PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריכוז הערות לגבי הפורומים החדשים

נמרוד
20-01-06, 01:55
אמנון כתב:

ברכות.
אני אישית מאוד נהנתי לקרוא את השטויות שכתבתם בעמוד הראשי בכל יום.
זה אחרי שמצאתי מחשב עם אינטרנט - המודם שלי נשרף בעקבות מכת ברק.

כמה דברים:
- הסמיילים, מה קרה להם? יתוקנו?
- עריכת הודעות בפורומים השונים, תתאפשר? לדוגמא בפורום הכותבים..
- במצב העכשווי האייקון של כותב ההודעה מופיע מעל ההודעה כולה ולא בצד כמו פעם. ישנה אפשרות להעיף את זה חזרה ימינה?

חידושים - אני שונא להתרגל!
נראה אחלה!

אז קודם כל גם אני צריך להתרגל - מחקתי בטעות במקום להעביר. בכל מקרה, לרגל המעבר פתחנו גם את הפורומון הזה בסוף הרשימה לריכוז נושאים ובעיות תפעוליות, הסברים על הפיצ'רים החדשים (כמו האפשרות של כל אחד להכניס את הסמלון האישי שלו לאתר סוף-סוף - ראיתי שכבר יש כמה וכמה שניצלו זאת).

לשאלות -

הסמיילים יתוקנו, כמובן.
עריכת הודעות - לדעתי מאופשר לערוך הודעות במשך 5 דקות לאחר פרסומן. זה מאפשר בעצם לכל אחד לקרוא את ההודעה שלו ולתקן שגיאות כתיב וכולי - מה שתמיד ביקשתם ובצדק.
איקון למעלה ולא בצד - עניין של עיצוב וטעם. אני מציע שתתרגל (סמיילי מוציא לשון!)
באופן כללי - תתרגל. יש פה אנשים שהתרגלו לנסוע בלנדרובר, אז להתרגל לפורום חדש (וטוב יותר)? קטן עליך.

lizard
20-01-06, 09:39
שימו לב בבקשה שבכרטיס האישי ניתן לבחור בממשקי תגובה. הממשק (מנשק למען האמת) יכול להיות הפשוט, מה שבא בברירת המחדל, מתקדם יותר או ממש משהו בסגנון וורד.

:p ;) :( :D :confused: :-D :shock: :x :twisted: :arrow: :-o :lol: :evil: :idea: :sad:

זה נכתב במנשק הלא בסיסי אבל לא הכי מתקדם.

lizard
20-01-06, 09:42
הודעה זו נכתבה במנשק המתקדם ביותר.

נחמד ביותר :rolleyes:עושה רושם שעובד בצורה יחסית טובה עם הפיירפוקס על לינוקס.

סולי
20-01-06, 10:22
אומנם אני מברך על המהפך, ..אך בכל זאת יש לי פידבק, מקווה שתתייחסו.

רשימת ריג'קטים-

*בשנת 2006, האתר צריך לדעת ל"המתח" לרזולוציה בה עובד המשתמש.
קיים יותר מידי שטח מת בצידי השולחן עבודה למי שמשתמש ברזולוציית עבודה הגבוהה מ-800X600.
*חלק מהסמלים האישיים של החברים בפורום ביצעו השתלטות עויינת, יש להגבילם לגודל מקסימלי.
*בכותרת ההודעה של כל משתמש, הסדר הפוך, הכינוי אמור להופיע לצד שמאל של המסך והכתובת בעיברית בצד ימין, לדעתי. (אלא אם כן יש חבר'ה עם כינוי בעיברית כמו המוהנדס)

לעת עתה.. אם יהיו עוד אעדכן.

shmil
20-01-06, 12:28
משום מה נראה לי שקצב (מהירות) העלאת הדפים הינה הרבה יותר איטית.
בעיה אצלי?
בשרת של החברה אצלה יושב החומר?
עומס משתמשים של הימים הראשונים?

נמרוד
20-01-06, 12:46
הערות עיצוביות - אנחנו מתייחסים בשיא הרצינות. בינתיים אנחנו בהרצה, אוספים נסיון, מן הסתם המערכת תעבור עוד סבב של שינויים קלים בשבועות הראשונים.

