PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניקוז אוויר ברקס

salmon
02-12-18, 16:38
מישהו נתקל בתופעה המתוארת .

אחרי החלפת מפצל וצנרת חלקית .

משאבה תקינה

גלגלים אחוריים ניקוז מוצלח

גלגלים קדמיים כמויות אוויר מטורפות . כולל הקצפה של התא שמן .

האם המערכת יכולה לקבל/לשאוב אוויר מבלי שיהיה סימן לנזילת שמן?

רואי123
26-01-19, 20:32
שלום; ליצרן ישנה דרך מאוד מעניינת לניקוז אויר. היא כוללת ביטול פעולה של רכיב במפצל, והתקנת מכשיר ניקוז מעניין שמכניס נוזל בלמים בלחץ לתוך המשאבה המרכזית - ללא שימוש בתאי השמן. מכשיר נלחץ לתוך החורים בתוך המשאבה. אני יכול להגיד לך מניסיון שאין צורך במכשיר אם אתה מבין את עיקרון הפעולה של המערכת. מכיוון שהמערכת מורכבת מבוכנות שמשודכות לקפיצים בעלי דרגות קושי שונות, אתה צריך לבצע ניקוז רגיל רק ש...
1.זמן פתיחת ניפל הניקוז בקאליפר או במשאבת הבילום האחורית צריך להיות מהיר מאוד
2.אתה צריך לבצע הרבה מחזורי ניקוז בצורה הזאת , לא לשכוח למלא תכופות נוזל בלמים לסגור את מכסה המילוי
3.אחרי שמתחילה להיבנות דוושה(דוושת הבלם עולה למעלה) תניע את המנוע ותלחץ חזק.
תעזר בבעל מקצוע או לך למוסך. פעולות כאלה אינן מורשות לביצוע בבית דרושים אישורים מתאימים.
בהצלחה

shmil
26-01-19, 21:20
שלום; ליצרן ישנה דרך מאוד מעניינת לניקוז אויר. היא כוללת ביטול פעולה של רכיב במפצל, והתקנת מכשיר ניקוז מעניין שמכניס נוזל בלמים בלחץ לתוך המשאבה המרכזית - ללא שימוש בתאי השמן. מכשיר נלחץ לתוך החורים בתוך המשאבה. אני יכול להגיד לך מניסיון שאין צורך במכשיר אם אתה מבין את עיקרון הפעולה של המערכת. מכיוון שהמערכת מורכבת מבוכנות שמשודכות לקפיצים בעלי דרגות קושי שונות, אתה צריך לבצע ניקוז רגיל רק ש...
1.זמן פתיחת ניפל הניקוז בקאליפר או במשאבת הבילום האחורית צריך להיות מהיר מאוד
2.אתה צריך לבצע הרבה מחזורי ניקוז בצורה הזאת , לא לשכוח למלא תכופות נוזל בלמים לסגור את מכסה המילוי
3.אחרי שמתחילה להיבנות דוושה(דוושת הבלם עולה למעלה) תניע את המנוע ותלחץ חזק.
תעזר בבעל מקצוע או לך למוסך. פעולות כאלה אינן מורשות לביצוע בבית דרושים אישורים מתאימים.
בהצלחה
אני אהיה עדין ואגיד שאני לא ממליץ לאף אחד לקחת מה שאתה אומר ללתשומת ליבו.
הוא פשוט יהרוס לעצמו את המשאבה המרכזית.
אה, וגם אין שום רכיב במפצל שאפשר לגעת בו או לבטל פעולתו.

לפותח השרשור:
מהיכן המפצל החדש?
מהיכן הצנרת שהוחלפה?
כן, יכול להיות מצב של כניסת אויר ללא יציאת שמן.
אבל, הרבה יותר הגיוני שאתה לא פועל נכון, או לא סוגר הניפלים כמו שצריך. נתחיל בזה שתתאר בדיוק מה ואיך אתה עושה.

רואי123
26-01-19, 21:35
shmil; אין לך מושג ברכב ועל הסף אתה פוסל את דבריי.
אני לא אתרברב פה אבל למעלה מעשרים וחמש שנים אני בענף הרכב ואם החלטתי לסייע אז המידע יכול לעזור בהחלט. חבל לי שיש אנשים כמוך שמזיקים לאחרים להצליח.

GodsFather
26-01-19, 21:55

פה למעשה התחילה הטעות שלך...

מכאן, אתן לשמיל להמשיך.

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

shmil
26-01-19, 23:24
אני לא אתרברב פה אבל למעלה מעשרים וחמש שנים אני בענף הרכב ואם החלטתי לסייע אז המידע יכול לעזור בהחלט. חבל לי שיש אנשים כמוך שמזיקים לאחרים להצליח.
רואי, אם זה שמך....
אני שמח שהצטרפת לגיפולוג. אני גם שמח, וכמוני כל באי האתר, שאתה רוצה לסייע.

אני גם שמח בשבילך שאתה חושב שאתה יודע, זה יפה.
איננני יודע מהו נסיונך, ומה אתה מבין בענייני רכב, והעובדה שאתה עשרים וחמש שנים בענף אינה מעידה כהוא זה על תוכן ותכולת תשובותיך.

