PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך הופכים להיות ספק משהב"ט/בט"פ (משרד הביטחון / המשרד לביטחון פנים)

savyon
13-01-19, 10:14
הי,
כחלק מהחיפוש העצמי שלי, לאחר סיום עבודה ושלב ה"בין עבודות" או בשמו האמיתי, מובטל(!)...
עלתה במוחי, הלא פעיל בעליל, להיות ספק של ציוד, בעיקר למוסדות, גופים בטחוניים, יחידות צבאיות, משטרתיות וכו'...
מדובר בעיקר על ציוד קל, ציוד עזר, ציוד מיובא מיצרנים ו/או פיתוח של מותג בהתאם לדרישות וכו'. לא מדובר על נשק, מוצרים גדולים או פיתוחים גרנדיוזיים... זה היה חלק מפעילותי במהלך שלושת השנים האחרונות בעבודה הקודמת.

השאלה היא,
איך הופכים להיות ספק מורשה של הגופים האלו, מה נדרש, עד כמה זה מסובך וכו'...

אודה לכל פיסת מידע שנובע מידע וניסיון.

תודה,
סביון

asafk
13-01-19, 11:07
אתה מתחיל לקרוא מכרזים באתר המכרזים ולהבין איך זה נראה ומה הולך שם.
אח''כ מתחיל תהליך של טפסים, מס' ספק לאמבטיה לקבל הבעיה היא לקבל סיווג איכות - אבל שנה ראשונה לא חייבים.
דבר איתי אח"כ.

אסף.

jacob72
13-01-19, 17:01
זה פשוט מאוד תתחיל מכאן 036975809
תתקשר ותברר אילו אישורים אתה צריך.

תבוא לשיחה מגובש כי זה לפי קטגוריות שבהם אתה רוצה להשתתף.

אלקטרוניקה,אופטיקה חימוש,מזון,ציוד משרד ,רפואה וכד

בהצלחה

omri_t
13-01-19, 19:53
בעיקרון אתה גם יכול ללכת הפוך.
היחידות שכנראה אתה מדמיין פותחות מספר ספק ביעילות ומהירות אם הן צריכות משהו ממך.

mugi8675
13-01-19, 22:04
לחברה שלי יש מספר ספק כבר הרבה שנים. אתה צריך להתמקד ולתכנן מראש מה אתה רוצה למכור, כי יש מלא סעיפים ותת סעיפים שלהם אתה צריך לבקש להיות מורשה. אחרת לא תוכל למכור גם אם יש לך מספר ספק במשהב״ט. כלומר אתה ספק לתחום מאוד מסויים אותו ביקשת. אם אני זוכר נכון, פשוט התקשרתי ודיברתי עם אחד ממנהלי הרכש. יש באתר שלהם הפניות. לא תהליך מסובך אבל צריך לעקוב אחר התהליך שלא ישכחו אותך (קרה לי).

jacob72
14-01-19, 07:13
דעה אישית ,אל תבנה על מקור פרנסה זה.
יש שם חברות שמוכרות בהפסד ,שנים לא הצלחתי להבין את ההגיון.
בנוסף לכך מכרז מציינים "רמה לספק" A-D .כלומר אילו רמות ספקים יכולים בכלל לגשת למכרז.

האם אתה רק Box moving או שאתה גם נותן תמיכה,שירות תיקון,יש לך Iso ,או מהנדסי תכנון ועוד.

לפני שנה החלו במכרזים OnLine ,אתה על הקו עם שאר המתמודדים,וזה כמו מכרז בוואלה שופס,מי שמוריד את המחיר הכי נמוך ,זוכה ,והכל בLive.

בכל אשר תפנה ,מאחל לך בהצלחה ,המכרזים הללו ,לא פשוטים בכלל

ניר ל
14-01-19, 08:22
מי שמגיש הצעה הפסדית פשוט מרוויח בדרך אחרת לגמרי ממה שאתה חושב, מסכים לגמרי שככלל לא ניתן להרוויח בדרך ישרה מהעסקים האלה. להירשם כספק של משהב״ט זה החלק הפרוצדורלי הקל.

savyon
22-09-19, 13:12
הי שוב....

יש גופים שמטפלים בתהליך הרישום עבור החברות?

אם כן,
אשמח לפרטים

תודה

sus
23-01-20, 21:05
מתעלק,
מישהו יודע אם אפשר לתת שירות חד פעמי למשרד הביטחון (הרצאה לצורך העניין) מבלי להיות ספק של משרד הביטחון?

jacob72
23-01-20, 21:38
אפ ההרצאה בחינם זה פשוט
אם זה בעבור תשלום,צריך לחבר ספק קיים ולעשות דרכו

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

opl
23-01-20, 21:42
מהניסיון שלי - אחת הדרכים היצירתיות היא שההזמנה אליך תבוצע על ידי חברה שהיא כן ספק מורשה, הם ישלמו לה והיא תשלם לך, לעיתים בתוספת העמסה מצידה אבל לרוב לא. תמיד יש חברה שיש מולה "שורה פתוחה"...

מי שמזמין אותך - יש לו איש רכש - והוא כבר יודע את כל הטריקים והשטיקים.

* אני לא עובד משרד הביטחון - נשבע בזרת.

sus
24-01-20, 11:21
תודה על התשובות.
יש פה מישהו שאפשר לעשות את זה דרכו (תמורת תשלום)?

זלמן 1
24-01-20, 13:52
מהניסיון שלי, כאשר משרדי ממשלה רוצים שתספק להם שירות, הם יודעים לשלוח לך את המסמכים, ולעשות את זריז מאוד.
לא יודע מה המצב כאשר אתה רוצה להיפתח כספק ללא דרישה מצד המזמין.

-->