PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנד קרוזר 2008 - השלמת חוסרים קטנים במרכב: גומיות, קליפסים וכו'

anery
29-11-18, 11:02
שלום לכולם.
באופן לא ברור, נשרו מהרכב שלי (יד ראשונה) לאורך השנים גומיות וקליפסים שונים, בעיקר בדלתות אך גם באיזור הפגוש הקדמי וחזית הרכב.
באחת הדלתות אפילו נעלם בורג טורקס קטן שמחזיק את הפס התחתון של מסגרת החלון.
אשמח לשמוע רעיונות להשלמת החלקים החסרים (אני אוהב את הרכב שלי מדוגם פיקס, מה לעשות...) -
בחברה לא כ"כ ששים לחפש את הגומיות והקליפסים, לא יודע לגבי מחירים.
אפשר להזמין מחו"ל אבל המשלוח המינימלי לא זול, במיוחד במידה וניתן להשיג בארץ.
נמכרות באיביי חבילות של קליפסים, חלק גנריות וחלק "ייעודיות לטויוטה" - לא מכסה לי את הגומיות והבורג החסר.

biranit50
02-12-18, 12:09
שלום לכולם.
באופן לא ברור, נשרו מהרכב שלי (יד ראשונה) לאורך השנים גומיות וקליפסים שונים, בעיקר בדלתות אך גם באיזור הפגוש הקדמי וחזית הרכב.
אשמח לשמוע רעיונות להשלמת החלקים החסרים (אני אוהב את הרכב שלי מדוגם פיקס, מה לעשות...) -
נמכרות באיביי חבילות של קליפסים, חלק גנריות וחלק "ייעודיות לטויוטה" - לא מכסה לי את הגומיות והבורג החסר.

שים לב שהקליפסים הכחולים באיביי לא תואמים לקליפסים הכחולים המקוריים. הם העתק של הכתומים מיוצרים בכחול... סינים!....

HAMM_V
03-12-18, 16:08
שלום לכולם.

אולי אפשר לעשות קניה מרוכזת, כך עלויות המשלוח מתחלקות בין כולם (וזאת בהנחה שהמשלוח בארץ לא יהיה יקר)
אני למשל צריך, בין השאר, כמה וכמה "בושניגים" שחסרים לי בכל הדלתות (https://www.amayama.com/en/part/toyota/9054109117) והמשלוח כמובן שלא שווה.

רעיון.

zerez
04-12-18, 01:03
קח בחשבון שברגע שערך הסחורה (לא כולל משלוח) יעבור את ה 75 דולר אז תצטרך לשלם בארץ מיסים ועמלות שיחרור
מניסיון שלי עם השלמות פלסטיקים מגיעים די מהר ל 75 דולר.
לא נראה לי שקניה מרוכזת תשתלם.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HAMM_V
04-12-18, 09:48
קח בחשבון שברגע שערך הסחורה (לא כולל משלוח) יעבור את ה 75 דולר אז תצטרך לשלם בארץ מיסים ועמלות שיחרור
מניסיון שלי עם השלמות פלסטיקים מגיעים די מהר ל 75 דולר.
לא נראה לי שקניה מרוכזת תשתלם.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

לא מסכים איתך ככל שזה נוגע לחלקים קטנים.
החלק ששלחתי מקודם - חלק גומי קטן שנמצא בכל הדלתות, עולה חצי דולר. כך גם חלקים קטנים דומים.
לא פשוט להגיע ל 75 דולר בדברים האלה.
ככל שמדובר על חלקי פלסטיקה גדולים - אכן בעייתי יותר וספק אם ישתלם.

anery
07-01-19, 09:11
עדכון: אחרי שבחברה ביקשו 29 שח לנורה של מתג (נורה קטנטנה בקוטר חצי סמ בערך), נשברתי וחזרתי לאמאיאמה. 3 דולר לנורה. דולר בערך לבושינג/קליפס. הזמנתי חמש נורות, כמה קליפסים וכמה בושינגים. 10 דולר משלוח, הגיע אחרי שבועיים בערך, ובא לציון גואל.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

-->