PDA

צפייה בגרסה מלאה : סופשבוע בתל אביב

gasgas
20-12-18, 22:19
זוגתי ואני מתכננים סופשבוע בתל אביב בסופשבוע הבא.
אשמח לשמוע המלצות לבילוי ולמסעדות.
תודה!
אלעד

נדב42
21-12-18, 05:46
אם אתם חובבי סושי, אל תפספסו את ה-"מון". יש בבוגרשוב ויש מעבר לפינה בפינסקר. בוגרשוב רועש ונחשב יותר (המקורי), יש מסוע שאפשר לקחת ממנו מה שמתחשק, ופינסקר שקט וסולידי יותר. התפריט, המחירים ואיכות המנה זהים.

לאוכל אסיאתי הבחירה שלי היא "נאם" בצפון דיזנגוף

חומוסיות זה נושא טעון אצל רבים וניטשים קרבות עזים.. הפייבוריט האישי שלי הוא אשכרה הוותיק בירמיהו. פשוט וטעים, לא עובדים בשבת קודש.

הודית ייחודית וחמודה בעיני: 24 רופי ברחוב שוקן. לא יודע לגבי שעות פתיחה בסופ"ש. ישיבה בגובה הרצפה, אוכל הודי מבושל בבישול ארוך, ראש אחר.

תיהנו :)

asafk
21-12-18, 08:12
אם אתה אוהב אסייתי אותנטי האנוי בלילינבלום. (לא להתבלבל עם עוד כמה בעלות שם דומה וכאילו ויאטנמיות שצצו ברחבי העיר).
הפיצה הכי טובה ארציאלי בכיכר רבין.
טשרניחובסקי 6 כנראה אחת המסעדות הטובות.
באבי בבן יהודה לצהריים בשבת.

ויש עוד מיליון.....

אסף.

אייל
21-12-18, 08:54
אם בבשר עסקינן אז M25 בשוק הכרמל. המקום נראה זוועה, גועל נפש מזוכך. אבל הבשר... הבשר מעולה!
תתעלמו מהסביבה ותתרכזו בלעיסה. שווה.

asafk
21-12-18, 11:34
אה, כן שכחתי. סינית אמיתית (של סינים, ותיירים מסין אוכלים שם) פקינג דאק האוס, בוגרשוב.
(אני יודע, השם שלהם בעייתי)

אסף.

gasgas
21-12-18, 11:53
אלופים!
את הצד הקולינרי סגרתם לי לסופשבוע.
אשמח לשמוע הצעות בצד התרבות והבילוי.
נראה לי שאת חמישי בערב נבלה בהופעה, מחפשים בילוי לשישי בערב.
תודה!

דרור ברלי
21-12-18, 12:13
אישית, ת"א אינה כוס התה שלי אבל יש בה הרבה דברים טובים שאין בשום מקום אחר ואי אפשר לקחת ממנה.
אווירה משוחררת שמזכירה את היותר מגניבות בין הערים השוות בחו"ל ואפילו טובה יותר מהן, מסעדות טובות, אפשרויות בילוי אינסופיות וסתם שוטטות להנאתך. עכשיו גם מזג האוויר פשוט מושלם כדי להינות בת"א, להבדיל משאר חודשי השנה שכולם אוגוסט אחד גדול ברצף = מרחץ זיעה מהביל ודוחה.

האפשרויות מגוונות עד כדי בילבול.
תחפש ברשת, אני משוכנע שתתקשה לבחור.

יניב עמית
21-12-18, 18:13
אם חובבי בר קוקטיילים, הבר במלון אימפריאל בירקון מעולה

Tzvika-Pick
21-12-18, 18:47
אלופים!
את הצד הקולינרי סגרתם לי לסופשבוע.
אשמח לשמוע הצעות בצד התרבות והבילוי.
נראה לי שאת חמישי בערב נבלה בהופעה, מחפשים בילוי לשישי בערב.
תודה!
אם ההופעה שלכם היא בבימה, בהיכל התרבות או בבית ציוני אמריקה - עדיף לא להגיע לשם עם רכב כי החניון שמתחת לבימה מתמלא מהר מאוד וכל האזור הופך לפקוק. קחו מונית או שתלכו ברגל, תלוי איפה אתם לנים.

לגבי שישי -
אם אתם לא מכירים את תל אביב ממליץ לכם לקפוץ לאזור של תחילת שדרות רוטשילד, הצד שקרוב לרחוב הרצל ונחלת בנימין. האזור מ-פ-ו-צ-ץ בברים, מסעדות, בתי קפה, דאנס ברים, מועדנים, גלידריות, בורגריות, דוכני פיצה וכל מה שתחשבו עליו. מלא אנשים מסתובבים בערב, אווירה טובה, כמעט כל מקום שתיכנסו אליו יהיה כיף.

יובל48
21-12-18, 19:29
ואני גר 15 דקות (בלי פקקים)מכל הטוב הזה ויושב על האיטרנט
לחפש צימר רחוק לנוח קצת.

-->