לגבי הסמלונים - אנחנו נגביל אותם, אבל לא באלימות (מחיקה) - קודם כל אני מבקש שאנשים יקטינו בעצמם. לא צריך יותר לקשר סמלון מאתר חיצוני - אפשר ורצוי להעלות את הסמלון מהמחשב שלכם לאתר. כל אחד בזמנו הנוח מוזמן להיכנס לעדכון הפרופיל שלו ב"לוח בקרה למשתמש".

לגבי מהירות - אני לא מרגיש בעייה מיוחדת, אבל זה באמת עניין אישי של כל אחד והחיבור שלו. יבדק בצורה רצינית יותר.

שעיה כליף
20-01-06, 13:19
בקשר מערכת הדואר הפרטית - ה"פ

רצוי שיתאפשר לשלוח ה"פ למספר משתמשים, או אפשרות ל העתקים.
למה צריך להמתין 60 שניות בין משלוחים ?
היה נוח לבחור משתמשים מרשימת החברים האישית - למשלוח ה"פ.

אמנון
20-01-06, 15:21
איקון למעלה ולא בצד - עניין של עיצוב וטעם. אני מציע שתתרגל (סמיילי מוציא לשון!)
עריכת הודעות - לדעתי מאופשר לערוך הודעות במשך 5 דקות לאחר פרסומן. זה מאפשר בעצם לכל אחד לקרוא את ההודעה שלו ולתקן שגיאות כתיב וכולי - מה שתמיד ביקשתם ובצדק.

לגבי האייקון למעלה - יכול להיות שזו אופציה שכל משתמש מגדיר לעצמו? או שזו ברירת מחדל שרירותית? (הערה עיצובית!).

לגבי עריכת ההודעות - אכן זה מבורך שישנה אפשרות לעריכה עד 5 דקות מזמן הפרסום.
אבל, אתה לא חושב שבפורומים מסויימים, כמו הכותבים ומדור Reader's Rides, צריך לאפשר עריכה בכל זמן נתון?

נמרוד
20-01-06, 15:41
לגבי עריכת ההודעות - אכן זה מבורך שישנה אפשרות לעריכה עד 5 דקות מזמן הפרסום.
אבל, אתה לא חושב שבפורומים מסויימים, כמו הכותבים ומדור Reader's Rides, צריך לאפשר עריכה בכל זמן נתון?

אתה צודק, בשני הפורומים האלו אמורה להיות עריכה בלי הגבלה, כך זה היה בפורום הישן. יתוקן בהקדם. תודה.

AvigdorAharon
20-01-06, 16:10
שאלה נוספת:
להיכן נעלמה האפשרות "הצג הודעות מאז הביקור האחרון"? לא כל כך נח להכנס לכל פורום בנפרד, ולנסות לזכור אם קראתי כבר את ההודעה או שהיא חדשה...

ד.א, שאלתי שאלה זו בשרשור הברכות, ניתן למחוק את השאלה משם (לא ראיתי את הפורום הזה)
אולי כדאי להעלות את הפורום הזה למעלה בזמן הרצת האתר?

אביגדור

נחום
20-01-06, 16:34
שאלה נוספת:
להיכן נעלמה האפשרות "הצג הודעות מאז הביקור האחרון"? לא כל כך נח להכנס לכל פורום בנפרד, ולנסות לזכור אם קראתי כבר את ההודעה או שהיא חדשה...

ד.א, שאלתי שאלה זו בשרשור הברכות, ניתן למחוק את השאלה משם (לא ראיתי את הפורום הזה)
אולי כדאי להעלות את הפורום הזה למעלה בזמן הרצת האתר?

אביגדור

זה קיים אביגדור, תראה למעלה: "הודעות חדשות"

חנן-ג'יפולוג
20-01-06, 18:55
כשאני לוחץ על "צפה במנהלי הפורום" אני מקבל רשימה עצומה של "משתמשים ותיקים" .

חנן-ג'יפולוג
20-01-06, 18:57
אני לוחץ על "סמן פורומים כנקראו" ועדיין חלק מההודעות והפורומים מופיעים בכחול וחלק בשחור.

אמנון
21-01-06, 01:18
משום מה נראה לי שקצב (מהירות) העלאת הדפים הינה הרבה יותר איטית.
בעיה אצלי?
בשרת של החברה אצלה יושב החומר?
עומס משתמשים של הימים הראשונים?

