PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה מס' 81,854,858.88 טיפול בדרבן

ishc
04-01-19, 13:57
אז איזה כיף לי, יש לי דרבן.
לא, לא חטפתי חיה מוגנת וכמעט נכחדת מאחת משמורות הטבע אלא מדובר על מצב רפואי שגורמת לכאבים חדים וחזקים ברגליים והקטע הכי כיף לי זה שהוא לא ממש עובר.
אז התחלתי סיבוב פיזיותרפיה שהיה נחמד ואפילו שיפר אבל אני לא מתמיד ואני יודע שזה ילדותי אבל אני גם לא אתמיד כנראה ומעבר לזה ישנם שלל פתרונות:
מדרסים, גלי הלם, עיסויים, דיקורים, שמן נחשים, כישופים ולחשים, שיקויים וקסמים ובשלל האופציות המטורף לטיפול בדבר הזה יש מגוון מטורף של דעות לכאן או לכאן. יש גם כמובן אופציות של ניתוח וזריקות סטרואידים אבל כנראה שעוד לא הגעתי לשם.
1. מישהו פה סבל מדרבן קשה ונפטר ממנו? אם כן אז איך?
2. בגלל שאני יודע שהיציבה שלי לא טובה וחלק נכבד מהחרא שהרגליים שלי אוכלות הוא בגלל זה, מישהו פה התנסה בייצור מדרסים קאסטום והיה מרוצה? סה"כ מדובר על סכום לא מבוטל.
3. מילות עידוד, מוצרי ג'יפולוג וכספי תרומה יתקבלו בברכה [emoji12] סופ"ש נעים.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

erezgur
04-01-19, 14:37
לפחות לגבי מדרסים מותאמים אישית, אני זוכר שבקופת חולים מכבי, עם הפניה של רופא, אפשר להזמין אחת לתקופה בהשתתפות עצמית לא גבוהה, בדוק אצלך...

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

04-01-19, 15:04
אז איזה כיף לי, יש לי דרבן.לא, לא חטפתי חיה מוגנת וכמעט נכחדת מאחת משמורות הטבע אלא מדובר על מצב רפואי שגורמת לכאבים חדים וחזקים ברגליים והקטע הכי כיף לי זה שהוא לא ממש עובר.אז התחלתי סיבוב פיזיותרפיה שהיה נחמד ואפילו שיפר אבל אני לא מתמיד ואני יודע שזה ילדותי אבל אני גם לא אתמיד כנראה ומעבר לזה ישנם שלל פתרונות:מדרסים, גלי הלם, עיסויים, דיקורים, שמן נחשים, כישופים ולחשים, שיקויים וקסמים ובשלל האופציות המטורף לטיפול בדבר הזה יש מגוון מטורף של דעות לכאן או לכאן. יש גם כמובן אופציות של ניתוח וזריקות סטרואידים אבל כנראה שעוד לא הגעתי לשם.1. מישהו פה סבל מדרבן קשה ונפטר ממנו? אם כן אז איך?2. בגלל שאני יודע שהיציבה שלי לא טובה וחלק נכבד מהחרא שהרגליים שלי אוכלות הוא בגלל זה, מישהו פה התנסה בייצור מדרסים קאסטום והיה מרוצה? סה"כ מדובר על סכום לא מבוטל.3. מילות עידוד, מוצרי ג'יפולוג וכספי תרומה יתקבלו בברכה [emoji12] סופ"ש נעים. Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalkאני מתעסק בזה כחלק מהעבודה שלי אבל אל תראה את זה כפרסום ושיווק.. כל הסיפור של דורבן זה הצטברות והתגבשות של סידן שנמצא בדם.האזור של גיד אכילס מתעוות כתוצאה מיציבה לא טובה ואז זרימת הדם מוגבלת והסידן מתגבש בדיוק כמו צינור ביוב שמתעקם והלכלוך נתפס בו.לגביי מדרסים בהתאמה אישית ,דרך קופת חולים זה גרושים אבל תחפש מדרסן מומלץ באזור שלך. אתה יכול להתקשר אליי אתן לך סדרה של תרגילים וזה יעבור.שניר 0546664833

shachar
04-01-19, 17:33
אשתי התחילה לסבול מהחיה הזו.
נעליים טובות שיפרו את המצב.
קניתי לה מכשיר מסאז לכפות הרגלים שגם אם לא עוזר עושה לה נעים... והיא טוענת שכן משפר אז הרווחנו פעמיים.

קניתי לנסיון ביקיו לייזר שלא ממש עזר והוחזר אחר כבוד לחברה.

אשמח לשמוע אם מדרסים טובים עזרו ולעדכן אותה.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190104/fc25924f7e8b90eab17c0f7d06877de6.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

nir.samo
04-01-19, 18:40
אצלי ריצה על בסיס קבוע העלימה את זה כמעט לגמרי.

ishc
04-01-19, 19:52
אצלי ריצה על בסיס קבוע העלימה את זה כמעט לגמרי.זה קצת סותר כל היגיון

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

nir.samo
04-01-19, 19:57
עובדה וזה גם מה שהרופאה אמרה לי בזמנו.

Sent from my F5121 using Tapatalk

mugi8675
04-01-19, 20:35
מכיר כמה מקבוצת הריצה שסבלו מדורבן. הטיפול הכי מהיר היה כורכום. יש תרופות טבעיות המבוססות על השורש.

tomer s
06-01-19, 10:20
אני יודע שזה יישמע לך תמוהה.
אבל צ'ייסר של חומץ תפוחים בכוס מים חמימים
כל בוקר על קיבה ריקה!
תוך כמה ימים הבעיה תעלם.
בהצלחה!

Raccoon
06-01-19, 15:54
אני יודע שזה יישמע לך תמוהה.
אבל צ'ייסר של חומץ תפוחים בכוס מים חמימים
כל בוקר על קיבה ריקה!
תוך כמה ימים הבעיה תעלם.
בהצלחה!מכיר את זה כטיפול לריפלוקס/צרבת, אבל בערב...עוזר גם לדורבן?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

lizard
06-01-19, 18:32
מדרסים טובים, לא כאלו של 150 שקל וגם לא של 1000 שקל. לי יש מדרסים (כמה סטים למען האמת) של 1500-2000 שח.
דבר שני, זה עובר. דורבן זה מצב שהעצם שמחוברת לגיד "מתמתחת" ויוצרת קוץ (דורבן) שחופר לך בכף רגל. להבנתי זה עובר אחרי כמה שנים.

אם אתה רוצה מדרסים אני יכול להמליץ רק על זה שאני עושה אצלו בשוהם. אם יהיה רלוונטי אני אתן לך טלפון.

-->