PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה אחורית tyrex? חוות דעת?

Laikon
15-12-18, 20:19
122287

מישהו מכיר? שמע? יכול לתת חוות דעת?
מכיר לוקרייט וARB חיפוש על טיירקס בגוגל ובפורום לא מניב תוצאות יותר מידי ובפורום בכלל.

נעילה נשלטת כמו הARB?

שגיא S
15-12-18, 20:54
מרגיש לי כמו עוד אחד מהחיקויים הסיניים של ARB.

כמו TRE, HF וכדומה

Laikon
17-12-18, 18:25
מרגיש לי כמו עוד אחד מהחיקויים הסיניים של ARB.

כמו TRE, HF וכדומה

דווקא לפי מה שראיתי מדובר במוצר שמיוצר באיטליה.
מבית חברה בשם Raptor4x4 שגם עליה אין מידע כאן בפורום.

ראיתי בפייסבוק מקום שעובד עם הנעילה ומתקין בהרבה ג'ימני וסמוראים.

אין מישהו ששמע/ראה? מוזר.

שגיא S
17-12-18, 21:11
דווקא לפי מה שראיתי מדובר במוצר שמיוצר באיטליה.
מבית חברה בשם Raptor4x4 שגם עליה אין מידע כאן בפורום.

ראיתי בפייסבוק מקום שעובד עם הנעילה ומתקין בהרבה ג'ימני וסמוראים.

אין מישהו ששמע/ראה? מוזר.

מכיר את האושיה ואת המקום.
אני אישית עוד לא מכיר מישהו שהתקין אותה.
מה ההבדל במחיר ממוצר מוכח כמו ARB?

Zivcar
17-12-18, 22:45

מותקן אצלי בגימני מאחורה כשלושה חדשים, בינתיים עובדת כמצופה. מפעיל אחת לשבוע לוודא שתקינה. בינתיים אולי 5 טיולים, כולל יומיים למדבר עם לא מעט הדלקות.
עובדת כמצופה, אבל לא עובדת קשה אצלי ואני לא מסתמך עליה בעבירות קשה, יותר כלי עזר למכשולים במסלולים בינוניים.
אכן נמכרת תחת מטריה של חברה איטלקית, שיש לה גם סניף פיסי בלונדון.
פניתי לraptor עצמם לפני הקניה, הנעילה מיוצרת בסין לפי מפרט שלהם, טוענים שעברה מספר סדרות יצור ועודכנה כך שאין תלונות על אמינות. כך או כך ניתן לראות באתר שלהם בפייסבוק שנמכרת כבר שנים לכל מיני סוגי רכבים ואנשים די מרוצים.

בשילוב של רכב שאינו לעבירות קשה וחלוש כמו הגימני , לא חושב שיש בעיה להתקין , מקסימום החלפת אטמים פעם ב...
בסרנים גדולים יותר עם כוחות משמעותיים יותר ונטייה לשבור ציריות אולי הייתי חושב פעמיים.

Laikon
17-12-18, 22:47

לא יודע כמה הARB שווה כרגע זוכר רשמו פה מחירים של 8 אלף אולי ירד המחיראבל על הטיירקס 4500 כולל התקנה ואחריות לשנה.

מותקן אצלי בגימני מאחורה כשלושה חדשים, בינתיים עובדת כמצופה. מפעיל אחת לשבוע לוודא שתקינה. בינתיים אולי 5 טיולים, כולל יומיים למדבר עם לא מעט הדלקות.
עובדת כמצופה, אבל לא עובדת קשה אצלי ואני לא מסתמך עליה בעבירות קשה, יותר כלי עזר למכשולים במסלולים בינוניים.
אכן נמכרת תחת מטריה של חברה איטלקית, שיש לה גם סניף פיסי בלונדון.
פניתי לraptor עצמם לפני הקניה, הנעילה מיוצרת בסין לפי מפרט שלהם, טוענים שעברה מספר סדרות יצור ועודכנה כך שאין תלונות על אמינות. כך או כך ניתן לראות באתר שלהם בפייסבוק שנמכרת כבר שנים לכל מיני סוגי רכבים ואנשים די מרוצים.

בשילוב של רכב שאינו לעבירות קשה וחלוש כמו הגימני , לא חושב שיש בעיה להתקין , מקסימום החלפת אטמים פעם ב...
בסרנים גדולים יותר עם כוחות משמעותיים יותר ונטייה לשבור ציריות אולי הייתי חושב פעמיים.

טוב לשמוע ממקור ראשון ובמיוחד שאתה מרוצה ממנה כרגע.
מבחינת האתר הרשמי נראה בהחלט חברה די רצינית עם מבחר מוצרים ונעילות גם לרכבים כבדים ולא ג'ימני וסמוראים.
פשוט מידע בעברית אין בכלל כמעט.

-->