PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעבר א סיר (מערבית למעלה כותים)

נדב155
15-01-19, 10:09
הי האם מישהו היה שם לאחרונה וכול לספר מה המצב העדכני? בעמוד ענן ישנה אזהרת שפ"ץ והתהפכות מ 2017. התכנון הוא לנוע דרום מזרחה (ירידה)

יונתןמצפה
15-01-19, 11:51
מלפני שנה בערך לא זכורות לי בעיות מיוחדות, למיטב זכרוני כך גם מחברים שהיו שם לאחרונה.
אבל...
הבקעה זרמה והשתנתה מאוד במערכות האחרונות.
ציר "האימה" למשל הפך להיות אתגר עבירות של ממש, החלק העליון שלו למעשה לא עביר בכלל (בעבודה ונחישות גדולה יש פוטנציאל לפתיחת מעקף).
על החוויות שלנו שם ראוי לספר על מדורה ובירה.
ולכן, כדאי לקחת בחשבון שגם במעבר המדובר עשויות להיות הפתעות.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

נדב155
15-01-19, 13:00
טוב שאתה אומר, היה מתוכנן באמת גם את ציר האימה, את מעלה כותים וכן את מעלה נביאים.

יונתןמצפה
15-01-19, 13:28
טוב שאתה אומר, היה מתוכנן באמת גם את ציר האימה, את מעלה כותים וכן את מעלה נביאים.בטיול שעשינו שכלל גם את כותים וגם את אימה (ועוד כמה דברים) כותים היה החלק הכי קל ועל האימה כתבתי.
אם אתם לא מחפשים הרפתקאות מאוד דרמטיות אין לכם מה לחפש באימה.

נדב155
19-01-19, 10:05
בטיול שעשינו שכלל גם את כותים וגם את אימה (ועוד כמה דברים) כותים היה החלק הכי קל ועל האימה כתבתי.
אם אתם לא מחפשים הרפתקאות מאוד דרמטיות אין לכם מה לחפש באימה.

הי יונתן תודה, בקשר למה שכתבת אין לנו שאיפה להיתקע עם הראש בקיר. נשקול אופציות אחרות - אתה יודע מה המצב של מעלה מכוך ?

ב' קודקוד
19-01-19, 19:36
מאיפה כל השמות המוזרים האלה?

יובל48
19-01-19, 20:37
מאיפה כל השמות המוזרים האלה?

הכל מעמוד ענן,היום גם באוף רואד

ב' קודקוד
19-01-19, 22:03
לא ידעתי שהוועדה לסימון שבילים והוועדה הממלכתית לשמות, מחוברת לעמוד עשן....
ולא זכור לי שמישהו אחר הוסמך לקבוע שמות...
נו שויין, לשמחתי אני לא משתמש באפליקציה הזאת.

הדסופה
20-01-19, 07:56
אז מעניין איפה אתה מצפה למצוא שמות למעלות ונק׳ עניין באופן כללי?
באטלס?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ב' קודקוד
20-01-19, 08:12
אז מעניין איפה אתה מצפה למצוא שמות למעלות ונק׳ עניין באופן כללי?
באטלס?

לא מצפה, אני מסתדר מצוין בלי זה משנת 80 בשטח..

erezgur
20-01-19, 09:20
הסיבה היא לא להסתדר לבד בשטח אלא למצוא שפה משותפת עם קהל רחב.
אם בעבר היו נוהגים להעביר נ.צ. כדי לשתף מידע או להתייעץ, אז היום זה די נח ליצור שפה משותפת בין מגוון אנשים בעלי רקע שונה על ידי שימוש בשמות המופיעים ברשתות חברתיות ואתרים כמו עמוד ענן.

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

asafk
20-01-19, 23:28
אודי, אתה בסדר גמור גם בלי לקרוא לכל עליה בשם 'מעלה...' ולכל סיבוב בשם 'מעבר...'.
אבל זה כן חשוב למי שרוצה להתייחס לנקודה בשטח בלי לתאר את המיקום ולתת נ.צ. וכשיש בסיס מידע שיתופי (עמוד ענן), נוצרים גם שמות חדשים. אני למשל, שחשבתי שאני מכיר טוב תאי שטח מסויימים, מצאתי עצמי מגרד בראש כשהתחילו לדבר על מקומות שבכלל לא ידעתי שקיימים ... עד שהבנתי שמה שלא ידעתי זה שיש להם שם.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

בוזי
21-01-19, 00:27
אודי, אתה בסדר גמור גם בלי לקרוא לכל עליה בשם 'מעלה...' ולכל סיבוב בשם 'מעבר...'.
אבל זה כן חשוב למי שרוצה להתייחס לנקודה בשטח בלי לתאר את המיקום ולתת נ.צ. וכשיש בסיס מידע שיתופי (עמוד ענן), נוצרים גם שמות חדשים. אני למשל, שחשבתי שאני מכיר טוב תאי שטח מסויימים, מצאתי עצמי מגרד בראש כשהתחילו לדבר על מקומות שבכלל לא ידעתי שקיימים ... עד שהבנתי שמה שלא ידעתי זה שיש להם שם.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalkניפגש בנחל עץ?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

הדסופה
21-01-19, 07:25
אפשר כמובן בלי אבל מסכים עם ארז
אצל הבת שלי כל השמות בעברית הם ׳זה׳ וכל הפעלים זה ׳לשים׳ או ׳לעשות׳ (שמתי את הזה במקום נעלתי נעליים, למשל)
בגיל 4 זה בסדר, ב 14 כבר פחות כי שפה משתנה , מתפתחת, אמצעים מתפתחים.
אפשר להבין אותה והיא יודעת להצביע בדיוק למה היא מתכוונת וגם להסביר בעוד כמה משפטים ( שגם בהם יופיעו זה ולשים) אבל אם היתה לה המילה הנכונה ... בגלל זה כמות שמות על מפה הולכת וגדלה ככל שהלחץ האנושי על השטח גדל.

גיא
21-01-19, 08:07
הבת שלך מדברת אליך ...

תגיד תודה ותשתוק ;)

erezgur
21-01-19, 10:39
הבת שלך מדברת אליך ...

תגיד תודה ותשתוק ;)

גדול!
להוסיף לפנטאון... של ההורים למתבגרים...

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

taylorh
24-01-19, 08:58
הי האם מישהו היה שם לאחרונה וכול לספר מה המצב העדכני? בעמוד ענן ישנה אזהרת שפ"ץ והתהפכות מ 2017. התכנון הוא לנוע דרום מזרחה (ירידה)

ניתן לבצע מעקף למעבר א סיר דרך ציר רפאים ומעלה קטיף.

-->