PDA

צפייה בגרסה מלאה : ברגי גלגלים נשברים בפתיחה. פורסטר 2014.

imolcho
20-01-19, 15:32
כבר פעמיים בעת טיפול ופירוק גלגלים נשברים חלק מהברגים והמוסך מחייב. מישהו מכיר את התופעה?

yoni_0000
20-01-19, 15:37
האחרון שהרכיב את הגלגלים סגר חזק מדי עם הפטיש אוויר.. פעם הבאה שהם מפרקים, שיסגרו את הגלגלים בעדינות. אם מדובר במוסך מורשה והגוז'ונים האחרונים שהורכבו זה על יידם, יש לך את כל הלגיטימציה לבוא למוסך בטענות.

imolcho
20-01-19, 15:46
תודה יוני. וכן זה באותו מוסך. מטיפול לטיפול. 😤האם זה אופייני לסובארו? מעולם לא קרה לי ברכבים אחרים.

asafk
20-01-19, 15:49
זה אופייני למוסכים עם פטיש אויר.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

moshe_levy
20-01-19, 19:46
הם עושים לך את הנזק!!! בפורסטר 2008 לא נשבר כלום אז למה שיישבר ב 2014???
סוגרים כמו שצריך ואפשר לפתוח ולסגור גם בין טיפול לטיפול כמה פעמים.

Sent from...somewhere

8ball
20-01-19, 22:51
גוזונים שנגזרו היו מנת חלקי כשהייתי צעיר חסר ניסיון בצורה נוראית ונתתי לאחרים לעבוד על האוטו שלי, בלי פיקוח הדוק. אחרי שבפנצ'ריה כלשהי שלא אעליב גזרו לי שני גוזונים בפירוק של הג' אנט הראשון מארבעה לפני החלפת צמיגים, עצרתי את הבחור, וקרטעתי הביתה על שלושה מחמישה, ושם למדתי לאט להחליף גוזונים. מאז ועד היום גם בהחלפת צמיגים אני עומד ליד ג'יפה, ושני לפני שהחמור מתחרע לי על הג' אנט, עם הידית כוח ביד, רצוי בפוזה מאיימת של''אני הולך להרביץ למישהו עם הידית הזו'' מזיז את הדביל תורן ומהדק לבד עם רגש ואהבה. לא חייב להיות כל כך פדנט, אבל כן לעמוד ולהעיר לדביל שהוא מתחרע, ובטח אם זה הדביל שהרכיב בפעם הקודמת, הוא גם ישא בעלות הנזק, בפעם הזו.
מאז ועד היום, השמדתי רק גוזון אחד, וגם זה בגלל שיצאתי אהבל רציני, ומגיע לי.
שים לב גם איך הם כובשים את הגוון החדש. אם עושים את זה בחורניות ימיו קצרים עד שיגזר.

-->