PDA

צפייה בגרסה מלאה : ״מבצע״ באחת מרשתות הצמיגים

asypeer
30-11-18, 12:19
הי,
רכב של האישה הפעם (ניסאן ג׳וק ארורה) - המגבים מורחים את המים - צריך להחליף.
בצירוף מקרים מדהים קיבלתי מחברת כרטיסי האשראי שלי מייל המזמין אותי לבדיקת מוכנות לחורף:
ההטבה כוללת בדיקת מוכנות לחורף, זוג מגבים קדמיים ומילוי צמיגים בחנקן, השומר על לחץ הניפוח לאורך זמן.
מחיר לפני הנחה 109 ש"ח: שווי זוג מגבים קדמיים – 49 ש"ח, שווי מילוי הצמיגים בחנקן – 60 ש"ח.
המבצע תקף לרכבים פרטיים בבעלות פרטית בלבד.
בדיקת המוכנות לחורף כוללת בדיקת צמיגים, ביצועי בלמים, ביצועי בולמי זעזועים, ביצועי זוויות היגוי וטעינת מצבר.

אמרתי יאללה, יש להם סניף באיזור הבורסה (5 דקות ממני), שישי בבוקר יום יפה - ניסע.

אז ככה..
דבר ראשון ישר מציעים לך מגבים ״משודרגים״ ב100₪ (קדמיים בלבד) - סירבתי בנימוס.
אחרי זה הבחור מראה לי שהצמיגים שלי מ2013, מקוריים של הרכב - נסעו אמנם 56K אבל בהחלט מעט יבשים ודורשים החלפה (עברו טסט לפני 4 חודשים, ניחא)
אמרתי - יאללה,אני כבר פה,כמה יעלה להחליף רביעיה?
נכנסים למשרד, מציע לי פאלקן 914 (שזה מה שתכננתי לשים לכשנצטרך)
ואז מתחיל תרגיל במתמטיקה - יש מבצע אם קונים 3 צמיגים מקבלים את הרביעי במתנה!
וכמה יעלה? אז המחיר הרגיל לצמיג הוא 600 ומשהו ש״ח ואחרי המבצע רביעיה תעלה לך 1750₪
ביקשתי דקה לבדוק ואחרי חיפוש מהיר ביד2 צמיגים מצאתי את אותו צמיג (מידה, קוד מהירות, יצרן) בפנצ׳ריה קרובה ב 350₪, יענו 1400 לסט כולל הכל.
אז נכון, הם מבטיחים אחריות לקריעת צמיג (צריך לקרוא את האותיות הקטנות כי יש השתתפות עצמית ועוד כמה סייגים) ותיקוני פנצ׳רים חינם (כנ״ל)
האם זה שווה הפרש של 350₪, שכל אחד וכיסו יעשה את שיקוליו.
הלאה, שילמתי 29₪, אמרתי את מילת הקסם וחזרתי לרכב.
שאלתי את העובד אם מילאו אויר בצמיגים? אמר שבטח והכל בסדר (שקר מוחלט, כי אי אפשר לפרק את החיישן TPMS ללא בוקסה שהייתה לי בכיס + צמיג ימני קדמי היה בלחץ מעט יותר נמוך מחבריו ונותר כך..)
לא פתחו מכסה מנוע, לא בדקו כלום ממה שהובטח בפרסום - עבודה בעיניים. הייתה לי הרגשה ולצערי היא הייתה נכונה, אין ארוחות חינם ואם אנחנו לא נבדוק עצמאית מפעם לפעם, כנראה שאף אחד לא יעשה זאת, גם במסגרת ״בדיקת חורף״
את שם הרשת לא אפרסם, לא קשה למצוא.
שבת שלום

נדב ש.
30-11-18, 13:20
יש לזה שם.... "ישראבלוף".

ד ו ר ו ן
30-11-18, 15:05
, שווי מילוי הצמיגים בחנקן – 60 ש"ח.

