PDA

צפייה בגרסה מלאה : Aftermarket cruise control - חלום או מציאות?

רון נחמן
08-11-18, 13:56
במסגרת האזנה לתכנית המומלצת car talk, במהלכה 2 אמריקאים זקנים (הם יכחישו) עם חוש הומור שרק אני מוצא מצחיק מייעצים בענייני רכב, נאמר משהו על התקנה של קרוז קונטרול לרכב ישן.

בדקתי. זה קיים. מתחברים למצערת ולחיישן מהירות ו... הופה. יש.

עכשיו, אני יודע שיקפצו ישר ויגידו שזה מיותר, אבל וואלה, בשיוט 'אל היעד' זה לא נשמע לי רעיון רע כל כך.

מישהו יודע משהו על זה? יותר טוב, מישהו התקין?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

נדב42
08-11-18, 14:17
https://www.ebay.com/itm/Rostra-Universal-Aftermarket-Cruise-Control-Kit-3-YR-Warranty-Rostra-250-1223/111975512576?epid=658002701&hash=item1a1242ba00:g:0h4AAOSwo9VbDxwG

רון נחמן
08-11-18, 14:19
https://www.ebay.com/itm/Rostra-Universal-Aftermarket-Cruise-Control-Kit-3-YR-Warranty-Rostra-250-1223/111975512576?epid=658002701&hash=item1a1242ba00:g:0h4AAOSwo9VbDxwGרא יתי, השאלה היא האם מישהו אשכרה התקין ויכול לדווח...
וכן, אני סומך על גולשי ג'יפולוג יותר מאשר כותבי ביקורות באמאזון.

דרור ברלי
08-11-18, 14:40
יש כאן לפחות CJ אחד עם קרוז קונטרול (עם מנוע סופה/גרנד צ'רוקי ומחשב של גרנד צ'רוקי)

אם אתה שואל אותי?
הכי מיותר בעולם ברכב כמו שלך. אבל מי אני שאשפוט.

חנן-ג'יפולוג
08-11-18, 14:47
קרוז קונטרול מסורתי הוא די מיותר בתנאי כבישי הארץ, לדעתי. כל כמה דקות במקרה הטוב, או שניות במקרה הריאלי, אתה נאלץ לבלום ולבטל אותו, וזה נהיה די מתיש, ולא מועיל.
אם כבר, אז לך עד הסוף, קרוז אקטיבי. לעבור 90 אחוז מהנסיעה בלי לעסוק בבקרת מהירות.

רון נחמן
08-11-18, 14:49
קרוז קונטרול מסורתי הוא די מיותר בתנאי כבישי הארץ, לדעתי. כל כמה דקות במקרה הטוב, או שניות במקרה הריאלי, אתה נאלץ לבלום ולבטל אותו, וזה נהיה די מתיש, ולא מועיל.
אם כבר, אז לך עד הסוף, קרוז אקטיבי. לעבור 90 אחוז מהנסיעה בלי לעסוק בבקרת מהירות.תכלס.
שכחתי שההתמכרות שלי הגיעה מקרוז אקטיבי, ושכל פעם שאני עולה על הרכב של אשתי אני לא מבין למה זה קיים בכלל.

טוב, נראה לי שזו כבר הגזמה (לעת עתה)

דרור ברלי
08-11-18, 15:14
קרוז אקטיבי זה נהדר.
קרוז רגיל - מיותר.

נדב42
08-11-18, 15:35
קרוז אקטיבי זה נהדר.
ברור, אפשר להתכתב בווטסאפ תוך כדי נהיגה בלי לדאוג לזוטות כמו הרכב שלפניך ...

דרור ברלי
09-11-18, 09:56
ברור, אפשר להתכתב בווטסאפ תוך כדי נהיגה בלי לדאוג לזוטות כמו הרכב שלפניך ...

לא נכון.
זה לא נוהג את האוטו במקומך.

בשיוט בכביש מהיר, במיוחד כזה שמוגבל למהירות מירבית נמוכה עד גיחוך, שזו הסיטואציה הכי משעממת והכי מעייפת לנהיגה, זה מוריד ממך לחץ ועצבים. אתה רק מחזיק בהגה.

לא שהייתי משלם שקל אחד אקסטרא עבור זה, אבל אם כבר רכב שמגיע עם קרוז קונטרול, אז רק אקטיבי.

ונהגי ישראל לא צריכים קרוז אקטיבי או קרוז בכלל כדי לקבור את עצמם ואת הסובבים אותם בטמבלפון. לזה יש דיון אחר ופתרונות אחרים.

נדב42
09-11-18, 10:01
אני דווקא כן הייתי משלם אם היתה אפשרות סבירה, אבל לא בשביל הווטסאפ (שאין לי) אלא בדיוק מהסיבה הזו:

בשיוט בכביש מהיר, במיוחד כזה שמוגבל למהירות מירבית נמוכה עד גיחוך, שזו הסיטואציה הכי משעממת והכי מעייפת לנהיגה

רון נחמן
09-11-18, 10:16
לא נכון.
זה לא נוהג את האוטו במקומך.

בשיוט בכביש מהיר, במיוחד כזה שמוגבל למהירות מירבית נמוכה עד גיחוך, שזו הסיטואציה הכי משעממת והכי מעייפת לנהיגה, זה מוריד ממך לחץ ועצבים. אתה רק מחזיק בהגה.

לא שהייתי משלם שקל אחד אקסטרא עבור זה, אבל אם כבר רכב שמגיע עם קרוז קונטרול, אז רק אקטיבי.

ונהגי ישראל לא צריכים קרוז אקטיבי או קרוז בכלל כדי לקבור את עצמם ואת הסובבים אותם בטמבלפון. לזה יש דיון אחר ופתרונות אחרים.אני ביומיום עם קיה נירו,
יש שמירה על נתיב + שיוט אקטיבי.

מבחינתי זה התחיל מהחפירות של אחד, תומר הדר, על מערכות בטיחות אקטיביות - אבל הערך המוסף גדול. יכול להגיד לך שזה מפחית משמעותית את העייפות והעצבים.

עם כל הכבוד (הרב) שיש לי למכונות פשוטות עם נשמה, באמת שהייתי רוצה שכולם סביבי ינהגו על רכבים כאלה.

נדב42
09-11-18, 10:47
עם כל הכבוד (הרב) שיש לי למכונות פשוטות עם נשמה, באמת שהייתי רוצה שכולם סביבי ינהגו על רכבים כאלה.

חח.. גמני :)

איל מ
09-11-18, 14:59
כולם סביבי חוץ ממני.

-->