PDA

צפייה בגרסה מלאה : ברקסים לג'ימני 2016

urih
30-11-18, 10:41
שלום,

אני לפני טיפול 60000 ולפי הרעשים מהברקסים נראה שאצטרך להחליף אותם.

יש יתרון בלהחליף למקוריים?
יש דגם שמומלץ להזמין מחו"ל? אמזון לא היה ממש יעיל מהבחינה הזו...

תודה,
אורי

zloof
30-11-18, 11:49
אני החלפתי לפני חודש ברקסים למקורי עולה באזור 600 שקל כולל עבודה במוסך מורשה אני לא חושב שתוכל לחסוך הרבה בה לאבי מי חול במיוחד שאם זה נתפס במכס זה חסר סיכוי בערך לשחרור

asypeer
30-11-18, 11:49
יש לך רעידות בבלימה? האם אי פעם נגעו בברקסים הקדמיים וחרטו צלחות?
אם יש שריקות בבלימה זה כנראה רפידות, אם נוצרה ״מדרגה״ בצלחות והן מקוריות שווה לחרוט אותן כי זוג צלחות מקוריות עולות כ800₪ אל מול 200₪ לסינית תחליפיות. אם הצלחות פסולות ויש להחליפן, שים תחליפיות איכותיות (ברמבו אם תמצא טובות)
אל תשים AMC וכאלה, זה זבל שלא יחזיק לך
חצי ממה שנסעת עד כה.

urih
01-12-18, 21:28
אני החלפתי לפני חודש ברקסים למקורי עולה באזור 600 שקל כולל עבודה במוסך מורשה אני לא חושב שתוכל לחסוך הרבה בה לאבי מי חול במיוחד שאם זה נתפס במכס זה חסר סיכוי בערך לשחרור

תודה zloof!
המחיר ששילמת הוא רק עבור רפידות מקדימה או שהחלפת גם מאחור (בגלגלים האחוריים יש בלמי תוף)?

urih
01-12-18, 21:36
יש לך רעידות בבלימה? האם אי פעם נגעו בברקסים הקדמיים וחרטו צלחות?
אם יש שריקות בבלימה זה כנראה רפידות, אם נוצרה ״מדרגה״ בצלחות והן מקוריות שווה לחרוט אותן כי זוג צלחות מקוריות עולות כ800₪ אל מול 200₪ לסינית תחליפיות. אם הצלחות פסולות ויש להחליפן, שים תחליפיות איכותיות (ברמבו אם תמצא טובות)
אל תשים AMC וכאלה, זה זבל שלא יחזיק לך
חצי ממה שנסעת עד כה.

תודה asypeer!
אין לי רעידות בבלימה, רק רעשים סטנדרטיים של ברקסים שחוקים. הצלחות מקוריות, תודה על הטיפ!
מה לגבי רפידות/ נעליים - עדיף מקורי או תחליפי? יש חברה טובה יותר מהמקורי? יש טעם לשים משהו טוב יותר מהמקורי?

תודה,
אורי

zloof
01-12-18, 21:45
תודה zloof!
המחיר ששילמת הוא רק עבור רפידות מקדימה או שהחלפת גם מאחור (בגלגלים האחוריים יש בלמי תוף)?

רק קדמי. האחורי זה תוף

ronbs
29-12-18, 11:15
אני עם 2008 80K ק"מ
מאחור עדיין מקורי
מקדימה החלפתי רק רפידות למקורי, לא חרטתי צלחות, מקורי די יקר אבל מחזיק המון זמן

-->