PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבלי לפגוע בחוקי הפורום.הזמנה לצאט קווצתי לחברים שלא נוסעים בשבתות

zakizak
09-11-18, 02:21
בס"ד
שלום חברים,בעברי הייתי מוציא הרבה טיולים וגם קבוצה לא קטנה הייתה ועוד קיימת ופשוט מאז שהתחזקתי בדרך הקב"ה הפסקתי לנסוע בשבת.
אני מחפש עוד חברים שמעונינים בטיולים בדגש בימי שישי מהבוקר או חמישי בערב עד שישי בצהריים.ועל טיולי אמצע שבוע.וגיחות לקצרים.

בגדול חברים מאזור ב"ש והסביבה יתקבלו בברכה אך גם אלו שירצו להגיע מרחוק באהבה וברכה.
המודעה מתייחסת לנשים וגברים כאחד,משפחות ונהגים צעירים.
מטרת הקבוצה היא גיבוש חברים שרצים לטייל גם ולא בשבת.

מקווה שאיני פוגע בחוקי הפורום ומחילה וכפרה במידה וכן.
למי שמעונין להצטרף לקבוצה דרך הלינק המצורף.
טיול יוצא מחר בבוקר בכל מקרה ובע"ה כל שישי.

אשמח להכיר חברים.
להלו הקישור להזמנה לקבוצה.

https://chat.whatsapp.com/CfyfYASusoZ1Wzl8QSCM64

GodsFather
09-11-18, 07:54
ותוכל לפרסם פה לפני שיוצא טיול או אם אתה מעוניין להוציא ומחפש חברעם ולקבל עוד שותפים פוטנציאלים....

אל תגביל עצמך רק למי שנכנס לקבוצת הוואצאפ...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

erezgur
09-11-18, 08:54
יהיו לא מעט שישמחו לקבל מידע כאן בוארון לפני כל טיול שכזה.

כולנו נשמח מדי פעם גם לקבל קצת סיפור כתוב על טיול שבוצע, תמונות מסלול וכו'...

אבל פחות אוהבים שמישהו מפרסם כאן בפורום קבוצות ווטסאפ, רשתות חברתיות וכו'' המהווים תחליף לשימוש בפורום שלנו ואין לחלק מהאנשים להפסיק לבקר בפורום.

זו דעתי האישית ומאד אשמח אם תקבל זאת בהבנה וברוח טובה. יהיה מצויין אם תעשיר את הפורום בכל צורה ובהחלט חסר כאן הזמנות ליציאה לטיולים...

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

ד ו ר ו ן
09-11-18, 09:00
אני חושב שאתה חוטא למהות של הפורום.
השיתוף והשימור.
הזמנה לטיול יכולה באות מידה להתנהל כאן, ואחכ שיתוף של המסלול, חוויות ותמונות, וזה מפתח קהילה.
ללכת לצ׳אט זה לפצל קהילה.

ולהעלות לכאן הזמנה כזו זו קצת חוצפה..

Slowly..

avikkllk
09-11-18, 21:22
לא מכניסים סנדוויצ’ים למסעדה מה שנקרא
מצטרף לחבריי

Grand vitara 07
Arctic dvx 08

snirjeepdreamer
11-11-18, 13:48
סליחה אבל אני מתנגד לכל תגובות חבריי מעלה ואסביר.

בתור שומר שבת בואו ואציג לכם, ולו לרגע אחד, את הקושי בו אנו, ג'יפאים שומרי השבת, מצויים.
כג'פאים חילוניים אתם פתוחים להרבה אפשרויות של טיולים פרטיים, טיולים מאורגנים, קבוצות וכו'
היות ומרבית הסצינה הג'יפאית מתרחשת בסופ"ש או בחגים.

בנוסף, כל אחד מאיתנו רוצה לטייל עם אנשים שטוב לו ונוח לו איתם וריבוי האפשרויות לציבור החילוני, מאפשר טיולים עם מס' לא מבטל של קבוצות שכאלו. בין אם קבוצת גברים, משפחות (שם זה כבר יותר רגיש כי יש עניין של גילאי ילדים, נשים שצריכות להתחבר וכו') וקבוצות
של בעלי רכבים דומים.

לנו הדתיים אין את הפריבילגיה הזו !

