PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה אופיס/office לווינדוס 10 (win10)

איל מ
25-10-18, 20:03
אז בהמשך לשרשור על לפטופ זול (לא) לצרכים מינימליים, ניצלתי הזדמנות שהייתי באילת, ונקנה מחשב נייד פשוט יחסית עם ווינדוס10.
(אסוס i3 דור 7 עם 8gb זכרון, ssd 256, וללא כונן אופטי).
מכיוון שמיועד לסטודנטית צריך חבילת אופיס.
בארץ המחירים הם כמה מאות שקלים, על רשיון שלהבנתי הוא לשנה. באיביי לעומת זאת, יש רשיונות לכל החיים החל ב10 דולר (מפוקפק, כמות מכירות של כמה עשרות ורק מהחודשים האחרונים), ומטפס לאזור ה40 דולר.
חבר שעובד ביומיום עם אופיס דווקא המליץ לי על איביי, אבל זה נראה לי קצת פישי. מה אומרים?
בנוסף,
מה ההבדל בין office לבין ms office?
(בחלק מהחוות דעת באיביי מצוין שיש ביניהן הבדלי תאימות מסוימים).
המלצה/קישור לאופיס שלא צריך לשלם מחדש כל שנה, אבל שלא עולה מאות שקלים תתקבל בשמחה.
תודה,
איל.
אין לי קשר להסתדרות המורים.

טרודיי
25-10-18, 20:26
כל סטודנט מקבל רישוי חינם לאופיס בתחילת הלימודים.

de fox
25-10-18, 20:28
רישיון אופיס מתחדש מדי חודש עולה 30 ש"ח לחודש=360 בשנה

polar bear
25-10-18, 20:33
יש אופיס קבוע. חבל שאין לך קשר עם הסתדרות המורים.

de fox
25-10-18, 20:38
רישיון אופיס מתחדש מדי חודש עולה 30 ש"ח לחודש=360 בשנה

אגב זה תקף ל עד 5 מכשירים בשימוש בו זמנית

assafy
25-10-18, 20:42
תבדוק אם יכולה להיסתדר עם libre office
זה בחינם וטוב לרוב השימושים.
אם מתעקשת על אופיס של מיקרוסופט, תבדוק את זה: https://www.gamingdragons.co.il/he/game/buy-microsoft-office-2016-hsosx-full-license.html
זה מחנות אינטרנטית ישראלית שמפרסמת גם בזאפ ונראית לגיטימית. אני קניתי משם.
המחיר אצליהם 176 ש"ח לגירסת סטודנטים.

zerez
25-10-18, 20:55
אני קניתי לפני מעל שנה רישיון באיביי ועד עכשיו עובד תקין.
אני הייתי הולך על זה, הסיכון מאוד קטן

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

איל מ
25-10-18, 20:56
תבדוק אם יכולה להיסתדר עם libre office
זה בחינם וטוב לרוב השימושים.
אם מתעקשת על אופיס של מיקרוסופט, תבדוק את זה: https://www.gamingdragons.co.il/he/game/buy-microsoft-office-2016-hsosx-full-license.html
זה מחנות אינטרנטית ישראלית שמפרסמת גם בזאפ ונראית לגיטימית. אני קניתי משם.
המחיר אצליהם 176 ש"ח לגירסת סטודנטים.

-הקישור שנתת הוא לmac.

-אגיד לה שתברר לגבי רשיון לסטודנטים.
לי יש נסיון לא משהו עם open office, כך שהנטיה היא ללכת למקור ולא להסתבך כל פעם שמעבירים ל/מ מישהו קבצים. אבל זה היה לפני שנים, אולי השתנו דברים.

כל הגישה המחורבנת הזאת של מיקרוסופט מעלה לי את הסעיף. ממש כמו חברות הכבלים והלווין.
אין לי ספק שאם זה היה מחשב שלי, גם את הווינדוס הייתי מעיף קיבינימאט ועובר ללינוקס.

erezgur
25-10-18, 20:58
1. אם יש מישהו מהמשפחה הקשור למוסד חינוכי (מורה, מנהל, מזכירה,...) - הכי זול הוא רכש דרכם (חפש בגוגל "חותם", מיקרוסופט, משרד החינוך) - תשלום חד פעמי של כמה עשרות שקלים וזהו.

2. בדקו אפשרות של רישיון דרך האוניברסיטה - למטב זכרוני יש הטבות משמעותיות לתקופת הלימודים...

3. רכישת רישיון באיביי (ואתרים נוספים) - זה עובד אבל למיטב ההבנתי בתחום האפור (כהה), כי תנאי הרישוי שלפיהם הרישיון הגיע למוכרים כנראה לא מאפשרים להם למכור הלאה, או משהו דומה.