גם אצלי יש את התופעה.

grand
21-01-06, 17:26
להיכן נעלמו כל השירשורים הותיקים יותר. ז"א בכל פורום יש רק את הנושאים החדשים יחסית בני חודש פחות או יותר.

אמנון
21-01-06, 17:57
grand, אתה יכול לבחור בכל פורום, למטה, כמה נושאים להציג.
אבל, ולדעתי עדיף, להגדיר את אפשרות שתראה את כל הנושאים ללא קשר לגילם, כמו בעבר.
את זה אתה עושה ע"י:

כניסה ללוח הבקרה למשתמש > ערוך אפשרויות > אפשרויות תצוגת נושא > סינון נושאים ע"י גילם > ואז לבחור ב-הראה את כל הנושאים.

חנן-ג'יפולוג
21-01-06, 18:49
אמנון, אבל אם אתה עושה את זה, אתה לא בעצם יוצר במו ידיך את הבעייה שהדף עולה יותר לאט? הרי גרמת לכך שהרבה הרבה יותר מידע צריך לרדת כדי שכל הנושאים יראו.

אמנון
21-01-06, 20:38
יכול להיות, אבל גם לפני שגיליתי את האפשרות הזו היתה איטיות לא מוכרת מלפני השינוי.
האיטיות קיימת גם בטעינת דיף בתוך שרשור ולווא דווקא הצגת נושאים בפורום מסויים, לא יודע אם זה משנה משהו.
ולמרות שקיימת איטיות, אפשר לחיות איתה, לא כיף, אבל אפשר.

סולי
21-01-06, 20:57
עניין האיטיות מובן לחלוטין.
כל הממשק היפה.. והאתר המעוצב בא כמובן על חשבון מהירות.
אני מקווה שהעניין נלקח בחשבון לכל אורך הדרך, בזמן הבנייה והעיצוב, וכל תפריט לוגו או תמונה נשקלו והגעתם לתוצאה סבירה, גם מורכבות הדפים גבוהה ולכן גם הדפדפן עובד קשה יותר ומורגש עומס יחסי.
בנוסף יש את עניין הרוחב פס של השרת שלכם, ככל שהוא גבוהה יותר לנו נוח יותר לגלוש באתר.
האיטיות מורגשת אך נסבלת, השאלה אם היא נעשתה בטוב טעם.. או ככל שמספר הגולשים יעלה וריבוי התכנים הגלישה תהפוך לבלתי נסבלת. (הכל אגב תלוי במתכנת שתכנן את העיצוב ומבנה האתר החדש, או החברה ששילמתם לה כסף...)

מכיוון שהאתר הפך למסחרי, סביר להניח ומקובל שההשקעות הראשונות מהרווחים יושקעו באכסנה ראויה ותשתית שתאפשר גלישה נינוחה וגישה מהירה לתכנים.., העכשווים וגם להתפתחות עתידית.

אמנון
21-01-06, 22:28
- קיימת כבר האפשרות של ערכיה 5 דקות מפרסום ההודעה? לא מצאתי אפשרות כזו..

- יש איזו בעיה עם הגדרת הזמן בפורום. יש שעתיים הפרש בין השעה המתועדת לבין האמיתית.
לדוגמא, אני מפרסם הודעה בשעה 21:30, אבל היא מוצגת כנכתבה ב-19:30. רק אצלי או שזו בעיה כללית?

גיא
21-01-06, 23:04
תתחדשו.

יפה מאוד.

מצד שני, בפורומים שהשם שלהם באנגלית ( למשל טויוטה ) זה מתערבב אצלי עם הסוגריים. כמו כן אני לא יכול להכנס לקישור של הפורום עצמו. זה פשוט לא לחיץ.

אני יכול רק דרך ההודעה האחרונה ואז לעבור לפורום עצמו....

האם זה רק בשוא"ש או בכלל ?

גיא
21-01-06, 23:12
וגם ... איך עורכים הודעה אחרונה ?

סולי
21-01-06, 23:35
תתחדשו.

יפה מאוד.

