PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצבא מצא משהו יותר גרוע ממיצובישי אטרג׳ ....

גיא
12-11-18, 12:58
https://m.ynet.co.il/Articles/5396944

Sent from my iPhone using Tapatalk

דרור ברלי
12-11-18, 14:12
גרוע?...

"רק" פחות בטיחותי מהסטנדרטים המקובלים כיום שהם 5 כוכבים במבחן ריסוק עדכני ולא מילימטר פחות.
הכללים אומרים עד 120,000 שקל. מה לעשות שזה הדגם מרובה המושבים היחיד שעומד בקריטריון?....

רק מעטים עוד זוכרים שפעם, רכב הת"ש של רס"נים שאני העברתי בהם את ילדותי היו סיטרואן דה-שבו ואח"כ כרמל דוכס, רנו 4... או טנדרים דוגמת פיז'ו 404, סוסיתא, דודג' D200, ג'יפ גלדיאטור...
כשאבא היה סא"ל קידמו אותו לרום-כרמל - "מכונית סאלון" עם 4 דלתות... כשהיה אל"מ - פורד אסקורט ברנדה תוצרת תע"ר עם השכלול הגדול - אוטומטית... אם היה מתמזל מזלו להיות אל"מ כמה שנים בודדות קודם, היו מפנקים אותו בפיאט 132 או וולבו 144...

את מי עניינו מבחני ריסוק? אמרו תודה שקיבלו רכב צמוד. היום כל הזמן עושים השוואות מול תנאי עובדי ההייטק.

ניר ל
12-11-18, 14:35
דרור שכח להזכיר m151 .... אבל עם חלון קדמי וברזנט, חווית הילדות הכי חזקה שלי ... זה ולשחק עם בדלי הסגריות במאפרה של ה 404 בארגז במהלך הנסיעה.

asafk
12-11-18, 15:17
מה הקשר למה שהיה פעם?
היום יש סטנדרט מקובל. אני לא הייתי ממליץ לאף אדם שקרוב אלי להסתפק ברכב חדש עם 4 כריות אויר. למה להסתפק בתת-סטנדרט בגלל שזה רכב ליסינג?
ובניגוד לאנשי הייטק או לואוטק שמקבלים רכב ליסינג כדי לנסוע 20 קמ כל כיוון, אנשי הצבא והמכוניות שלהם מבלים ה-מ-ו-ן על הכבישים.
הכיס של אגף השיקום הוא לא הכיס של מי שבוחר כלי רכב.

אסף.

boaz avrahami
12-11-18, 16:17
בדיוק כמו שב IT מי שבוחר שרתים לא משלם את חשבון החשמל וכו׳ וכו׳...

לפחות יש להם רנגלר כרכב ב׳

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

דור אריאל
12-11-18, 16:37
מדובר רק על מי שרוצה רכב 7 מקומות

יש להם אפשרות לקחת רכב אחר לצבא ולקבל 2000 ש"ח בחודש לתחזוקת הרכב הפרטי

רוב מי שאני מכיר לוקחים את ה 2000 ש"ח כי הם רוצים את הרכב 7 מקומות זמין כל השבוע בבית

נמרוד
12-11-18, 16:44
מדובר רק על מי שרוצה רכב 7 מקומות

יש להם אפשרות לקחת רכב אחר לצבא ולקבל 2000 ש"ח בחודש לתחזוקת הרכב הפרטי

רוב מי שאני מכיר לוקחים את ה 2000 ש"ח כי הם רוצים את הרכב 7 מקומות זמין כל השבוע בבית

זה סידור הגיוני ויותר מהוגן.

ש01
12-11-18, 16:55
כל הכתבה קשקוש מקושקש...

החל מהמשפט השני - עד היום רסנ"ים מרובי ילדים קבלו גם הם את האטרג' (או גרוטראג') ולא טויוטה ורסאו - זה קיבלו סאל"ים.

לכן, כנראה, רובם ויתרו על הרכב...

יחד עם זאת, אני מכיר אחד (אטרג', 2 ילדים..) שבפחות מ-3 שנים עבר כבר את ה 240000 ק"מ.....

דרור ברלי
12-11-18, 17:07
הכל נכון.
אבל יש קריטריון קשיח - עד 120,000 שקל. קצין שיש לו 4 ילדים או יותר, לא יכול לדחוס אותם לאטראז'... הוא זקוק לרכב מרובה מושבים וזו האפשרות היחידה בסכום שנקבע.
וכמו שאסף ציין - אלה לא מכוניות של מתכנתים שנוסעות 20 ק"מ ביום. המכוניות האלה טוחנות קילומטראז'. אז האופציה לוותר על רכב ליסינג תמורת עוד 2,000 שקל לנטו ולהשתמש ברכב פרטי שרכשת בבכספך, לא עומדת על הפרק.

ואם יעלו את הסכום בקריטריון כדי לאפשר רכישת מכוניות יותר בטיחותיות, התקשורת תתחיל ליילל על העלויות?..........................

OFF-RoaD
12-11-18, 19:21
קצין שיש לו 4 ילדים או יותר, לא יכול לדחוס אותם לאטראז'... הוא זקוק לרכב מרובה מושבים וזו האפשרות היחידה בסכום שנקבע.
וכמו שאסף ציין - אלה לא מכוניות של מתכנתים שנוסעות 20 ק"מ ביום. המכוניות האלה טוחנות קילומטראז'. אז האופציה לוותר על רכב ליסינג תמורת עוד 2,000 שקל לנטו ולהשתמש ברכב פרטי שרכשת בבכספך, לא עומדת על הפרק.

ואם יעלו את הסכום בקריטריון כדי לאפשר רכישת מכוניות יותר בטיחותיות, התקשורת תתחיל ליילל על העלויות?..........................

זה לא מה שנכתב.

אנשי קבע ברוכי ילדים יכולים לוותר על זכותם לרכב 7 מקומות, לקחת רכב ליסינג פשוט (אטראז, לצורך העניין) ולקבל את התוספת של ה2000 שקל לשכר, כדי לנצל אותם על הרכב המשפחתי הגדול שיש בבית.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

UDAEDRI
12-11-18, 22:38
מהכרות אישית..
כרגע יש עדיין אפשרות לקבל וורסו ידנית לרס"ן, וקאיה קארנס לסאלים

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

דרור ברלי
12-11-18, 22:57
ייצור ושיווק הוורסו הופסקו. זה דגם ותיק מאוד.

-->