עובדתית:
אם באת לגיפולוג על מנת להמליץ כך:

תעזר בבעל מקצוע או לך למוסך. פעולות כאלה אינן מורשות לביצוע בבית דרושים אישורים מתאימים
כדבריך, זה לא המקום וזו לא רוח האתר.

אם באת לגיפולוג על מנת להסביר כמה רק אתה יודע, כי כך אתה אומר, שוב, אנא פנה לאתר אחר. יש כאלו.

אם אתה מסוגל להתמודד עם טענות עובדתיות, כפי שכבר ציינתי בתגובתי הקודמת:
1. שסתום החלוקה ברכב הזה הוא "קופסא סגורה" עבור מרביתם המוחלטת של האנשים. אם אתה רוצה לומר משהו בעניין ה"מפצל", נא עשה זאת בלוויית דברי הסבר ואיורים, ובכללם ה"כלי" הנטען.
2. משאבת בלם מרכזית לא מיועדת ל"תניע א תהמנוע ותלחץ חזק". זה מכניס אותה לתחום העבודה הלא רגיל שלה, וגורם למחזירי נוזל הבלמים להפרץ. לחיצה חזקה מן הרגיל במשך הרבה פעמים, היא בדיוק הסיבה בגללה משאבות בם מרכזיות הולכות.

אתה בהחלט מוזמן לתרום מנסיונך ומהידע שלך, ככל שהוא קיים, רק תכין את עצמך לשאלות שתדרש לענות עליהן ולעומק.
זה ממש לא פורום של חסרי נסיון.
זה ממש לא פורום של מי שסומך באופן עיוור על יוצאי ענף הרכב, להיפך - זה פורום שרבים בו נכוו שפעולות לא מקצועיות ולא יסודיות של עובדי ענף הרכב. עם 7 הודעות שיש לך באתר כיום, אתה לא באמת מצפה שנסמוך עליך, גם לא באופן עיוור.

נטל ההוכחה עליך.
בהצלחה.

asafk
27-01-19, 07:51
החשוב, שמיל ורואי, הוא להבין מה עושים לפני שעושים.
אם קראנו כאן בדיון שתי גישות שונות ועכשיו הולכים ללמוד קצת.... כבר הרווחנו.
ולשמיל - מה שהברנש כותב לא מנותק מהמציאות. לא בהכרח הכי מדוייק או נכון למי שמנקז בלי כלי עבודה יעודיים בבית, אבל עדיין אלו דברים שאי אפשר לבטל.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

מוני אורבך
27-01-19, 08:02
אפשר לנקז אוויר בשיטת הפמפום ופתיחה מהירה של הניפל, אפשר..
האם כדאי ונוח?!
לא ממש.
ראשית צריך שני אנשים..
שנית צריך להיזהר מאוד שלא להגיע ללחיצת יתר שאז זה עלול לגמור את המשאבה, כמו ששמיל כתב.
פעם זה מה שהיה, ועם זה ניצחנו.
היום עם חיפש זריז בגוגל ומספר מצלצלים, ויש לך משאבה שמתחברת לניפל, מוציאה את האוויר ואז את הנוזל.
פשוט וקל.
מכשיר יותר טוב (ויקר) מכניס נוזל דרך הניפל לאורך כל המערכת. אפילו יותר מהיר.
בכל מקרה זה הרבה יותר נוח מהיר יעיל וחוסך בעיות משיטת הפימפום.

רואי123
27-01-19, 08:21
אתם לא שואלים בשביל ללמוד אתם שואלים בשביל להראות לנו מה אתם יודעים. בהצלחה לכם רבותי שברו תראש לבד

ד ו ר ו ן
27-01-19, 08:28
אתם לא שואלים בשביל ללמוד אתם שואלים בשביל להראות לנו מה אתם יודעים. בהצלחה לכם רבותי שברו תראש לבד
אז תלמד שיטה חדשה.
קדימה.
הכל פתוח לדיון, זו המהות כאן.
לא צריך להתרגש, צריך לדעת להסביר מה אתה אומר.

אני מכיר יותר משיטה אחת לניקוז והחלפה, ומודה שלא הבנתי את השיטה שתיארת.

tallevi
27-01-19, 16:57
אז תלמד שיטה חדשה.
קדימה.
הכל פתוח לדיון, זו המהות כאן.
לא צריך להתרגש, צריך לדעת להסביר מה אתה אומר.

אני מכיר יותר משיטה אחת לניקוז והחלפה, ומודה שלא הבנתי את השיטה שתיארת.1+

לא הצלחתי להבין את השיטה וגם את התיאור שלך את המערכת.

לא שולל, אבל ההסבר קצת (הרבה) לקוי ורחוק מלהיות מושלם.

רק תיקח בחשבון שזה לא פורום תפוז או פייסבוק. יש כאן אנשים (אני) שנוגעים בדברים עם הידיים, והרבה ולאורך שנים, ולא מקבלים את הדברים כתורה משמיים ולא משנה מי אומר אותם...

ובקיצור, כשמסבירים לנו לאט-אנחנו מבינים מהר...ורצוי שהנימוקים יהיו מפורטים ברמה הטכנית לפרטי פרטים ומגובים בתיאוריה מוכחת.

אז בזמנך החופשי - אש...

טל.

-->