PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה מכונת שטיפה ג'רניק מומלצת?

toffi77
19-12-18, 12:10
מחפש כבר זמן מה לקנות מכונת שטיפה בלחץ אבל לא מצליח להתביית על דגם .

שימושים:
- ניקוי קירות ורצפת בטון מוחלק בחוץ.
- ניקוי דק דמוי עץ (בשביל זה צריך את התוסף של ההליקופטר)
- ניקוי ריינג'ר\טרקטורון

להבנתי הקרצ'ר הזולים לא כדאיים (כמו הסדרת כלי עבודה הירוקה של בוש...) והטובים שלהם מתומחרים גבוה מאוד.
אני מבין ש-LAVOR וכן BLACK & DECKER מומלץ.

מחיר מבוקש סביב 1000 ש"ח
לחץ , להבנתי לשימושים שלי אני צריך 130~140 באר.

ל-LAVOR יש מלא דגמים, ובחלקם דווקא הלחץ הגבוה יותר זול יותר.
יש כאן דגמים שלהם ומחירים:
https://www.wallashops.co.il/brand/lavor?cfm=eml_5AF68321&psuid=c0b86c5513a72836&utm_source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=161218_group_all_3

מישהו יכול להכווין אותי?

erezgur
19-12-18, 12:17
ברוך הבא לפורום.
נסה לבצע חיפוש בפורום, היו בעבר מספר דיונים בנושא, ייתכן ויהיה רלוונטי...

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

toffi77
19-12-18, 13:37
חיפשתי - השרשורים האחרונים בנושא הם מ-2016 .... קצת ישן.
חברה דיברו על דגם LAVOR STM160 , אבל באותה נשימה אחד החברים שקנה אמר שהוא לא אהב והחזיר את המוצר וקנה משהו הרבה יותר יקר בסוף.

מחפש לקבל מידע ודעה עדכנית יותר למה שיש היום בשוק.

נדב42
19-12-18, 13:39
החלפתי כבר 3 דגמים של lavor, מגוון האביזרים רחב ויפה אבל אף אחד מהם לא החזיק מעמד, בשימוש ביתי. היבואן מחורבן ולא לוקח אחריות, במקרה שלי החנות שקניתי ממנה ספגה בעצמה את עלות ההחלפה לדגם חדש/חזק יותר, וגם המכשיר הנוכחי לא עובד רצוף יותר מ-20 דקות. (הכוונה שאני לא מצליח לעבוד איתו יותר מ- 20 דקות, לא 20 דקות שבהן ההדק לחוץ ברצף).

בקיצור, לא יודע אם האחרים מחורבנים באותה המידה, אבל Lavor לא הייתי קונה בגלל היבואן.

edish
19-12-18, 14:12
יש לי LAVOR GALAXI 160 ואני די מרוצה, עובד ברציפות יותר משעה אם צריך, ההליקופטר התפרק והוחלף ללא בעיה במסגרת האחריות.
עד כמה שבדקתי כל המכשירים בלבל הביתי האביזרים שמגיעים איתם לא ברמה גבוהה.

יוני5
19-12-18, 23:54
לפני הרבה שנים, כשעוד הייתי צעיר, יפה וחכם, (עם השנים נשארתי צעיר ויפה, לגבי החכם, נו צריך לדעת בחיים לוותר על משהו), החברים כאן שמנהלים את ג'יפולוג קנו לי ליום הולדת גרני של בוש. השנים עברו, החוכמה כאמור הלכה לבלי שוב, אבל הגרני של בוש עובד ללא תקלה. לדעתי כבר 12 שנה.

בברכה,
יוני

erby
20-12-18, 07:52
היה לי את הקראשר הכי קטן. K2. עלה 400 שח לפני 7 שנים. התקנתי לו צינור 10 מ' והוא עבד קשה סביב הבית, המכוניות, דק גדול וגם אצל השכנים. לפני שנה בערך שבק. החלפתי באותו הדגם בדיוק. המחיר נותר זהה. אחרי 3 חודשים שבהם בקושי עבד, שרף מנוע. המנוע הוחלף באחריות אבל האחריות היא רק לשנה...
כנראה שהגרניק הבא שלי לא יהיה קראשר.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

toffi77
20-12-18, 08:42
לפני הרבה שנים, כשעוד הייתי צעיר, יפה וחכם, (עם השנים נשארתי צעיר ויפה, לגבי החכם, נו צריך לדעת בחיים לוותר על משהו), החברים כאן שמנהלים את ג'יפולוג קנו לי ליום הולדת גרני של בוש. השנים עברו, החוכמה כאמור הלכה לבלי שוב, אבל הגרני של בוש עובד ללא תקלה. לדעתי כבר 12 שנה.

