PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות לפני החלפת פילטר דלק ומשאבה לסמוראי 98

inflictioN
24-01-19, 09:37
חברים אני צריך עזרה בכמה שאלות.

אני רוצה להחליף פילטר דלק ומשאבת דלק לסמו 98 מוזרק.

1: האם יש להשיג את הפילטר והמשאבה מחנויות חלפים או שזה חלקים שצריכים הזמנה מיוחדת? או להתאים משו מיוחד…

2: מישהו יודע את המחיר של, כל חלק מה העלויות?

3: אשמח לעצות זה פעם ראשונה שלי בפירוק מסוג כזה האם זה רק לפרק את המיכל דלק ולהוציא את המשאבה? או שיש דברים שצריך לשים לב או איזה טריק? והאם צריך כלים מיוחדים?

4: האם יש כבר עוד דברים לעשות ניקוי או החלפה של עוד חלקים אם אני כבר שם?

5: תודה רבה לכל מי שיעזור [emoji4]

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

GodsFather
24-01-19, 10:54
נתחיל מזה שההמלצה המוצדקת היא ללכת על מקורי בלבד. זה יותר יקר אבל בטווח הארוך, זה הכי טוב לרכב שלך, מוכח.

מכאן, פנה למחסן היבואן ותראה אם יש במלאי.

לפעמים יש בחנויות שרכשו מהיבואן וזה יושב על המדף. כמו כן יש גם באיביי וכד.

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

Marco
24-01-19, 18:20
- באחים חדד בכפר סבא מצאתי את שניהם לא מקורי (באתי עם החלקים איתי והזמינו לי), לא זוכר מחיר מדויק אבל לא הוצאה גדולה.
- אני הסתדרתי בלי כלים מיוחדים אבל החיבורים של המיכל בחלקו העליון לא נגישים במיוחד, רוקנתי את מיכל הדלק, הצבתי שני ג'קים שתמכו במיכל ושחררתי את הברגים שמחזיקים אותו, הורדתי כל פעם קצת וניסיתי לשחרר את החיבורים, תזהר לא לפגוע בצנרת הקשיחה בזמן שחרור מיכל הדלק.
- חוץ מלוודא שהמיכל נקי לא חושב על עוד דברים שאפשר לעשות על הדרך באזור הזה.
- אם אתה צריך עזרה מוזמן לפנות.

inflictioN
19-03-19, 20:29
חברים יקרים תודה רבה לאחר בדיקות לא ממש הצלחתי למצוא מקורי אז פשוט פניתי למוסך הקרוב עשו כמה בדיקות בסוף החליפו פילטר דלק ואת אחד הצינורות שהיו כבר במצב לא משהו + אחד מהבעלים הקודמים פשוט קשר אותו עם אזיקון לשאר הצינורות כנראה מרוב שזה זז הרבה הרס את הצינור..

בשבת האחרונה עשיתי בדיקה וזה פשוט כיף סוף סוף אפשר להנות ממנו =]
לכן אני שמח להודיע שהורדתי אותו ממודעות המכירה ומקווה לסוע איתו יותר תודה לכל מי שעזר!!

מקווה בשבת הקרובה להעמיס אותו קצת יותר כמו לטיול של כמה ימים כדי לבדוק שגם עמוס מלא לא עושה בעיות

-->