PDA

צפייה בגרסה מלאה : גירבסט בהפצצת קופונים

גיא
10-11-18, 22:21
יש שם כמה דברים מעניינים.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181110/2ae5c519cacc1545f5ca644e49ee47ef.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

דרור ברלי
11-11-18, 00:04
יש שם בעיקר זבל

נמרוד
11-11-18, 11:32
יש שם כמה דברים מעניינים.

יש שם בעיקר זבל

חצי הכוס המלאה מול הריקה, האופטימי מול הפסימי... קלישאה בשידור חי.

shachar
11-11-18, 11:43
עוד באירופה הוא היה סקפטי

דרור ברלי
11-11-18, 11:45
באירופה הסקפטיות הרבה יותר נוחה.
בסין היא מתפוררת לך בידיים. קצת אחרי כשהוצאת אותה מהאריזה.

אבל לזכותם ייאמר - זה מגיע מהר. עד הבית, עם שליח.
שבוע אחרי, כבר תזרוק את זה לאשפה בעצמך.

ariel-ro
11-11-18, 11:59
Gearbest מוכרים אחלה דברים.
יש שם מגוון רחב של רחבות, כולל חברות מערביות טובות.
אין מה לפסול את הכל, צריך לבחון כל דבר בפני עצמו.

גיא
11-11-18, 12:00
לא באמת ....

הבאופנג הסיני שלך החזיק שבוע ?
ואם היית קונה את אותו באופנג בישראל. עם עמלת ישראבלופ בסך 1800 שח זה היה יותר טוב ? פחות זבל ?

עוד דוגמה ? המולטימדיה הסינית באוטו הרומני שלי .. שניהם שורדים כבר יותר משבוע טפו טפו גם הסיני וגם הרומניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

דרור ברלי
11-11-18, 12:02
הנסיון שלי עם מוצרים פשוטים יותר.
לא שווים גם את מעט הכסף שעלו.

אגב באופנג - משתמש במכשירים כאלה שאינם שלי. אוכל מהם חרא בלבן בכמויות.
אין מה להשוות למוטורולות הישנות והטובות שחולקות איתם את אותו ארגז. המחיר זה עניין אחר כמובן...

אבל גם תיק חדש שהרוכסן שלו מתפרק אחרי יומיים (ואין טעם לתת לתופרת להחליף רוכסן, כי זה עולה כמו כל התיק) או נעליים שנראות נהדר אבל מבט יותר בוחן מגלה שבעוד חודש וחצי-חודשיים כבר ילכו לפח, או לגו לילדים שבמודעה כתוב במפורש Lego ובמציאות אתה מקבל Lepin שזה חיקוי סיני שנראה אותו דבר רק באיכות פחות טובה, משכנעים אותי שאין מתנות חינם. אתה מקבל מה ששילמת עבורו. לעתים אפילו הרבה פחות.

וזה לא כנגד גירבסט ספציפית אלא באופן כללי. כל מיני אתרים סיניים שמוכרים מכל הבא ליד. זה זול ומפתה, אבל אתה לא יכול לבדוק את הסחורה בידיים ולבחון בעיניים. רק לסמוך עליהם שזה יעבוד איכשהו ויחזיק מעמד פרק זמן סביר.

איל מ
11-11-18, 13:41
כמו כל דבר,
צריך לעשות קצת סקר שוק,
וללמוד מנסיון של אחרים.
יש בסין אחלה דברים. במחירים מצחיקים. אני קניתי בזמנו גזיה בכמה דולרים כי הייתי צריך משהו זמני. הזמני הזה הפך להיות קבוע בעשר שנים האחרונות, ורק עכשיו החלפתי כי השתנו הדרישות (ובעיקר כי דיגדג לי להתחדש).
כנ"ל לגבי קומפרסור תואם ל"כ אפור, מצלמת אקסטרים, כל מיני גאג'טים מיותרים וכו...
היו גם נפילות, אבל בעיקר בגלל שאלו היו קניות ש"בשליפה מהמותן" ושל דברים שעלו 3-5 דולר, שאמרתי יאללה, מקסימום נזרוק אחרי טיול אחד.
ונ.ב.
יש לי לכאורה באופנג ידני. בכל הפעמים שטיילתי עם חברים ונתקלנו בבעיות, מסתבר שזה מסתכם בתפעול לא נכון של המכשיר (הגדרות תדר לא נכונות, או כל מיני ,ctcss).
ככה זה כשיש לך את האופציה לקבוע את ההגדרות, במקום לקבל מכשיר "נעול" שהוא גם stupid proof.

דרור ברלי
11-11-18, 15:42
יש ויש.
איך אמרו הסבתות הפולניות (גם מרוקאיות ותימניות ועירקיות):

אתה לא מספיק עשיר כדי לקנות בזול.

opl
11-11-18, 16:00
אין כמו פתגמים בשקל וחצי לדיונים בשקל וחצי על מוצרים בשקל וחצי.

דור אריאל
11-11-18, 17:33
הנסיון שלי עם מוצרים פשוטים יותר.
לא שווים גם את מעט הכסף שעלו.

אגב באופנג - משתמש במכשירים כאלה שאינם שלי. אוכל מהם חרא בלבן בכמויות.
אין מה להשוות למוטורולות הישנות והטובות שחולקות איתם את אותו ארגז. המחיר זה עניין אחר כמובן...

אבל גם תיק חדש שהרוכסן שלו מתפרק אחרי יומיים (ואין טעם לתת לתופרת להחליף רוכסן, כי זה עולה כמו כל התיק) או נעליים שנראות נהדר אבל מבט יותר בוחן מגלה שבעוד חודש וחצי-חודשיים כבר ילכו לפח, או לגו לילדים שבמודעה כתוב במפורש Lego ובמציאות אתה מקבל Lepin שזה חיקוי סיני שנראה אותו דבר רק באיכות פחות טובה, משכנעים אותי שאין מתנות חינם. אתה מקבל מה ששילמת עבורו. לעתים אפילו הרבה פחות.

וזה לא כנגד גירבסט ספציפית אלא באופן כללי. כל מיני אתרים סיניים שמוכרים מכל הבא ליד. זה זול ומפתה, אבל אתה לא יכול לבדוק את הסחורה בידיים ולבחון בעיניים. רק לסמוך עליהם שזה יעבוד איכשהו ויחזיק מעמד פרק זמן סביר.

כמו שאמרו כל דבר לגופו ,
מוצר של שיומי שאתה קונה פה בחנות או באינטרנט זה אותו מוצר,

( אני משתמש בשואב אבק שלהם שקניתי באילת ומאוד מרוצה )

-->