היית בא אלי, ב-50שקל אני ממלא לך 78%, זה נותן אפקט זהה בתכלס.

אם יש לך יותר מרכב אחד קבל הנחה של 5 שקלים לכל רכב נוסף.

כמובן לפני מעמ.

asypeer
30-11-18, 15:41
מצחיק

boaz avrahami
30-11-18, 16:02
יכול להיות שברשת שבה ביקרת יש להם צמיגים עם ״גומי מיושן״ ולכן הם יקרים יותר.

ובנימה רצינית, הרשת הזו שייכת ליבואן.
בדרך כלל הם לא מתחרים במשווקים שלהם אחרת הם כורתים את ענף השיווק.
מבחינת שרות היתה לי איתם חוויה אחת בלבד והיא הייתה חיובית בסך הכול.

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

asypeer
30-11-18, 16:21
אז אתה אומר שהם תמיד יהיו יותר יקרים מהפנצ׳ריות למרות שהם היבואן?
הגיוני מאוד..

asafk
30-11-18, 16:30
אני אנצל את ההזדמנות לקרוא לכם לא להתפתות ל'בדיקה חינם' ברשתות. זיכרו שכאשר נמצא ליקוי בטיחותי אסור למנהל המוסך לשחרר אתכם בלי לתקן.
לכן בדיקת חורף עושים מראש במוסך שאתם גם סומכים על זה שאם ימצא מה לתקן, הוא זה שתרצו שיתקן.
תרחיש לא דמיוני הוא זה שנכנסים עם שובר בדיקה חינם ומצאו שצריך להחליף צמיגים.... רק שבמקרה זה המקום עם הצמיגים הכי יקרים בארץ...

אסף.

asypeer
30-11-18, 16:47
אני משאיר להם את הרכב באמצע הצמיגיה (זה נחשב בכלל מוסך?) ומפעיל ביטוח גרירה..

avikkllk
30-11-18, 18:11
הי,
רכב של האישה הפעם (ניסאן ג׳וק ארורה) - המגבים מורחים את המים - צריך להחליף.
בצירוף מקרים מדהים קיבלתי מחברת כרטיסי האשראי שלי מייל המזמין אותי לבדיקת מוכנות לחורף:
ההטבה כוללת בדיקת מוכנות לחורף, זוג מגבים קדמיים ומילוי צמיגים בחנקן, השומר על לחץ הניפוח לאורך זמן.
מחיר לפני הנחה 109 ש"ח: שווי זוג מגבים קדמיים – 49 ש"ח, שווי מילוי הצמיגים בחנקן – 60 ש"ח.
בדיקת המוכנות לחורף כוללת בדיקת צמיגים, ביצועי בלמים, ביצועי בולמי זעזועים, ביצועי זוויות היגוי וטעינת מצבר.

אמרתי יאללה, יש להם סניף באיזור הבורסה (5 דקות ממני), שישי בבוקר יום יפה - ניסע.