מצד שני, בפורומים שהשם שלהם באנגלית ( למשל טויוטה ) זה מתערבב אצלי עם הסוגריים. כמו כן אני לא יכול להכנס לקישור של הפורום עצמו. זה פשוט לא לחיץ.

האם זה רק בשוא"ש או בכלל ?

כן זה רק בשוא"ש..
משום מה, למרות שדיברו על תמיכה בדפדפן כדרישה בסיסית.

אגב, גיא אתה יכול ללחוץ.. פשוט שדה הלחיצה נמצא באיזור התחתי של אחת מאותיות הכותרת..
תנסה לחפש, ברגע שהסמן משנה צורתו ל-יד, לחץ!

עוד הערה, לי מפריע שבשום מקום בדף אני לא מוצא את כותרת הנושא,
רק בכותרת של החלון.

אגב.. מתי האתר ידע להתאימו לרזולוציות גדולות מ-800X900

תודה.

asafk
22-01-06, 00:07
לגבי הלחיצה על ה"פורומים"- דווקא אצלי זה עובד. (גם אני מהמשתעלים, גרסה 1.5). מה שכן- יש גלישה של החלון "הודעה" שבתוכו אני כותב את התגובה בממשק לצד ימין.
חוץ מזה, גם במערכת החדשה, אין גלילה לרוחב. התמונות שדבילים כמוני מצרפים, והן רחבות מהחלון- רואים רק את חלקן הימני.

אסף.

שעיה כליף
22-01-06, 00:16

- יש איזו בעיה עם הגדרת הזמן בפורום. יש שעתיים הפרש בין השעה המתועדת לבין האמיתית.
לדוגמא, אני מפרסם הודעה בשעה 21:30, אבל היא מוצגת כנכתבה ב-19:30. רק אצלי או שזו בעיה כללית?

כנס ל "לוח בקרה למתמש" ל - ערוך אפשרויות
ותשנה את הגדרת הזמן שלך.

גיא
22-01-06, 00:43
לגבי הלחיצה על ה"פורומים"- דווקא אצלי זה עובד. (גם אני מהמשתעלים, גרסה 1.5). מה שכן- יש גלישה של החלון "הודעה" שבתוכו אני כותב את התגובה בממשק לצד ימין.
חוץ מזה, גם במערכת החדשה, אין גלילה לרוחב. התמונות שדבילים כמוני מצרפים, והן רחבות מהחלון- רואים רק את חלקן הימני.

אסף.

שוא"ש 1.0.6 -> גנו/ לינוקס 2.6.8

אמנם לא הכי מעודכן .. אבל הכל פועל אז אני לא נוגע.

לא יכול אחרת, אין לי חלונות.

גיא
22-01-06, 00:46
אגב, גיא אתה יכול ללחוץ.. פשוט שדה הלחיצה נמצא באיזור התחתי של אחת מאותיות הכותרת..
תנסה לחפש, ברגע שהסמן משנה צורתו ל-יד, לחץ!
תודה.

פשוט לא קיים....

וגם לא מוצא איך עורכים הודעה.

סולי
22-01-06, 00:54
קיים, לחיץ!
תמצא..

(:

אגב, אתה לא מוצא אופציה של עריכה כי לא קיימת עוד.

rafi
22-01-06, 05:23
הערה קטנה:

לא מצאתי את האפשרות "זכור אותי" בעת ההתחברות.

א. הראיה שלי הולכת ונדפקת
ב. לא קיימת.

רפי.

גיא
22-01-06, 08:13
הערה קטנה:

לא מצאתי את האפשרות "זכור אותי" בעת ההתחברות.

א. הראיה שלי הולכת ונדפקת
ב. לא קיימת.

רפי.

זה דווקא כן מופיע אצלי. מצד שמאל של השם והסיסמה.

זאביק
22-01-06, 21:42

בפרופיל האישי שלך, יש אפשרות לקבוע את איזור הזמן בו אתה נמצא.
שים לב שרשום לך למטה הזמן ב-GMT.
תכוון את עצמך לזמן GMT+2

eran4x4
23-01-06, 12:53
תתחדשו החלט מרשים

הצעה לשיפור
כמו שכשמניחים את הסמן על הנושא של ההודעה ברשימת ההודעות בפורום או בחיפוש ורואים את תוכן ההודעה (רבוע צהוב שקופץ עם תוכן ההודעה), להציג א תוכן התגובה האחרונה כאשר מניחיחם את הסמן עלשם המגיב האחרון (היום מוצג רבוע צהוב עם פרטים של מספר התגובות\צפיות שזה ממילה כים בטבלת רשימת ההודעות).

gmb
24-01-06, 10:29
מזל טוב על האתר החדש...