אין מספר כה רב של ג'יפאים דתיים (כמו שיש חילונים)
המועדים שניתן לטייל בהם בשוטף מוגבלים ודורשים תיאום מוקדם רב
הפיזור הגיאוגרפי של החברים מקשה

וכל זה עוד לפני שאנו מדברים על לייצר "חיבור בין האנשים" כך שלעיתים עד שאתה יוצא עם קבוצה מסויימת
לא תמיד תתחבר לאנשים ותמצא הנאה בקירבתם של אותם אנשים. אז עכשיו לך ל"קושש" עוד כמה דוסים..
מבלי לדבר על הרצון של כל אחד מאיתנו לטייל עם אנשים בעלי אותו כלי רכב כמו שלך (כי זה הכיף בלטייל יחד ולקשקש על עניינים שקשורים לרכב).

לעניינינו,
אז נכון רצוי וכדאי שפלטפורמת ההצעה לטיולים תהיה נגישה לכל כאן בפורום
אבל אין לבטל בנאדם שאולי רוצה גם לגבש רחמנא ליצלן קבוצה שבה יוכל להרגיש "שייך"
וכזו שיוכל לטייל עימה קבוע שלא לדבר על טיולי משפחות וכו'. כי לנו הדתיים זה מאוד מאוד קשה !
אז לפני שאתם מבטלים את הבנאדם תנסו ולו לרגע לשים עצמכם במקומו.

לכולכם כאן יש קבוצות שמתנהלות Off Line , האם אתם מפרסמים כאן הזמנה לכל טיול שאתם יוצאים ?
אז תעשו לי טובה כל המצקצקים בלשונם
ותבינו, ולו לרגע אחד, את הקושי המהותי של ג'יפאי שומר שבת.

שניר

ד ו ר ו ן
11-11-18, 15:00
סליחה אבל אני מתנגד לכל תגובות חבריי מעלה ואסביר.

בתור שומר שבת בואו ואציג לכם, ולו לרגע אחד, את הקושי בו אנו, ג'יפאים שומרי השבת, מצויים.
כג'פאים חילוניים אתם פתוחים להרבה אפשרויות של טיולים פרטיים, טיולים מאורגנים, קבוצות וכו'
היות ומרבית הסצינה הג'יפאית מתרחשת בסופ"ש או בחגים.

מה הקשר לדתיים?
אין שום קשר.
תארגן כאן.

אם אתה לא גולש באינטרנט בשבת, אז אדרבא אין שום קשר.

פתח שרשור מטיילים שומרי שבת, אפילו תבקש לנעוץ בראש פורום טיולים והנה, זה קורה!
יש לך קבוצה ייעודית ייחודית, אבל כאן.

Slowly..

snirjeepdreamer
11-11-18, 15:06
מה הקשר לדתיים?
אין שום קשר.
תארגן כאן.

אם אתה לא גולש באינטרנט בשבת, אז אדרבא אין שום קשר.

Slowly..אתה רציני ?
אתה באמת שואל מה הקשר ?
אתה לא יודע ש99% מהטיולים מתקיימים בסופש?
אתה לא רצית פעם לגבש סביבך קבוצה קבועה לטיולים ? שיהיה לכם כיף ונחמד יחד ?
לך, לילדים, לאישה ?
זה יכול להתקיים רק אם יש בסיס משותף ומה לעשות ששמירת שבת שמגבילה אותך כג'יפאי היא בסיס מאוד משמעותי אחרת תמצא עצמך מהר מאוד לא שותף ל 99% מהטיולים.

בקיצור אני ממליץ לך לקרוא שוב ידידי

ממליץ לך לקרוא שוב.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

erezgur
11-11-18, 16:14
אבל זה ממש לא קשור לנושא טיולים לשומרי שבת, טיולים לאנשים הכותבים ביד שמאל או טיולים לאנשים שאוהבים לשים דגל של פיראטים על אנטנת הרדיו שלהם.

מה שניסינו לומר - תארגן, תיזום, תציע קבוצה ייעודית וכו'' אבל תוך שימוש בפלטפורמות הפורום כאן. יותר מזה - אין בעיה גם ליצור קבוצת ווטסאפ בנוסף, לצורך תיאומים, שיחות בנושא וכו'' - רק זה צורם לפרסם בפורום, ולהשתמש בקהל שבפורום, כדי לעבור לערוץ אחר מחוץ לפורום.

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

onz
11-11-18, 16:22
אם יורשה לי
נדמה לי שהפורום הזה הוא אחרון המוהיקנים של הפורמים השונים
כולם למעשה גוועו
ולבקש כאן ליצור קבוצת ווטסאפ זה כמו ..... להתחיל לבנות מגדל באמצע שמורת טבע
הפורום הזה נדמה לי שהוא השורד האחרון והחברים מנסים לשמור אותו מכל משמר
נ.ב
מאד חבל לי אישית שפלטפורמת הפורומים פשטה את הרגל

ד ו ר ו ן
11-11-18, 16:38
אבל זה ממש לא קשור לנושא טיולים לשומרי שבת, טיולים לאנשים הכותבים ביד שמאל או טיולים לאנשים שאוהבים לשים דגל של פיראטים על אנטנת הרדיו שלהם.

