PDA

צפייה בגרסה מלאה : בג׳.י.ה - העברת כספים לחו”ל

asypeer
21-01-19, 13:39
שלומות,
נתבקשתי להעביר 500 יורו בדיוק לקהילה היהודית בפורטוגל (כחלק מתהליך הוצאת האזרחות שם)
נתנו לי מספר IBAN וקוד SWIFT, מה הצורה הטובה ביותר להעביר את הסכום המדויק על מנת שלא יתווספו עמלות לצד המקבל? ניסיתי דרך האתר של הבנק שלי ולא ממש הבנתי את כל האפשרויות.
הבנתי שלדואר יש שירות בשם יורוג׳ירו שאמור להיות זול מבחינת עמלות. האם אני צריך לבוא עם הכסף במזומן או לפתוח שם חשבון על מנת לבצע את הפעולה?
המלצות אחרות תתקבלנה בברכה..
תודה!
אסף

גיא
21-01-19, 13:44
שלומות,
נתבקשתי להעביר 500 יורו בדיוק לקהילה היהודית בפורטוגל (כחלק מתהליך הוצאת האזרחות שם)
נתנו לי מספר IBAN וקוד SWIFT, מה הצורה הטובה ביותר להעביר את הסכום המדויק על מנת שלא יתווספו עמלות לצד המקבל? ניסיתי דרך האתר של הבנק שלי ולא ממש הבנתי את כל האפשרויות.
הבנתי שלדואר יש שירות בשם יורוג׳ירו שאמור להיות זול מבחינת עמלות. האם אני צריך לבוא עם הכסף במזומן או לפתוח שם חשבון על מנת לבצע את הפעולה?
המלצות אחרות תתקבלנה בברכה..
תודה!
אסף

http://www.darkon-zar.com/%D7%93%D7%A8%D7%9B%D7%95%D7%9F-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%92%D7% 9C%D7%99-%D7%91%D7%9C%D7%99-%D7%A2%D7%95%D7%A8%D7%9A-%D7%93%D7%99%D7%9F/

מוסבר פה בדיוק איך לבצע את הדברים .. בהצלחה.

עידו לוריה
21-01-19, 14:21
אני העברתי כסף דרך הדואר חיוב דרך כרטיס אשראי או מזומן .

עידו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Derish
21-01-19, 15:10
מה הצורה הטובה ביותר להעביר את הסכום המדויק על מנת שלא יתווספו עמלות לצד המקבל?
הצורה המשתלמת ביותר היא לעשות העברה דרך צד ג' עם חשבון אירופאי, ואז להפקיד את הכסף בשקלים בחשבון הישראלי שלו.

אני גר בספרד ועושה את זה באופן תדיר עבור ישראלים, בעיקר חברי פורום שצריכים לשלם דו"חות מהירות וחניה במדינות האיחוד. אשמח לעזור גם לך, ללא עמלות או חיובים נוספים - בפרטי.

בהצלחה עם האזרחות.

asypeer
21-01-19, 20:45
יש לי לא מעט חברים מתקופת הלימודים והעבודה באירופה שכבר עזרו לי בעבר עם דו״חות מהירות (לא ישראלים, אז החזרתי להם דרך פייפאל)
אבל עדיין, 500 יורו זה לא מעט, וקשה לי להאמין לי להאמין שזה נטול עמלות לגמרי.
אבדוק דרך הדואר, אם זה עד 100₪ נספוג את זה, בטח אם אפשר לשלם באשראי ולא לבוא עם שטרות.
תודה בכל אופן על ההצעה.

im_ri
22-01-19, 16:44
יש לי לא מעט חברים מתקופת הלימודים והעבודה באירופה שכבר עזרו לי בעבר עם דו״חות מהירות (לא ישראלים, אז החזרתי להם דרך פייפאל)
אבל עדיין, 500 יורו זה לא מעט, וקשה לי להאמין לי להאמין שזה נטול עמלות לגמרי.
אבדוק דרך הדואר, אם זה עד 100₪ נספוג את זה, בטח אם אפשר לשלם באשראי ולא לבוא עם שטרות.
תודה בכל אופן על ההצעה.

הדואר אולי זה בלי עמלות, אבל הם יחייבו אותך בש"ח. הם אלה שקובעים את שער החליפין.

asypeer
22-01-19, 16:52
הבנתי שהשערים שלהם נמוכים מהבנקים, נראה מחר..

asypeer
25-01-19, 16:33
אז לסיכום: אפשרי לרכוש מטח באשראי בדואר, השער היה סביר.
לגבי ההעברה: העמלה סביב 120₪, חובה להביא ת.ז (רשיון לא תופס, אל תשאלו איך אני יודע..)
הלאה למשוכה הבאה.

-->