הערה קטנה...
לא כל האנשים מעוניינים שהאתר "יזכור אותם", ואז בברירת מחדל, כאשר רוצים להכניס שם משתמש וסיסמא, צריך כל פעם מחדש לבטל את ה"זכור אותי".
אם ברירת המחדל תהיה שלא "יזכור" אזי מי שירצה להזכר יצטרך ללחוץ פעם אחת על "זכור אותי" וזהו.
אני לדוגמא, צריך כל פעם מחדש לבטל את הזכור אותי.
גם בדף הראשי של הפורום שיש כניסה מלמעלה וגם בדף שמציג רק את הכנסת השם משתמש וסיסמא (כמו לדוגמא כשרוצים לכתוב תגובה ועדיין לא נכנסת למערכת)

רמי

גיא
24-01-06, 10:29
לחברי הצוות המנהל הניכבדים.

גם בפיראטים יש פורום צ'יט-צ'אט
ופורום אופני הרים
וכל מיני ירקות.

למה באמת לא לפתוח פורום כללי ששם יכולים אנשים לשאול על המכסחת דלק ועל האוטו של האחות ?

מאיר רוטברג
24-01-06, 13:43
משהוא קטן

למה שאני נכנס למערכת זה אומר שלום אורח ורק אחרי שעוברים לפורומים זה מזהה?
שטות אבל הייתי חייב לכתוב משהוא

אמנון
24-01-06, 18:06
מה שיש למאיר תקף גם לגביי.

פונקציית החיפוש לא עובדת!!!
או שיש תקלה מסויימת, או שהיא פשוט לא עובדת, או שהיא סתם גרועה ולא דומה לקודמת,
אני כבר כמה זמן מנסה לחפש כל מיני דברים, התוצאות שאני מקבל לא קשורות, לפעמים אין התאמות לחיפוש טריוויאלי מאוד..

:confused:

סולי
24-01-06, 19:38
אמנון,
לדעתי מדובר בגירסה מיושנת עם בעייתיות בתמיכה בשפה העיברית.
ניסית חיפוש באנגלית?

אמנון
24-01-06, 22:51
היעילות של חיפוש באנגלית היא נמוכה עד לא קיימת, מאחר וכ-95% אם לא יותר מהכתוב בפורום, כתוב בעברית.

חברי המערכת - זה פאק רציני ביותר, בפורום שמורכב ממאגרי ידע טכני, ואפשרות החיפוש לא מתפקדת כראוי?!

נמרוד
25-01-06, 00:52
החיפוש היה מוגבל למילים בנות 5 אותיות ומעלה, והתעלם ממילים של פחות מחמש אותיות. שינינו את זה למינימום של שלוש אותיות, נסו עכשיו. לדעתי החיפוש הרבה יותר חזק מאשר בפורום הקודם.

נמרוד
26-01-06, 10:49
וגם ... איך עורכים הודעה אחרונה ?

בשעה טובה אופשרה עריכה של הודעות. אפשר לערוך את ההודעה במשך 5 דקות לאחר פרסומה. הסוף לשגיאות כתיב והודעות תיקון. כפתור העריכה מופיע בתחתית ההודעה בצד שמאל, לצד כפתור ציטוט ההודעה.

barak4*4
26-01-06, 18:18
1. אכן, בשעה טובה יש עריכה :-D , אבל מה עם עריכה של Readers Rides?
2. הסמלון שלי השתלט על המסך, נשבע לכם לא נגעתי בו, הוא גדל עם המעבר לפורום החדש, מה עושים? מזינים מחדש או שאתם הולכים לסדר את זה?
3. אחרי קריאת נושא, הפרום עדיין מסמן כאילו הוא לא נקרא.

