PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך מנקים את זה

heminew
10-12-18, 09:49
בתמונות מצורפות הרצפה של המכולת משרד שלי.
זו רצפת PVC לדעתי, ואני רוצה "לחדש" אותה. אני מתלבט בין לשים חדשה לבין לנקות את זו הקיימת.
אם לנקות - איך מנקים ג'יפה 122177122178של שנים? לא מדובר בשמנים או דברים כאלה. לכלוך "רגיל", אבל כזה שלא יורד בקרצוף רגיל.
אם להחליף- כמה זה מסובך להדביק ככה PVC (או חומר אחר)? זה בהכרח צריך להיות משטח שאפשר לשטוף עם מים, פרקט לא מתאים.

יש פה מבחינתי עניין של עלות מול תועלת. אם אפשר באמצעים סבירים לנקות, לא אכפת לי לעבוד...

מודה מראש למגיבים
חמי

gilur
10-12-18, 21:40
בתמונות מצורפות הרצפה של המכולת משרד שלי.
זו רצפת PVC לדעתי, ואני רוצה "לחדש" אותה. אני מתלבט בין לשים חדשה לבין לנקות את זו הקיימת.
אם לנקות - איך מנקים ג'יפה 122177122178של שנים? לא מדובר בשמנים או דברים כאלה. לכלוך "רגיל", אבל כזה שלא יורד בקרצוף רגיל.
אם להחליף- כמה זה מסובך להדביק ככה PVC (או חומר אחר)? זה בהכרח צריך להיות משטח שאפשר לשטוף עם מים, פרקט לא מתאים.

יש פה מבחינתי עניין של עלות מול תועלת. אם אפשר באמצעים סבירים לנקות, לא אכפת לי לעבוד...

מודה מראש למגיבים
חמי

my two cents ...
חולק איתך את הרהורי ליבי:
אם ה- PVC מודבק טוב (בעיקר בחיבורים) הייתי משתמש במכונות השטיפה הפשוטות (אצלי יש אחת שעלתה 500 שקל).
פשוט מייצרת לחץ מיים מאוד גבוה.
מקסימום - הייתי שופך לפני זה "פנטסטיק" על הריצפה. אני מנקה עם זה את הדק בחצר, את הבוץ מהג'יפ, נעליים ועוד....
אבל - בחיים לא ניסיתי על PVC :)

מאיפה אתה ?

heminew
11-12-18, 10:56
אוקי. הכוונה למכונת קיטור?

מקיבוץ הראל

gilur
11-12-18, 11:19
אוקי. הכוונה למכונת קיטור?

מקיבוץ הראל

לא קיטור אלא שטיפה (בקיטור היה לי זרם עגום. זה יקח שנה ולא בטוח שאתה צריך את החום).
מכונות השטיפה מייצרות לחץ מאוד גבוה (עד רמה שב-דק אתה מסוגל לחרוץ את העץ....)

מצרף לך קישור לדוגמה (רק להבין את הכיוון. זאת לא המלצת רכישה. לא בדקתי מה יש)
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=919128

heminew
12-12-18, 11:20
תודה

-->