PDA

צפייה בגרסה מלאה : חניה ליד הכותל ?

גיא
28-10-18, 11:41
אני אמור לאסוף כמה קשישים מטיול במנהרות הכותל היום בערב.

איפה הכי קרוב אפשר לחנות שם ? בהנחה שאין לי תו נכה ואני מאד רוצה את האוטו שלי .. שלא ייגר או ייגנב או .. .

ובכל זאת במרחק הליכה סביר ?

תודה.

8ball
28-10-18, 13:20
חניון הר ציון, קצת רחוק ובעליה.
או להשאיר את הרכב באזור הנביאים, ולצאת דרך שער שכם להביא אותו דרך סולטאן סולימן, משם להתחבר לטיילת העופל, ואז לטפס לכיוון שער אשפות, כיכר גורן לאסוף ולצאת. אישית, הייתי הולך על האופציה של נביאים, או אפילו גבעת התחמושת ותחבצ. אם אתה לא בתפקיד וחייב את הרכב צמוד אליך העיר העתיקה היא סיוט אחד גדול

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

מוני אורבך
28-10-18, 13:30
אומנם כאשר היתי בעיר העתיקה הייתי ללא רכב, בכוונת תחילה, זה סיוט.

לעניות דעתי הדרך הטובה ביותר כדי שלא תתעלל בעצמך ובקשישך היא להזמין מונית אל הרכב הפרטי שלך.
חניה שם והגעה לרכב היא סיוט..

ישי
28-10-18, 13:31
יש אחלה שירות של שאטלים מהכותל לתחנה הישנה (ובחזרה) . מהיר ואמין. ללא עלות
השתמשתי בו עם כל המשפחה. נוח מאוד!

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

גיא
28-10-18, 13:43
תודה

מה זה התחנה הישנה ?
רכבת או אוטובוס ? ..

נשמע מעולה

בעיקרון אני מאד לא מחפש להכנס לעיר העתיקה עם האוטו .. ממש לא. ומהצעות פה ושם אני מבין שחניון ממילא או הר ציון זה האפשרויות היותר נכונות .. או ההצעה האחרונה של השאטלים ..

erezgur
28-10-18, 14:05
מתחם התחנה - תחנת הרכבת הישנה

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

shmil
28-10-18, 14:17
למנהרות הכותל, הכי נכון ויעיל יהיה להשאיר את הרכב ב"תחנה הישנה" (תחנת הרכבת הישנה) ולהשתמש בשאטלים הלוך ושוב. השאטל יוצא מליד הכותל, פינת עיר דוד, ולשם גם מגיע.

גיא
28-10-18, 14:39
למנהרות הכותל, הכי נכון ויעיל יהיה להשאיר את הרכב ב"תחנה הישנה" (תחנת הרכבת הישנה) ולהשתמש בשאטלים הלוך ושוב. השאטל יוצא מליד הכותל, פינת עיר דוד, ולשם גם מגיע.

לפי מה שראיתי באתר שלהם זה עד 20:00

http://firststation.co.il/around/the-old-city/

זה יכול להיות בעיה .. אם אני זוכר נכון המנהרות זה סביב שעה ואחרי זה בטח לאכול משהו .. ויש מצב שניתקע שם.
אני אנסה את מזלי בהר ציון / ממילא

תודה

גיא
28-10-18, 23:15
הר ציון היה פצצה.
תודה

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->