מה שניסינו לומר - תארגן, תיזום, תציע קבוצה ייעודית וכו'' אבל תוך שימוש בפלטפורמות הפורום כאן. יותר מזה - אין בעיה גם ליצור קבוצת ווטסאפ בנוסף, לצורך תיאומים, שיחות בנושא וכו'' - רק זה צורם לפרסם בפורום, ולהשתמש בקהל שבפורום, כדי לעבור לערוץ אחר מחוץ לפורום.

בדיוק.

Slowly..

snirjeepdreamer
11-11-18, 16:50
בדיוק.

Slowly..מה זה תארגן כאן ??
כל המגיבים למינהם אתם מארגנים כאן טיולים לכל דיכפין?
פוחים כל טיול שלכם לקהל הרחב ?
לכולכם יש קבוצות סגורות שאתם מטיילים יחד.

כל ההבדל הוא שהבנאדם הזה כרגע מתחיל מ 0 ולא כמוכם שכבר עם קבוצות מובנות וסגורות שמתנהלות off line .

הבנאדם מחפש "להתגבש" למי שעדיין לא הבין ולייצר לעצמו מה ש - לכם יש כבר. קבוצה מגובשת, מטיילת ומתפקדת בדיוק כמו שיש לכם ( רק שלכם יש כמה וכמה כי אין מגבלת שבתות וחגים) אז איפה הבעיה ?

בקיצור, רדו ממנו

ד ו ר ו ן
11-11-18, 17:01
מה זה תארגן כאן ??
כל המגיבים למינהם אתם מארגנים כאן טיולים לכל דיכפין?
פוחים כל טיול שלכם לקהל הרחב ?
לכולכם יש קבוצות סגורות שאתם מטיילים יחד.
כל ההבדל הוא שהבנאדם הזה כרגע מתחיל מ 0 ולא כמוכם שכבר עם קבוצות מובנות וסגורות שמתנהלות off line .

הבנאדם מחפש "להתגבש" למי שעדיין לא הבין ולייצר לעצמו מה ש - לכם יש כבר. קבוצה מגובשת, מטיילת ומתפקדת בדיוק כמו שיש לכם ( רק שלכם יש כמה וכמה כי אין מגבלת שבתות וחגים) אז איפה הבעיה ?
בקיצור, רדו ממנו
אז תתחיל חדש כאן..
חשבת על הרעיון החדשני הזה?

אם לא תעשה לא יהיה.

מי יעשה בשבילך?

Slowly..

snirjeepdreamer
11-11-18, 17:05
אז תתחיל חדש כאן..
חשבת על הרעיון החדשני הזה?

אם לא תעשה לא יהיה.

מי יעשה בשבילך?

Slowly..עם זה הסכמתי כבר בתגובתי הראשונה.
הפורום והאתר הזה יקרים לליבי ויריית הפתיחה בהחלט צריכה להיות כאן אבל אחכ זה יכול וראוי להתגבש באופן יותר אינטימי.

yoni_0000
11-11-18, 17:07
מסכים עם שניר... מתי בפעם האחרונה התארגן טיול בפורום? וואטספ זו מזמן הפלטפורמה לארגן טיולים. לא מועבר בקבוצות האלו ידע שחשוב לשמר חוץ ממתי ואיפה נפגשים ומי מביא מה... חוץ מזה, אין שום התנגשות בין הפורום לוואטספ והם יכולים לפעול במקביל.. כל אחד יכול להצטרף.אגב, קבוצת החילוץ.. בדיוק על אותו עיקרון.

asafk
11-11-18, 17:22
במקומו של פותח השרשור הייתי פותח נושא חדש שכותרתו
-טיולי ג'יפים לשומרי שבת-
ושם להתארגן 'כמו קבוצת וואטסאפ' כל פעם מחדש, לשמור את הדיון 'חי' וככה גם הדוס הבא שייכנס לגוגל ויחפש 'טיולי ג'יפים לשומרי שבת' יגיע אליו.

