PDA

צפייה בגרסה מלאה : השכרת רכב מינאמר (בורמה)

15-01-19, 07:18
שלום מתכנן נסיעה של שבועיים למינאמר
בקיץ.
אני לא רוצה רכב עם נהג מעדיף לנהוג לבד
עשיתי את זה בהרבה מקומות בעולם
האם משהו יודע אם ניתן להשכיר רכב
ואם יש קישור
תודה

לביא
15-01-19, 16:52
אנחנו לקחנו נהג. לא ממליץ לנהוג לבד. נוהגים בצד ימין ורוב המכוניות עם הגה ימני.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

grand
15-01-19, 17:00
+1
מה שחסר לך שם זה להסתבך עם השלטונות בגלל סיבה כלשהי, מדינת קצת בעייתית בנושא, וכמו בשכנותיה כבישים לא נעימים וקלים לנסיעה

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

JustDoB
15-01-19, 18:52
אם זה חוקי לך על זה.
תרוויח טיול אחר לגמרי במדינה הכי מקסימה שאני מכיר.
לא מכיר מישהו שהיה בבורמה ומרגיש אחרת.
בתקופה שאני טיילתי(20 שנה...) פשוט לא היתה אפשרות לזרים לשכור.
עשיתי חודש על אופנוע והמפגש עם כפרים וערים קטנות אחר לגמרי.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

מידבר
16-01-19, 10:15
הי. מלא הגבלות ואיזורים סגורים/ממוקשים/רגישים שאתה לא מכיר. מקומיים שלא מבינים מילה באנגלית. כוחות ביטחון נוקשים. כבישים מסוכנים. חוסר במפות טובות/מדויקות בייחוד באזורי ספר. שירותי רפואת חירום כמעט לא קיימים מחוץ לינגון ואלה שקיימים לא ממש יעילים. מלריה, דנגי, נחשים ארסיים. מלא אזורים בלי קליטה סלולרית. אפשר להמשיך את הרשימה אבל אני חושב שברור למה מדריך טוב חיוני בנסיבות הללו. יש אפילו כמה דוברי עברית. דרך אגב, הקיץ היא התקופה הגשומה שם ומדובר על כמויות אדירות של גשם שיוצרות המון בוץ והצפות. מזג האויר הנוח הוא בין אוקטובר לפברואר. אחר כך מתחיל חום כבד שנמשך עד יוני.
בברכה.

איל מ
16-01-19, 10:21
הי. מלא הגבלות ואיזורים סגורים/ממוקשים/רגישים שאתה לא מכיר. מקומיים שלא מבינים מילה באנגלית. כוחות ביטחון נוקשים. כבישים מסוכנים. חוסר במפות טובות/מדויקות בייחוד באזורי ספר. שירותי רפואת חירום כמעט לא קיימים מחוץ לינגון ואלה שקיימים לא ממש יעילים. מלריה, דנגי, נחשים ארסיים. מלא אזורים בלי קליטה סלולרית. אפשר להמשיך את הרשימה אבל אני חושב שברור למה מדריך טוב חיוני בנסיבות הללו. יש אפילו כמה דוברי עברית. דרך אגב, הקיץ היא התקופה הגשומה שם ומדובר על כמויות אדירות של גשם שיוצרות המון בוץ והצפות. מזג האויר הנוח הוא בין אוקטובר לפברואר. אחר כך מתחיל חום כבד שנמשך עד יוני.
בברכה.

דווקא נשמע כמו כל הסיבות הנכונות כן לצאת לבד. רק לבוא מוכנים.
(אני מניח שפות"ש בן 21 ובלי משפחה כמובן).

מידבר
16-01-19, 21:39
אבל אם אתה נחוש עלה מולי בפרטי ותקבל קישור למה שאתה מבקש

21-01-19, 06:37
אבל אם אתה נחוש עלה מולי בפרטי ותקבל קישור למה שאתה מבקש

אשמח אם תחזור אלי ל 0543401150
או תשאיר טלפון עבורי
תודה

-->