אז ככה..
דבר ראשון ישר מציעים לך מגבים ״משודרגים״ ב100₪ (קדמיים בלבד) - סירבתי בנימוס.
אחרי זה הבחור מראה לי שהצמיגים שלי מ2013, מקוריים של הרכב - נסעו אמנם 56K אבל בהחלט מעט יבשים ודורשים החלפה (עברו טסט לפני 4 חודשים, ניחא)
אמרתי - יאללה,אני כבר פה,כמה יעלה להחליף רביעיה?
נכנסים למשרד, מציע לי פאלקן 914 (שזה מה שתכננתי לשים לכשנצטרך)
ואז מתחיל תרגיל במתמטיקה - יש מבצע אם קונים 3 צמיגים מקבלים את הרביעי במתנה!
וכמה יעלה? אז המחיר הרגיל לצמיג הוא 600 ומשהו ש״ח ואחרי המבצע רביעיה תעלה לך 1750₪
ביקשתי דקה לבדוק ואחרי חיפוש מהיר ביד2 צמיגים מצאתי את אותו צמיג (מידה, קוד מהירות, יצרן) בפנצ׳ריה קרובה ב 350₪, יענו 1400 לסט כולל הכל.
אז נכון, הם מבטיחים אחריות לקריעת צמיג (צריך לקרוא את האותיות הקטנות כי יש השתתפות עצמית ועוד כמה סייגים) ותיקוני פנצ׳רים חינם (כנ״ל)
האם זה שווה הפרש של 350₪, שכל אחד וכיסו יעשה את שיקוליו.
הלאה, שילמתי 29₪, אמרתי את מילת הקסם וחזרתי לרכב.
שאלתי את העובד אם מילאו אויר בצמיגים? אמר שבטח והכל בסדר (שקר מוחלט, כי אי אפשר לפרק את החיישן TPMS ללא בוקסה שהייתה לי בכיס + צמיג ימני קדמי היה בלחץ מעט יותר נמוך מחבריו ונותר כך..)
לא פתחו מכסה מנוע, לא בדקו כלום ממה שהובטח בפרסום - עבודה בעיניים. הייתה לי הרגשה ולצערי היא הייתה נכונה, אין ארוחות חינם ואם אנחנו לא נבדוק עצמאית מפעם לפעם, כנראה שאף אחד לא יעשה זאת, גם במסגרת ״בדיקת חורף״
את שם הרשת לא אפרסם, לא קשה למצוא.
שבת שלום

פשוט מבייש,כמה אנשים שלא מביני עניין כמוך אכלו אותה שם.

Grand vitara 07
Arctic dvx 08

ruby572
01-12-18, 20:54
אני אנצל את ההזדמנות לקרוא לכם לא להתפתות ל'בדיקה חינם' ברשתות. זיכרו שכאשר נמצא ליקוי בטיחותי אסור למנהל המוסך לשחרר אתכם בלי לתקן.
אסף.

ראית פעם הוראת נוהל או משהו כזה כתוב?
ממה שאני מכיר , אכן כל המוסכים מפחידים ומאיימים, אבל אתה יכול לסרב ולתקן במקום אחר.
המנהל המקצועי של המוסך מחוייב לדווח על כך למשרד התחבורה. ("הטופס האדום").
הטופס משמש בעיקר לאיומים...לא עושים איתו כלום...

asafk
01-12-18, 21:02
האחריות במקרה תאונה היא על מנהל המוסך ממנו יצא הרכב עם ליקוי, זה החוק. הטופס הוא כיסוי למקרה וקרה משהו בבחינת 'אמרתי ללקוח שאסור לו לעלות ככה על הכביש'.

אסף.

moutzi
02-12-18, 09:52
חבר עם אופנוע במקרה כזה אמר למוסכניק שהוא לא מוכן לתקן במוסך שלו. האופנוע לא היה צריך את התיקון שהמוסך רצה לעשות אבל זה לא הפריע למוסכניק למלא את הטופס ולשלוח...
החבר קיבל הורדה מהכביש והיה צריך להוכיח שהאופנוע באמת תקין.
כך שלא תמיד זה רק איומים...

יאיר_א
03-12-18, 14:57
כנראה זה תלוי במוסך.

לפני מספר חודשים הרכב הפרטי שלי היה במוסך הסדר של חברת הביטוח לצורך תיקוני פחחות ופלסטיקה לאחר תאונה.

התקשרו אלי כדי לדווח על חור בצינור וואקום של בוסטר בלם שאינו קשור לתאונה. הבהירו לי שזו תקלת בטיחותית והם לא יכולים לשחרר אותי בלי לתקן. עלות החלק הייתה מטורפת ולכן החלטתי שאני לא מעוניין לתקן אצלם.

הוחתמתי על טופס שחרור מאחריות ונסעתי (בזהירות...) למוסך שאני סומך עליו כדי שיתקן את הבעייה.

דרך אגב: בדיעבר זה ממש לא היה ניסיון עקיצה והמחיר הרשמי של צינורית הוואקום היה באמת שערורייתי.

יאיר

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

-->