PDA

צפייה בגרסה מלאה : שירות לציבור - תיקון LGG3 שקרס { ואם למישהו יש הסבר }

polar bear
14-01-19, 12:24
ובכן , כמו שקרה לרבים וטובים לפני, לאחר מעל שלוש שנות שירות, באופן פתאומי אך צפוי - קרס האלג'י שלי ומסכו הכחיל.

כל נסיונות ההדלקה , כולל הוצאת בטריה הסתימו באותו מסך כחול וחסר משמעות. חיפוש ברשת העלה שהלך לוח אם וצריך להחליף - עלות בין 500 ל 800 ש"ח, יותר מעלות חדש יותר טוב. באחד המקומות הופיע קישור לסרטון שמראה איך לתקן את הבעיה בבית. ע"י פרוק לוח האם והכנסתו לתנור. https://www.youtube.com/watch?v=XaatJsNqs8Y

חשבנו, הזוי מכדי להיות נכון. אבל מה יש להפסיד? אז פרקנו לפי ההוראות, והכנסנו לתנור { על 150 ולא על 180 כמו בסרטון } . הרכבנו חזרה - ו....הופ. חזר לעבוד כרגיל. בלי אבדן מידע .

אז אם יש לכם כזה או שהיה לכם והוא שוכב באיזה מקום בבית בתור צעצוע לילדים - שווה לנסות.

עכשיו - איך לעזאזל התהליך של חימום רכיב אלקטרוני כאשר הוא מונח על ניר אלומיניום, גורם לו חזור לעבד בצורה תקינה? האם חיבים בכלל ניר אלומיניום?

erezgur
14-01-19, 12:39
התופעה תחזור במהרה והחימום כבר פחות יעזור...
זה הזמן לעשות גיבוי טוב ולקנות חדש...

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

זוהר לב
14-01-19, 12:57
אתה וחום תמיד הולכים יחד:)
איך מתקדם תנור הרקטה? (טיל)

נדב42
14-01-19, 13:48
נייר האלומיניום מקצר את כל המגעים החשופים (וזה כשלעצמו יכול לפרוק מטענים סמויים ולפתור את התקלה), זה פטנט וותיק שעובד גם עם לוחות אם של מחשבים...

האפייה יכולה לייבש לחות במקומות נסתרים, זו לא טמפרטורה מספיק גבוהה בשביל לתקן הלחמות סדוקות.

כמו שכתבו לפני, לגבות הכל היטב לפני שקורס שוב ...

polar bear
14-01-19, 22:13
מענין. חבל שזה לא ידוע יותר. אני מכיר אישית אנשם שקרס להם המכשיר ואיבדו את הנתונים מהגיבוי האחרון, וזה תמיד אחרי טיול, עבודה חשובה או כל דבר אחר שבדיוק בטעות לא גיבית.

להערכתי היתי יכול להציל מידע ממכשירים אחרים , כולל מחשבים ואולי הרדיסקים.

אני מודע לירידה בביצועים כמו גם בעיה בחיבור למחשב.

לטעמי - גם אם הטריק הזה מאפשר לך לעשות גיבוי אחרון ואז הטלפון מת סופית - דיינו.

הטיל בהמתנה .

-->