בברכה,
יוני

היה לי את הקראשר הכי קטן. K2. עלה 400 שח לפני 7 שנים. התקנתי לו צינור 10 מ' והוא עבד קשה סביב הבית, המכוניות, דק גדול וגם אצל השכנים. לפני שנה בערך שבק. החלפתי באותו הדגם בדיוק. המחיר נותר זהה. אחרי 3 חודשים שבהם בקושי עבד, שרף מנוע. המנוע הוחלף באחריות אבל האחריות היא רק לשנה...
כנראה שהגרניק הבא שלי לא יהיה קראשר.

נו... כבר לא מייצרים דברים איכותיים כמו פעם שמתוכננים להחזיק שנים והכל מיוצר בסין. כולנו כבר יודעים את זה.
השאלה היא במגוון שיש היום מה הכי כדאי?

בכל אופן ה-K2 חלש מידי להבנתי.

erby
20-12-18, 09:15
הk2 חלש למדי אבל מגיע עם 2 דיזות. אחת רגילה והשניה עם פטנט שגורם לה לזרם לעבוד בצורה יותר אפקטיבית ברמה שיכולה לעשות נזק אם לא נזהרים.

Aviram
20-12-18, 09:17
יש לי k5 , גם עם האליקופטר וגם עם מברשת עובד מעל שעה כל פעם ברצף לנקות את הדק ומסביב לבית, טפו טפו בלי בעיות כבר מעל לשנה וחצי. בנוסף מנקה איתו את האוטו. יש לי גם צינור מאריך, נראה לי 10 מטר ולא מאבד
לחץ.
עובד בעיקר עם הדיזה הפחות חזקה כדי למנוע נזק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

tomer s
20-12-18, 09:49
חלק מהבעיות זה רכישה של כלי שלא מתאים ליעוד.
לא כל מכונת שטיפה יכולה לעבוד הרבה דקות רצוף.
לאחת הרבה זה 10 לאחרת 60..
חשוב להתאים את המכונה יעוד האמיתי! שלה.

אני מוכר של קארשר וקיי וואשר (חיקוי תוצרת המזרח ייבוא של פלד/סיגנט)
לא נתקלתי בבעיות מכלי שעבד על פי יעודו.

toffi77
20-12-18, 17:48
יש לי k5 , גם עם האליקופטר וגם עם מברשת עובד מעל שעה כל פעם ברצף לנקות את הדק ומסביב לבית, טפו טפו בלי בעיות כבר מעל לשנה וחצי. בנוסף מנקה איתו את האוטו. יש לי גם צינור מאריך, נראה לי 10 מטר ולא מאבד
לחץ.
עובד בעיקר עם הדיזה הפחות חזקה כדי למנוע נזק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ה-K5 יקרה בטירוף. אפילו ה-K4 יקרה למדי.

סולי
20-12-18, 19:26
תומר, על איזה גרניק תמליץ?
כזה שיאריך שנים בשימוש של 10דק עבודה רציפה בהורדת בוץ מהגיפ?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

gilur
20-12-18, 23:21
תומר, על איזה גרניק תמליץ?
כזה שיאריך שנים בשימוש של 10דק עבודה רציפה בהורדת בוץ מהגיפ?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

אני לא תומר :) ובכל זאת:
אני משתמש במשהו דומה מאוד לזו של ה- 120 בר (349 ש"ח בלינק שהביאו בהתחלה). מוצר שנקנה ב ל.כ.
היתה אמורה לעבוד 10 דק' ולנוח. בפועל - עובדת ברצף גם 20 דק ויותר (מקסימום - הפסקות של נשימה .. )
מצד שני - אחרי כמה חודשים משהו שם התחיל לטפטף .. אז.. שיטפטף. היא עדין עושה את העבודה.

