PDA

צפייה בגרסה מלאה : בלם דיסק אחורי בל"ק למיניהם.

הירשפלד יובל
13-12-18, 20:15
לא יודע איך לשבץ בשירשור המקורי. אם אחד המנהלים יואיל - יעזור.
ב-10.16 הייתי כשבועיים בגיאורגיה. שכרנו מאנשים פרטים 2 ל"ק ופאתפיינדר 1 . הל"ק פראדו שלי היה דיזל והרכב עם מהלך המתלים , הנוחות והמומנט שלו היה תענוג . כיומיים שלושה לפני סוף הטיול בנסיעה לאחור במיוחד אבל גם לפנים היה רעש חריקה זוועתי. היה איתנו מכונאי גאורגי צמוד שהוא גם נציג/מיופה כוח של בעלי הרכב. הראיתי לו ואמרתי לו : כעת תפתור את זה . לקח את הרכב למוסך כלשהו , ביזבז לי אומנם 1/2 יום , אבל חזר עם הרכב ו-1 או 2 דיסקים אחורים חדשים .לא זוכר עם איזה קילומטרז' היה הרכב והיתרון הוא שנציג הבעלים היה לידי . אבל זו אולי נקודת חולשה של הל"ק למיניהם וברי סמכא יותר הם בעלי הל"ק בארץ.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181213/996ea538fa7b1650fea1e0673bb91b7e.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

ד ו ר ו ן
13-12-18, 20:32
או שסתם קיבלת רכב עם ברקסים גמורים?
סתם מחשבה.

הירשפלד יובל
13-12-18, 20:41
דורון , זו אפשרות שגם ציינתי. לא שמתי לב לקילומטרז' הרכב ולא יכול לדעת כמה מהקילומטרז' עשה סט הדיסקים שהיה ברכב. מה שכן אני יודע שלרכב שלי התייחסתי בעדינות , לא היה לי חול במסלול אלא רק בחלק מסוים משטח/מסלול מלח יבש.

bechoril
17-12-18, 20:13
דורון , זו אפשרות שגם ציינתי. לא שמתי לב לקילומטרז' הרכב ולא יכול לדעת כמה מהקילומטרז' עשה סט הדיסקים שהיה ברכב. מה שכן אני יודע שלרכב שלי התייחסתי בעדינות , לא היה לי חול במסלול אלא רק בחלק מסוים משטח/מסלול מלח יבש.

ברוך שובך, לא הצלחתי להבין מה מטרת הדיון ומה התהיה?!
בסה"כ נגמרו הברקסים במשמרת שלך, אין בזה שום דבר מיוחד, ואין קשר בין רכב כזה או אחר לרמת בלאי הברקסים.

הירשפלד יובל
17-12-18, 21:31
הכותרת נפתחה על ידי עם תמונה , בגלל שטכנית לא הצלחתי לצרף לדיון שהיה על בחור אוסטרלי שהתלונן איך נחרצו לו דיסקים בל"ק
75/78 חדש. חוויתי את זה ברכב משומש ושיתפתי/תהיתי אם זו חוויה ידועה בל"ק.

-->