PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכב חדש ליום יום

jacob72
27-12-18, 20:43
אנו מתלבטים בין הג'יפונים הבאים .

סוברו פורסטר.
טויוטה ראב 4
יונדאי טוסון
מאזדה 5

הרכב לשימוש יום יומי, לרבות נסיעה לעבודה.
ויהיה בשימוש אישתי .

בתכלס היא מתלבטת, וביקשה ממני לשאול בפורום. אני הצעתי סוברו, אבל אני לא מחליט הפעם.

במה הייתם בוחרים ?

8ball
27-12-18, 20:48
אם זה הולך לבלות רק על הכביש, או גג שבילי קק"ל, לדעתי אין שאלה בכלל. סובארו מנצח בכל פרמטר אולי חוץ ממחיר. הכי רכב כביש מבין המתמודדים, הכי עביר ביניהם, ועם מערכת הינע אמינה ומוכרת.

איפה השאלה שלה בכלל?

grand
27-12-18, 20:52
פיז'ו 3008 בלי להתלבט בכלל

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

דרור ברלי
27-12-18, 21:08
סובארו בגדול

ariel-ro
28-12-18, 00:35
ג'יפון חדש ללא צורך ביכולות שטח?
3008 לוקח את כולם.

jacob72
28-12-18, 11:39
מה המשמעות של ג'יפון 4x4, היברידי. חלוקת הכוח של ההיברידי לא גורע?

erezgur
28-12-18, 11:57
אם אני מבין נכון - אתה לא זקוק ל-4X4 (אם הבנתי לא נכון - נסה שוב לפרט את הדרישות), לכן לטעמי בכלל לא צריך לשקול אפשרויות של 4X4 שרק יגדילו את הוצאות התחזוקה ככל הנראה.

Tzvika-Pick
28-12-18, 14:56
אנו מתלבטים בין הג'יפונים הבאים .

סוברו פורסטר.
טויוטה ראב 4
יונדאי טוסון
מאזדה 5

הרכב לשימוש יום יומי, לרבות נסיעה לעבודה.
ויהיה בשימוש אישתי .

בתכלס היא מתלבטת, וביקשה ממני לשאול בפורום. אני הצעתי סוברו, אבל אני לא מחליט הפעם.

במה הייתם בוחרים ?

הסובארו פורסטר החדש יקר, וגם לא ממש חסכוני בדלק. מנוע 2.5 ליטר + 4 על 4 קבוע = אל תצפה לצריכת דלק של פחות מ-8 קילומטר לליטר בעיר. מצד שני, מדובר ברכב מאוד מרשים, בטיחותי, מרווח, נוח ואחריות ארוכה (5 שנים).

הראב4 החדש נותן תמורה מעולה לכסף. ב-175 אלף ש"ח אתה מקבל SUV היברידי מודרני, עם כל מערכות הבטיחות, מאוד מאובזר ו.. היברידי, כלומר בערך חצי מעלויות הדלק של הפורסטר. החסרונות הם שאין יכולת שטח (לא יודע כמה זה קריטי) ושלמרות שהרכב עוד לא הושק רשמית בארץ הוא כבר נמכר בכמויות משוגעות. אתה צריך לרוץ עכשיו לסוכנות, לשלם מקדמה בלי לראות את הרכב ובלי לעשות נסיעת מבחן, בשביל אולי לקבל אותו במרץ.

יונאי טוסון זה כמו לשתות קפה בארומה או לקנות קפצ'ון בקסטרו. זה אחלה, זה נחמד, זה בסדר, זה מה שכולם עושים. ו... זהו. אין ריגוש, אין משהו מעניין לספר. אם אתה הולך על טוסון לך על הדגם "עם הגג והג'אנטים", יהיה לך קל יותר למצוא בעתיד חובב פוזה שירכוש אותו ממך.

מאזדה 5? אתה בטח מתכוון CX-5. רכב משובח שלא מקבל את הקרדיט שלו הוא ראוי (והוא ראוי). איכותי מאוד, מנוע 2.0 ליטר סבבה לגמרי או מנוע 2.5 ליטר סבבה פלוס פלוס (אבל יקר פלוס פלוס). פחות מרווח מהסובארו וכנראה שגם מהראב4 החדש, במיוחד במושב האחורי. נוחות נסיעה בסדר אבל לא להיט כמו בסובארו. אין לו את כל מערכות הבטיחות שיש בסובארו וביונדאי ובטויוטה.

בשורה התחתונה - אני הייתי מתלבט בין הסובארו לראב4 וכנראה שהולך בסוף על הסובארו. אבל אם אשתי נוסעת הרבה קילומטרים בשנה כנראה שהייתי מתפשר על הטויוטה.
פיג'ו 3008 רכב נהדר אבל המחירים שלו עלו מאוד לאחרונה כדי לפנות מקום לדגם הבסיס (1.2 ליטר טורבו בנזין), מה שאומר שבעתיד אתה כנראה תסבול מירידת ערך גבוהה. לפחות עד אז אתם מאוד תהנו מהרכב.

jacob72
28-12-18, 20:09
תודה רבה,שלו על הפירוט ,הסקירה,ההבדלים והידע.
אכן זה הדילמה, היינו היום בטויוטה שביקשו 2000 שח על "שריון" רכב .
הבעיה שאין להם רכב ולו-אחד לנסיעת מבחן.

משם המשכנו לסוברו, הפורסטר ספורט ממש יפה.

למאזדה לא הספקנו להגיע .

עברתי על המחירון של לוי יצחק, בחנתי למי יש ירידת ערך הכי גדולה,מצאתי שכמעט לכולם אותו דבר . אחרי 5 שנים,הרכב שווה חצי.

בסוף,אישתי מחליטה ,היא על הרכב ביום יום . היא נוסעת הממוצע כ 7000 עד 8000 קמ בשנה. טרם החליטה

תודה על הסיוע

-->