לגבי עוצמות - סבבה לגמרי (ברמה של ניקוי דק עד לכדי יכולת פציעה של העץ..)
ולא פחות חשוב - בעוצמה הזאת אין לך שום בעיה לקרוע גומיות ברכב !!!!
צריך לשים לב לזה.
אני שומר על כלל אצבע: כל הפח החיצוני / גלגלים מבחוץ - אני עושה איתה.
כל המכלולים מתחת לרכב, מאחורי הגלגלים וכו' - אני עושה עם צינור גינה, לחץ מתון וסבלנות :)

boaz avrahami
20-12-18, 23:44
אני עובד כבר כחמש שנים עם קרשר k2 לדעתי.
פיצי עם משאבת פלסטיק לעומת הקודם שהיה מאלומיניום.
דווקא הישנה טיפטפה מהר יותר ובכללי זה שם גרמני ומיוצר בסין ואיכות בינונית.

רוב ההבדלים בין המכונות הם בספיקה ולא בלחץ.
בעל מקרה בכדי לשטוף מכוניות אני דווקא מעדיף לחץ נמוך שלא פוגע בצבע.
יש גם פיה רחבה מיוחדת לשטיפת רכב.

צינור-
היה לי מגושם וכבד בן כ 15 והחלפתי אותו בחלופי תואם למקורי מעלי הזריז ושמינית המחיר. אין תלונות.

הכלי הבא יהיה כנראה בוש כזה עם גלגלים וגלגלת לצינור.
זה יתרון גדול.

רק שתדעו שאף מכונה מאלו של ימינו לא משתווה לצינור המים האימתני שהיה מאחורי מרכז מזון בנהלל לשימוש חופשי כשהיינו נערים.
בקיץ היו ממלאים איתו את המרססים של הכותנה ובחורף הוא היה מחזיר אותנו נקיים הביתה מהבוץ הדביק של העמק

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

edish
21-12-18, 08:11
הבעיה עם מכונות השטיפה הללו היא הבוץ שנשאר אחכ על הכביש/ חניה שעבורי לפחות זו השקעה משמעותית של זמן נוסף לניקויו
לפני שנים היתה מכונה כזו על 12v עם מיכל מים, נראה לי שלניקוי מקדים ביציאה מהשטח יכולה להוות פתרון טוב, מישהו מכיר?

gilur
21-12-18, 08:24
הבעיה עם מכונות השטיפה הללו היא הבוץ שנשאר אחכ על הכביש/ חניה שעבורי לפחות זו השקעה משמעותית של זמן נוסף לניקויו

כל כך צודק !!!

פלג_
21-12-18, 16:58
אני קניתי את הקארשר hd 5/16.
שזה דגם הוידיוטי, כבר בהפעלה הראשונה היתה בעיה, נשלח לבדיקה ושם החליפו לו מפסק במסגרת האחריות כמובן.
מאז ועד היום הוא עדיין עובד אבל תמיד יש בעיות, לפעמים צריך ללחוץ כמה פעמים עד שיש לחץ, החלפתי כבר כבל והידית נוזלת כבר שנים ומרטיבה את כל המכנס.
בקיצור, אני אישית די מאוכזב.

מעבר לזה אם משהו פה חשב לקנות דגם מקצועי ולא מהסדרה הביתית (k) שידע שלרוב אם לא עובדים על שקע כוח הוא קופץ, שהאביזרים הנילווים שלו אומנם איכותיים יותר אבל עולים כמעט פי שלוש מהדגם הביתי שלפעמים לא לצורך, לרוב מיכל הסבון בנפרד ולא על המכשיר שזה הרבה פחות נוח, ושהו מאוד מאוד כבד.
שימו לב לעניין המשקל, זה קריטי.

בסופו של דבר מהתחושה שלי זה שהכל פונקציה של מרחק השטיפה, אחרי כמה עשרות ס''מ נראה שכולם עושים את אותו אפקט ומקרוב כולם יכולים לגרום לנזק, מניסיון.

היום אם הייתי קונה זה את הפשוט ביותר ומחליף שמתקלקל.
אפילו שיש לי את הדגם המקצועי אני לפעמים שוקל לקנות גם את הקטן שהיה רק ליד החניה בגלל הנוחות.
מעבר לזה לפעמים בבדיקה שלי בהפרש המחיר של אחד האביזרים אני קונה את הדגם הקטן עם האביזר.

erezgur
24-12-18, 15:46
אולי זה יעניין
https://www.htmag.co.il/vp2911971#2911971
מכונת שטיפה בלחץ Bosch EasyAquatak 110 בכ 399 ש"ח

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

-->