PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ לקניה

yanir_ah
18-11-18, 07:13
היי
מחפש ג'יפ עד כמה שאפשר לומר חסכוני בדלק.
רצוי כמובן שיהיה אמין עד כמה שאפשר.
התקציב העומד לרשותי 40 אלף שח.
חשבתי על הסקודה ייטי או על הסובארו XV או הפורסטר.
השנתונים שבהם אני יכול לעמוד הם:
סקודה ייטי שנת 2012-13.
סובארו XV שנת 2011-12.
סובארו פורסטר שנת 2008-9.

הבנתי שהסקודה ייטי היא בעלת צריכת הדלק הטובה ביותר, ועם ביצועים לא רעים אך עם בעיות של חיישן גיר. השאלה היא האם בחישוב של דלק אני לא אחסוך את התיקון של החיישן במידה ויקרה.
ואולי בכלל עדיף לרדת בשנים וללכת על הסובארו עם צריכת דלק גדולה יותר.

נ.ב- אני לא פריק של שטח.

erezgur
18-11-18, 09:43
ברוך הבא לפורום.

כדאי שמסביר טוב יותר את הצורך והדרישות שלך, יהיה הרבה יותר קל לסייע.

אם אתה לא מתכוון לטייל בשטח מדוע אתה מחפש "ג'יפ" (כל האפשרויות שציינת אינן "ג'יפים", בוודאי לא של היצרן ג'יפ. ג'יפון יותר יתאים לכם כאלו)

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

yanir_ah
18-11-18, 10:40
ברוך הבא לפורום.

כדאי שמסביר טוב יותר את הצורך והדרישות שלך, יהיה הרבה יותר קל לסייע.

אם אתה לא מתכוון לטייל בשטח מדוע אתה מחפש "ג'יפ" (כל האפשרויות שציינת אינן "ג'יפים", בוודאי לא של היצרן ג'יפ. ג'יפון יותר יתאים לכם כאלו)

בכל מקום שחיפשתי הייטי והפורסטר מוגדרים כגיפ'.
אולי לא מהמובחרים שיש אבל בהחלט רשומים כך.
בכל מקרה בכוונתי לרכוש "ג'יפ/ג'יפון" לצרכי נהיגה מרווחת משפחתית ובטוחה.
כמובן שכמו שאמרתי בדרישות שרשמתי בהודעה הראשונה

erezgur
18-11-18, 10:51
יש לנו בראש הפורום הודעה דביקה עם מספר שאלות שתשובות עליהן עוזרות להבין טוב יותר את הצרכים והדרישות מרכב השטח שאתה מחפש.

אבל אני מבין כעת שאינם מחפש רכב שטח אלא רכב משפחתי נח בתקציב שציינת.
אינך זקוק ל4x4 כלל. ייתכן שבפורום המתמחה במכוניות פרטיות תוכל לקבל תשובות רבות ומהירות יותר - אם הייתי במקומך לא הייתי מצמצם את החיפוש לג'יפונים אלא מחפש רכב מרווח ובטיחותי ככל האפשר בתקציב הנתון. לא יודע לייעץ יותר מזה.

נמרוד
21-11-18, 10:29
היי
מחפש ג'יפ עד כמה שאפשר לומר חסכוני בדלק.
רצוי כמובן שיהיה אמין עד כמה שאפשר.
התקציב העומד לרשותי 40 אלף שח.
חשבתי על הסקודה ייטי או על הסובארו XV או הפורסטר.
השנתונים שבהם אני יכול לעמוד הם:
סקודה ייטי שנת 2012-13.
סובארו XV שנת 2011-12.
סובארו פורסטר שנת 2008-9.

הבנתי שהסקודה ייטי היא בעלת צריכת הדלק הטובה ביותר, ועם ביצועים לא רעים אך עם בעיות של חיישן גיר. השאלה היא האם בחישוב של דלק אני לא אחסוך את התיקון של החיישן במידה ויקרה.
ואולי בכלל עדיף לרדת בשנים וללכת על הסובארו עם צריכת דלק גדולה יותר.

נ.ב- אני לא פריק של שטח.

סקודה ייטי אינו רכב שטח בכלל, זה המשכון של הרומסטר. סטיישן קומפקטי ומוגבה. רכב משפחתי טוב. חפש ידני, ותחסוך לך את נקודת התורפה העיקרית שהיא הגיר הרובוטי.

פורסטר רכב נהדר, אבל צריכת דלק גבוהה יותר משמעותית מהסקודה. כן בעל יכולת שטח מסוימת.

מהנ.ב. שלך עולה השאלה למה אחד מאלו. יש עוד הרבה מכוניות סטיישן משפחתיות טובות בטווח המחירים הזה.

nirs
21-11-18, 10:51
סקודה ייטי אינו רכב שטח בכלל, זה המשכון של הרומסטר. סטיישן קומפקטי ומוגבה. רכב משפחתי טוב. חפש ידני, ותחסוך לך את נקודת התורפה העיקרית שהיא הגיר הרובוטי.

פורסטר רכב נהדר, אבל צריכת דלק גבוהה יותר משמעותית מהסקודה. כן בעל יכולת שטח מסוימת.

מהנ.ב. שלך עולה השאלה למה אחד מאלו. יש עוד הרבה מכוניות סטיישן משפחתיות טובות בטווח המחירים הזה.

גם אני חשבתי שהייטי הוא לא רכב שטח עד שחבר הגיע איתו לעין עקב. למען הגילוי הנאות החבר בוגר יחידת ניוד...
לסיכום תלוי בנהג ובכמה מוכנים להתעלל ברכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שולצי האיום
16-12-18, 17:14
בכל מקום שחיפשתי הייטי והפורסטר מוגדרים כגיפ'.
אולי לא מהמובחרים שיש אבל בהחלט רשומים כך.
בכל מקרה בכוונתי לרכוש "ג'יפ/ג'יפון" לצרכי נהיגה מרווחת משפחתית ובטוחה.
כמובן שכמו שאמרתי בדרישות שרשמתי בהודעה הראשונה

אין שום קשר בין "נהיגה מרווחת" (מושג בעייתי לכשעצמו) ובטיחות ל"ג'יפ/ג'יפון" שהבאת כדוגמא.

לצורך העניין, סקודה אוקטביה יותר מרווחת מהייטי, וכנראה שגם יותר בטוחה (לא בדקתי).

-->