד שלנסוע בת"א עם קורקינט מרגיש לי כמו ברווז במטווח

בועז

ניר ל
05-01-19, 19:46
הבן שלי התחיל לאסוף אותם להטענה אז קצת התעניינתי -
האפליקציה מראה מיקומים של כלים הזקוקים לטעינה בדמות דגלונים בסכומים שנעים בין 25 ל 75 ₪, המחיר הזול זה עבור כאלה שיש סיכוי למצוא, המחיר הגבוה עבור כאלה שעקבותיהם אבדו ... שידרו לאחרונה לפני מספר ימים ולכו חפשו אותם.
כמובן שאין סיכוי למצוא במקום המופיע באפליקציה אבל מאד מעניין לבחון את המיקומים האחרונים - כ 50% מהכלים ואני אופטימי, נראו לאחרונה הרחק מהאיזור המותר לנסיעה, כלומר נגנבו והועלמו בכל חלקי הארץ. גם בתחום ת״א אנשים מחביאים או זורקים אותם בכל מיני לוקיישנים ״מעניינים״ יש דף פייסבוק שמוקדש לנושא.
חשבון פשוט - ימי הפרוייקט הזה ספורים.
בחנתי קורקינט כזה, העלות שלו היא 1000-2000 ש״ח לפחות (סוללה של 280wh, הרבה אלומיניום, מנוע ואלקטרוניקה כולל מכשירי איתור ותקשורת), מניח שחלק מהגנבים הם סתם וונדליסטים וחלק פשוט שוחטים אותם לרווח כספי. האזעקה שלו היא קשקוש, אין שום בעיה להרים ולקחת.
גם להטעין אותם זה משהו שבין צייד פוקימונים לאיסוף פחיות למחזור - הבן שלי שאוסף אותם (אחד בכל פעם) ליד הבית בצפון העיר, צריך ״לשחרר״ אותם בין 4 ל 7 בבוקר במרכז העיר (עד 8 ק״מ מהבית) במיקומים מוגדרים ומדוייקים, זה לא טווח רכיבה וגם ברכב פרטי לא בא בחשבון להכניס אותם מאחור (הם לא ניתנים לקיפול) ולנהוג לתוך העיר עבור 20-30 ₪ אחרי 4 שעות של הטענה בבית.

אז מה הוא בכל זאת עושה ? תופס כזה בדרך מביה״ס/ צופים/ חברים במקום ללכת , מטעין בבית ומוציא לרחוב למחרת ללא תמורה (לא משלמים למי שלא משחרר במיקום מאושר). סימביוזה.

-->