PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי רישוי עגלה ומשקלים בעקבות שינוי משקלי הגרירה



מוטי ג.
15-11-18, 11:58
היי,
האם ההנחייה הזו עדיין רלוונטית אחרי עידן הגדלת המשקלים ויכולות הגרירה?
121930

הרכב שלי מורשה גרירה 1880קג עם בלמים, אבל המשקל הכולל שלו הוא רק 2090קג


אשמח להבהרה בנושא.
מוטי.

מוטי ג.
15-11-18, 15:43
כנראה שהתשובה כאן-
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/27490-%D7%9B%D7%95%D7%A9%D7%A8-%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-%D7%9E1-4-2008/page2

סעיף 4.3:
121931

תודה לאסף.

asafk
15-11-18, 15:55
מעבר למה שנכתב ב2008, הנוהל מתעדכן כל הזמן. השורה התחתונה היא שמה שקובע הוא הרישום ברשיון הרכב על פי היצרן- גם אם ברשיון הדרור כתוב אחרת כמו במקרה זה.
נזכיר גם שלבעלי רשיון נהיגה B אסור לגרור גרור שמשקלו הכולל מעל 1500 ק''ג.

אסף.

kd2
15-11-18, 18:37
מוטי,
אם לא תמצא תשובה נחרצת ועדכנית ממליץ לך להתייעץ עם אסף מא.ג. נגררים.
תתקשר ותבקש להתייעץ איתו (לא כל העובדים שלו חדים כמוהו).

MashberNafshi
15-11-18, 18:50
הרשיון לגרור הוא ע"פ הכתוב ברשיון הגרור גם אם הוא לעתים(וע"פ רוב הוא סותר) סותר את הכתוב הרשיון הגורר.
בדר"כ ברשיון הגרור קיים משפט שמתיר את הסתירה הזו.

מוטי ג.
15-11-18, 18:55
מה שאתה כותב לא מסתדר עם האמור בסעיף 4.3.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

מוטי ג.
15-11-18, 21:30
מצאתי באתר של ציקי נגררים עדכון לנוהל מ2008 , ובו כתוב:
121934


מצורף הנוהל המעודכן במלואו.

elephant man
16-05-19, 10:41
מה נחשב כאישור יצרן?
הערה בספר הנהג המסופק עם הרכב?
ואיך משנים?