סולי
26-01-06, 22:15
1. אכן אופציית העריכה המבורכת עובדת.
2. ברק קח יוזמה ותזין בעצמך מחדש בגודל סביר .., עד שהעניין יטופל ע"י המערכת.
זה מציק לכלל הקהילה.
3. ח"ח על מתן היכולת התאמה של הפורום לרזולוציית העבודה של המשתמש.
4. אני שמח שהבנתם שמקומו של מידע על המשתמש הוא בצד ההודעה, הרבה יותר נוח.. "מרגיש בבית".
5. הפורומים החדשים בהחלט מהווים תוספת מרעננת!
6. שמתי לב לפיצ'רים נחמדים שצמחו .. כבוד!

7. תודה להנהלה, השדרוג נראה מוגמר יותר ונעים יותר לשהייה.

שעיה כליף
27-01-06, 08:44
ברשימת חברים
צריך אפשרות לחיפוש חברים גם באותיות עברית
יכול להיות מאוד מעניין אם יהיה אפשר למיין חברים לפי קטגוריות
כמו שם, דגם ג'יפ, ועוד ..

חוקר
27-01-06, 10:09
בהודעה פרטית- אין אצלי אפשרות להחזיר תשובה להודעה שקיבלתי כפי שהיה בעבר.
יש אפשרות לכך?
טל

danielsh
29-01-06, 17:35
שלום,
אני חדש בפורום ואני מאוד נהנה מלקרוא את הפרסומים בו, באמת פורום מצויין!
מאז השדרוג ישנם הרבה לינקים שבורים, לדוגמה דף הFAQ של פורום סוזוקי מלא בלינקים שבורים, ודי התעניינתי בדף הזה...

נמרוד
29-01-06, 17:46
שלום,
אני חדש בפורום ואני מאוד נהנה מלקרוא את הפרסומים בו, באמת פורום מצויין!
מאז השדרוג ישנם הרבה לינקים שבורים, לדוגמה דף הFAQ של פורום סוזוקי מלא בלינקים שבורים, ודי התעניינתי בדף הזה...

הלינקים השבורים לפורום הישן הם בעייה בעייתית, שלא הצלחנו להתגבר עליה עדיין. כל הדיונים ישנם, ואפשר למצוא אותם באמצעות החיפוש. במידה ולא ימצא פתרון טכני סביר בזמן הקרוב, דפים חשובים - כמו דף הFAQ סמוראי שאלון טרח עליו רבות, ניאלץ לשחזר מחדש ידנית. :sad:

עירא
29-01-06, 18:12
לגבי לינקים שבורים,
שווה לעבור על כל הכתבות התכניות, בחלקן יש לינקים לפורום הישן.

דבר נוסף, בעבר אחרי שהייתי קורא את ההודעות ולוחץ על REFRESH הן היו מסומנות כהודעות שנקראו.
היום אני נכנס לפורום כלשהו (CJ נניח) קורא את כל ההודעות החדשות, יוצא חזרה לפורום הראשי, לוחץ REFRESH אך עדיין התמונה שמימין לשם הפורום מראה שייש בו הודעות שלא נקראו.
עירא

barak4*4
29-01-06, 18:36
גם כאשר אני מקטין את הסמלון האישי למידות קטנות ממה שמתבקש (60X100), המערכת מסרבת לקבלו ומודיעה כי הסימלון גדול מידי.
הגעתי כבר לגודל מזערי של 80X59 פיקסלים (פצפון, כבר לא ניתן לראות את הסמלון) ועדיין אני לא מצליח להזין את הסמלון.

מה עושים?

בנוסף, אני בוחן סמלונים של חברים אחרים והם גדולים ממה שרשום, איך המערכת מוכנה לקבל אותם?

דבר אחרון, פורמים שכבר קראתי, עדיין לא מסומנים לי כי נקראו :confused: .

lizard
29-01-06, 18:58
ברק, מה גודל הקובץ? תבדוק שלא מדובר על גודל מהבחינה הזו.

נמרוד, אני חושב שאתם יכולים לפתח את מערכת הפורומים הישנה לקריאה בלבד מבלי אפשרות לעדכון/להוסיף. אם אני טועה אז סליחה.

