PDA

צפייה בגרסה מלאה : Bestop Jeep Wrangler Sunrider for Hardtop

gillss
08-11-18, 08:11
מישהו התקין את המוצר הזה ויכול לספר לחבר'ה מחוויותיו ?
121829

600 דולר בניכר + אלפיית שקלים להביא ארצה (אין מכס , יש רק מע"מ) חצי שעת התקנה
כך הם מדווחים (הנוכרים)
4K ש"ח אצל ינוביץ'

אז לפני שדוחפים את היד לעומק הכיס ... מישהו יכול לספר על זה קצת ?

תודה מראש

דרור ברלי
08-11-18, 08:58
אתה יכול לראות ולהבין בעצמך.

יתרונות:
פתיחה/סגירה קלה ומהירה של הגג.
אין צורך למצוא מקום ברכב לפאנלים הגדולים והכבדים.

חסרונות:
ככל שיהיה איכותי, זה בכל זאת עדיין רק גג רך. לא אטום ומבודד כמו הפאנלים המקוריים הקשיחים
ונדליזם. כאן בכל זאת ישראל. זה אוטו יקר עם תדמית מנקרת עינים ויש מספיק חוליגנים משועממים עם סכין בכיס.

אם אתה בכל זאת חם על זה - אני הייתי מתקין את זה לעונות הלא גשומות. בחורף חוזר לפאנלים המקוריים.

KOOKE
08-11-18, 09:12
לי אישית אין ניסיון עם המוצר. מספר מכרים שהתקינו מאד מרוצים.

הביקורות ברשת מעורבות לגבי מוצר זה כאשר עיקר הביקורות חדירת מים וניקוז לא יעיל של מי הגשם

הדסופה
08-11-18, 09:43
הפאנלים המקוריים נדחפים שטוח לתיק המקורי שיושב בול על הרצפה של תא המטען. לא מייצרים בעיית מקום

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
08-11-18, 13:22
להוריד שמשה זה מגניב.
זה כיף.
זה שטח.

סאנרוף?
מי צריך את זה בכלל? ועוד בארץ המדברית שלנו?

הדבר היחיד שזה טוב בשבילו הוא כדי לנסוע עם הילדים חצי גוף בחוץ סטייל דעא"ש, ומפאת כבוד לפורום אני לא אכתוב מה דעתי על התופעה.

דרור ברלי
08-11-18, 14:43
הפאנלים המקוריים נדחפים שטוח לתיק המקורי שיושב בול על הרצפה של תא המטען. לא מייצרים בעיית מקום

Sent from my iPhone using Tapatalk

וברנגלר הקצר?... שם אין כל כך תא מטען....

gillss
08-11-18, 16:33
להוריד שמשה זה מגניב.
זה כיף.
זה שטח.

סאנרוף?
מי צריך את זה בכלל? ועוד בארץ המדברית שלנו?

הדבר היחיד שזה טוב בשבילו הוא כדי לנסוע עם הילדים חצי גוף בחוץ סטייל דעא"ש, ומפאת כבוד לפורום אני לא אכתוב מה דעתי על התופעה.

טוב נו ... תפסת אותי :cool: , ילדים סטייל דעא"ש כבר אין לי (שלי אמנם נוהגים סטייל דעאיישה אבל לא איתי ובטח שלא בג'יפ שלי)
התופעה שרצית לרשום אודותיה מוכרת ומאד לא מקובלת עד למילים שבאמת אינן נאות לפורום מכובד.
אני בסה"כ ראיתי את המוצר בכמה סרטוני רשת , וחשבתי לעצמי שהוא waterproof יותר מאשר הפלטות (משרשור קודם)
מסכים ש sunroof ברנגלר זה סוג של בדיחה , ועוד יותר מסכים עם דרור בנושא הוונדאליזם.
אז ... אם זה באמת לא יותר אטום , מזמין וונדאליזם ומגוחח כמו sunroof זה בטח לא שווה את ה 4K ש"ח :mad:

-->