ונסיים בזה:
https://youtu.be/GPo9OBrIOi4

אסף.

zakizak
16-11-18, 01:32
בס"ד

היי חברים וואו לא ידעתי שידונו בזה ככה.
ראשית מחילה אם כר עברתי חוקי הפורום.אין ולא הייתה בכוונתי מעולם למשוך מישהו מכאן למקום אחר וההפך הוא הגמור.אשמח להכיר אנשים מכלמקום בין אם הם חילונים או דתייה נוסעים או לא.
אז שוב,לכבוד להיות בפורום שכזה מכיר אותו עוד מילדותי.לכן שוב לא הייתה לי כוונה נסתרת .
אם זה בסדר אני יפרס גם פה וגם במקביל בקבוצה שנפתחה ובאמת שאין לח בעיה ששם הקבומה יקרא גם גיפלוג.
סך הכל מחפש חבריםמהסביבה הקרובה או הרחורה שיש להם את הקושי והמחסור במה שכולנו אוהבים וזה בראשית החברוצא של אותם בעלי אותו תחומי עניין.
אז בכל מקרה אני מעדכן וימשיך לעדכן ברשותכם על כל טיול שישי או אמצע שבוע שיצא בכיף ואהבה.
רק אני מאזור באר שבע ככה שהללואי ולא אבל יתכן שזה יהיה רלוונטי לחברה הדרומים.

בכל מקרה מחר אני יוצא כרגיל בנוהל.מי שמעונין אני בטל 0509650065 יצחק.במידה ואין מענה לשלוח וואצפ או הודעה אני יחזור.
יוצאים באזור 09:30 תחנת דלק קאנטרי ב"ש .חזרה עד 15:00 לב"ש.
ותודה למערכת הפורות ולחבריה על דיון בריא .

שבת שלום ומבורך.

zakizak
21-11-18, 19:45
בס"ד.

ערב טוב,מפרסם פה כבקבוצה.
יום שישי הקרוב יוצא כרגע שני רכבים.
כיון:אם המגמה החזויה תתממש כנראה שנצא לאחד הנחלים(נחל לבן או אזור מצדה רחף תחתון ,צפירה וכו)
בכל מקרה בע"ה יוצאים.אז מי שמעונין מוזמן לשלוח הודעה או בטלפון.
שעת יציאה מוקדמת.

שאלה למנהלי הפורום,האם זה בסדר להזמין לכל טיול פה בשירשור הנ"ל או לפתוח שירשור חדש בכל טיול?

ערב נפלא לכולם.

נמרוד
21-11-18, 19:58
רצוי לפתוח שרשור הזמנה חדש לכל טיול, עם ציון תאריך בכותרת.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

zakizak
21-11-18, 20:11
רצוי לפתוח שרשור הזמנה חדש לכל טיול, עם ציון תאריך בכותרת.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

תודה רבה.

erezgur
21-11-18, 20:16
תודה לך על ההזדמנות שאתה פותח לחברי הפורום ובמיוחד על הרצון הטוב לשתף פעולה מבלי לפגוע בפורום.

תהנו מהטיול ובהצלחה בתפישת הזרימות בנחלים !

tallevi
21-11-18, 20:17
יוזמה מבורכת. הלוואי אצל החילונים ככה...
וחבל שאתה רחוק יחסית ממני, אבל אם יהיה לך משהו יותר קרוב אלי ותודיע פה, אצטרף בכיף.

שא ברכה..

טל.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

zakizak
22-11-18, 14:27
תודה לך על ההזדמנות שאתה פותח לחברי הפורום ובמיוחד על הרצון הטוב לשתף פעולה מבלי לפגוע בפורום.

תהנו מהטיול ובהצלחה בתפישת הזרימות בנחלים !

בס"ד

תודה רבה על הפירגון ועל הדיון הבריא.

- - - Updated - - -

יוזמה מבורכת. הלוואי אצל החילונים ככה...
וחבל שאתה רחוק יחסית ממני, אבל אם יהיה לך משהו יותר קרוב אלי ותודיע פה, אצטרף בכיף.

שא ברכה..

טל.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

בס"ד
תודה רבה רבה על הפירגון אחי,וגבי המרחק,מבטיח לעדכן בכל התקרבות או נסיעה לכיון מרכז או צפונה.
שבת שלום

אבי XT
17-12-21, 12:33
מקפיץ מן האוב- היות ולא מצאתי שרשור מעודכן יותר. האם יש עדיין קבוצות לג'יפאים שומרי שבת?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

מוטי טויוטה
02-01-22, 03:54
היי אבי.
קבוצה אני לא מכיר
גם אני לא מטייל בשבת. מפרסם פה לפני שיוצא.
מוזמן להצטרף בשישי למעלה בוקר ולרמון

Sent from my SM-N980F using Tapatalk

-->