זהר
29-01-06, 21:01
איפה נמצא האיקון של הוספת תמונה?
אולי אצלי לא רואים אותו?
מישהו יכול לצלם מסך ולהראות איפה נמצא האיקון הזה? יש אפשרות להסתיר אותו?
תודה
זהר

נמרוד
29-01-06, 21:27
זוהר, עדיין לא ניתן להוסיף תמונות. צריך להוסיף אותם בדיוק כמו בפורום הישן - לאחסן אותם בשרת חיצוני ולקשר. בראש הפורום הזה יש שרשור דביק שמסביר איך בדיוק והמלצות על אתרי אחסון חינמיים.

מיכה - אנחנו עדיין עובדים על הנושא של תיקון הקישורים, מה שאתה אומר אפשרי אבל אין בו הרבה טעם - כרגע. זה אומר שקישור יוביל אותך לפורום הישן, אבל בשביל להגיב עדיין תצטרך למצוא את השרשור בפורום החדש - מן הסתם על ידי חיפוש ידני על משפט מסויים מתוך הדיון הישן... ואיזשהו סקריפט שיעשה את זה הוא אחד מהפתרונות האפשריים שנבחנים. בכל מקרה, זו בעייה מציקה אבל מינורית.

ברק, נדמה לי שבסופו של דבר הצלחת, לא?

osi90
30-01-06, 19:13
ברכות על הפורמט החדש!

כמו שכבר כתבו כאן, גם לאחר קריאת פורום מסויים, לאחר שחוזרים לעמוד הראשי, הפורום לא סומן כניקרא.
אוסי (יוסף).

IlanHadar
30-01-06, 22:44
נמרוד,

יש התקדמות רבה ואכן תענוג לגלוש לכאן.

למה לא לעשות בסגנון האתר הצהוב, שרובנו גם גולשים בו, ולתת עמוד אחד בו מרוכזות כל ההודעות האחרונות.

יחסוך הרבה לחיצות על העכבר במעבר בין הפרומים לקרוא את כל ההודעות האחרונות.

אילן

asafk
30-01-06, 22:46
אילן, יש למעלה, בסרגל הפקודות של הפורומים, "הודעות חדשות". זה מה שאתה מחפש.

אסף.

IlanHadar
31-01-06, 17:18
אסף,

תודה, לא בדיוק אותו פורמט אבל אכן עושה את העבודה.

אילן

זאביק
01-02-06, 16:28
אסף,

תודה, לא בדיוק אותו פורמט אבל אכן עושה את העבודה.

אילן

לא אותו פורמט כמו מה ?
כמו הפורומים שלנו ?
זה בדיוק אותו פורמט, רק בתוספת עמודה (של שם הפורום).

barak4*4
15-02-06, 08:22
אני עדיין נתקל בבעיות.

למרות שהגדרות המשתמש שלי "פתוחות" וממשק העריכה שלי הוא על הכי מתקדם, עדיין יש לי בעיות עריכה.
אציין כי לא ביצעתי שום שינויים בממשק בזמן האחרון, אבל המערכת עובדת עם רצון משלה :?.

אתמול בשעה טובה, חזרה לי פונקציית העריכה ב- Readers Rides, שלא היית קיימת עד כה.
לצערי עם חזרת העריכה ב- Readers Rides, נעלמה פונקציית העריכה של ההודעות (זו שמתקיימת עד 5 דקות לאחר כתיבת ההודעה).

אחרי קריאת נושא, הפרום עדיין מסמן כאילו הוא לא נקרא :confused: .

כמו שאמנון כתב : http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=11333, גם אני נתקל בבעיות בחיפוש. דיון שידעתי מי פתח ומה מילת המפתח שלו, לא נמצא בחיפוש. לאחר מעבר וחיפוש בהודעות של אותו משתמש, מצאתי את הדיון הרצוי. החיפוש לא מצא אותו.