איל מ
25-10-18, 21:03
תודה,
אאל"ט, רמי (גראנד) רשם משהו על כך שהגרסא של הסתדרות המורים מוגבלת, (או שאולי דובר על הווינדוס עצמו?).

assafy
25-10-18, 21:03
צודק. זה לווינדוס: https://www.gamingdragons.co.il/he/game/buy-microsoft-office-2016-hs-full-license.html
יותר יקר 350 שח.

mugi8675
25-10-18, 21:06
לכל לקוח אנטרפרייז של מיקרוסופט יש הסכם רכישה של שני רשיונות לעובדיו (מק ווינדוס) בעלות של מעט פחות מ 15 דולר. מצא לך משהו שיש לו מייל של ארגון גדול כמו הבנקים ואתה מסודר.

asafk
25-10-18, 21:47
לתלמידים (לפחות בבתי ספר שמשתמשים בתכניות לימוד מקוונות אבל לדעתי זה לכולם) יש אפשרות לקנות רשיון אופיס 365 במחיר.... חינם.

יכול להיות שזה נכון גם לסטודנטים.

אסף.

טרודיי
25-10-18, 22:45
זה נכון גם לסטודנטים,
מניסיון, באו"פ וגם בטכניון.

boaz avrahami
25-10-18, 23:14
1. אם יש מישהו מהמשפחה הקשור למוסד חינוכי (מורה, מנהל, מזכירה,...) - הכי זול הוא רכש דרכם (חפש בגוגל "חותם", מיקרוסופט, משרד החינוך) - תשלום חד פעמי של כמה עשרות שקלים וזהו.

2. בדקו אפשרות של רישיון דרך האוניברסיטה - למטב זכרוני יש הטבות משמעותיות לתקופת הלימודים...

3. רכישת רישיון באיביי (ואתרים נוספים) - זה עובד אבל למיטב ההבנתי בתחום האפור (כהה), כי תנאי הרישוי שלפיהם הרישיון הגיע למוכרים כנראה לא מאפשרים להם למכור הלאה, או משהו דומה.

האמת שאני לא הכי מעודכן לגבי הגרסאות החדשות אבל בעבר לפחות ( ויש לי כזו מותקנת בכמה מחשבים), הייתה גירסה רזה חינמית של אופיס שאין בה את כל התוכנות ויש פרסומות ( והיא לא און ליין).

לגבי חוקיות האיסור הפצה של מיקרוסופט שקונים ברשת.
לא יודע אם מה שקונים הוא באמת חוקי אבל לפני כעשר שנים מיקרוסופט הפסידה הפסד צורב במשפט נגד חברת EIM שהואשמה בהפצת מערכות הפעלה שהוגבלו לשיווק בהודו ובאסיה.
אם הרשיון חוקי למעט ההגבלה הזו לא הייתי חושש

shmil
26-10-18, 00:39
גמני תומך באיביי.
אם רוצה בארץ: לתלמיד http://www.latalmid.net/Html/Products/Office2016.htm

asypeer
26-10-18, 08:05
לכל לקוח אנטרפרייז של מיקרוסופט יש הסכם רכישה של שני רשיונות לעובדיו (מק ווינדוס) בעלות של מעט פחות מ 15 דולר. מצא לך משהו שיש לו מייל של ארגון גדול כמו הבנקים ואתה מסודר.

אפשר פרטים ? פעם ראשונה שאני שומע על זה..

ariel-ro
26-10-18, 09:46
איביי עובד מצויין, בעניין החוקיות אין לי מושג. אבל מיקרוסופט לא רודפת אחרי לקוחות פרטיים וקונסת אותם.
אבל.. סטונדטים מקבלים אופיס בחינם למשך כל התואר. הכי פשוט, חוקי וזול.

mugi8675
26-10-18, 10:36
אפשר פרטים ? פעם ראשונה שאני שומע על זה..

זה פרסום של הוועד או כ״א. אני רכשתי רשיונות למק ווינדוס בשבוע שעבר דרך בנק הפועלים ומוקדם יותר השנה דרך ארגון אחר שאינו בנק.

GodsFather
26-10-18, 11:37
איביי זה אחלה פתרון. אם היה שם ספק לגבי החוקיות, הם לא היו מאפשרים לזה להתקיים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

asypeer
26-10-18, 15:38
איביי זה אחלה פתרון. אם היה שם ספק לגבי החוקיות, הם לא היו מאפשרים לזה להתקיים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

זה תחום אפור שם, הרבה מהמכירות מוסרות והמוכרים מתפוגגים שזה הנוגע לרישוי תוכנות

ד ו ר ו ן
26-10-18, 15:58
זה תחום אפור שם, הרבה מהמכירות מוסרות והמוכרים מתפוגגים שזה הנוגע לרישוי תוכנות
יש באיביי מוכרים עם אלפי מכירות וציון גבוה.

Slowly..

-->