עירא
16-02-06, 21:02
כאשר אני נכנס למערכת הפורומים, יש מספר פורומים עם הודעות חדשות ולכן הפורום מסומן כך:http://www.jeepolog.com/forums/images/statusicon/forum_new.gif
כאשר אני נכנס לתוכו, ההודעות שלא נקראו מסומנות כך:http://www.jeepolog.com/forums/images/statusicon/thread_new.gif ומשמאל יש:http://www.jeepolog.com/forums/images/buttons/firstnew.gif
לאחר קריאת ההודעה היא מסומנת כך:http://www.jeepolog.com/forums/images/statusicon/thread.gif
והחץ שהיה משמאל איננו.
לאחר קריאת כל ההודעות החדשות באותו הפורום, אני מניח שהפורום צריך ליהיות מסומן כך:http://www.jeepolog.com/forums/images/statusicon/forum_old.gif
אך לצערי הרב לא זה המצב.
המצב הוא שהפורום ממשיך להראות:http://www.jeepolog.com/forums/images/statusicon/forum_new.gif
אני שמתי לב לעובדה, ששני דברים יכולים לשנות את הסימון לסימון של פורום שנקרא כבר.
1. כניסה לכל השירשורים שהופיעו כבעלי הודעות חדשות (למרות שהם כרגע מסומנים כנקראו) יציאה מהם ואז המערכת מעדכנת את הפורום כנקרא.
2. זמן, אחרי זמן מסויים המערכת מסמנת את הפורומים כנקראו.

יש סיכוי שזה ישתנה?
עירא

אמנון
19-02-06, 00:45
לתשומת ליבכם (של ההנהלה) - אין אפשרות עריכה בפורום ג'יפאים מתחילים.
לפחות בשרשור המילון האינטראקטיבי.

נמרוד
19-02-06, 10:26
ברק - לגבי בעיות בחיפוש, בבקשה כמו עם אמנון תן את כל הסיפור, מה מילת החיפוש, מה נמצא ומה לא. בשביל זה בדיוק נועד הפורום הזה, וזה יעזור להבין מה בסדר ומה לא בחיפוש.

אמנון - נושא עריכת ההודעות בשינויים כרגע, ושוב אי אפשר לערוך במשך חמש דקות. סבלנות בבקשה.

barak4*4
19-02-06, 10:57
ברק - לגבי בעיות בחיפוש, בבקשה כמו עם אמנון תן את כל הסיפור, מה מילת החיפוש, מה נמצא ומה לא. בשביל זה בדיוק נועד הפורום הזה, וזה יעזור להבין מה בסדר ומה לא בחיפוש.

היו כמה חיפושים, אני לא זוכר את כולם, אבל זו דוגמא לאחרון:
חיפשתי את הדיון הזה:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=8928 (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=8928)

חיפשתי לפי Saar והמילים "מע"מ" ו "מכס"
לא יצא כלום.

noamk
27-02-06, 23:09
קטגוריית "קישורים" כולה כתובה בג'יבריש למי שמשתמש ב Firefox

nir.samo
30-06-06, 13:22
צריך גם חיזוקים לא? מהירות ההעלאה של האתר פנטסטית גם עם אינטרנט איטי (אני באפריקה...) ויותר מהירה מכל הפורומים האחרים שניסיתי.

נמרוד
03-07-06, 01:35
קטגוריית "קישורים" כולה כתובה בג'יבריש למי שמשתמש ב Firefox

נועם אתה לא צריך לקחת מאח שלך דוגמא בכל דבר. הוא יודע לצלם, להכין קפה טוב... וזהו בערך :grin:

sos4u
16-03-11, 11:03
הקישור לפייסבוק לא עובד כמו שצריך.

כל הפוסטים שאני מנסה להעביר עוברים עם מעויינים במקום אותיות ..
ראו בתמונה המצורפת.

shmil
08-04-11, 15:06
האח, הידד, תענוג לעיניים.
אם זו התוצאה של ארוחה טובה, כנראה שצריך לאכול כל יום ;);)

נהדר

DanK
08-04-11, 18:35
נועם אתה לא צריך לקחת מאח שלך דוגמא בכל דבר. הוא יודע לצלם, להכין קפה טוב... וזהו בערך :grin:

+1 ;-)

ישי.פ
08-04-11, 19:15
מה זה הפונט האדום מזעזע הזה?!
לא רואים טוב!

eysham
08-04-11, 21:10
לא רואים טוב!

+7...

omri_t
08-04-11, 21:27
לא רואים טוב!

האדום אכן בעייתי.

עם זאת, "הלוק" החדש נראה מצויין והרבה יותר נוח לעין מהקודם.

יישר כוח!!

asafk
09-04-11, 00:45
אתם מבינים שהעליתם דיון מהשידרוג הקודם? ב2006?
יש דיון של השידרוג הנוכחי, בבקשה להמשיך שם.

אסף.

-->