PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה תמיכה נפשית

MOSHIKO.L
29-01-19, 20:56
אומנם רוב בעלי הג'יפים בפורום הזה לא ממש מתיחסים למראה החיצוני אבל אולי בכל זאת אמצא שותפים לפריקת העצבים...

היום הגעתי לאחד מבעלי המקצוע המוכרים בענף. במגרש הכורכר בחוץ ישבו להם כמה וכמה כרכרות וביניהם הבעלים הגאים שטילו/ השוו וכ'ו.
כשאחד הרכבים (מהיותר שריריים) יצא החבר'ה דחקו בו לצאת בפול גז וכך היה...
הרכב יצא בנהמה ופרץ של אבני חצץ התעופף לו על השביל בצורה וירטואוזית הישר על הצד של הרכב שלי [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]
אז נכון שהוא לא הכי נקי ממכות וגם לא הכי חדש אבל התוספת הזאת מיותרת לחלוטין

זה מעצבן!!!!!!
כל כך מיותר ומעצבן. בהתחלה עוד רציתי להאמין לכל מי שאמר "עזוב... זה ירד בשטיפה/פוליש ושות" אבל זה לא וזה מעצבן מאוד
מלא מלא סימנים קטנים וגדולים עד הפח.

זהו
אולי עכשיו ארגע

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

גיא
29-01-19, 21:02
ולמה לא לקחת את הפרטים שלו מבעל המקצוע ?
זה כמו תאונת פגע וברח

ואני מסכים איתך. זה לא רק מעצבן. זה אפילו מרתיח את הדם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

MOSHIKO.L
29-01-19, 21:07
ולמה לא לקחת את הפרטים שלו מבעל המקצוע ?
זה כמו תאונת פגע וברח

ואני מסכים איתך. זה לא רק מעצבן. זה אפילו מרתיח את הדם.

Sent from my iPhone using Tapatalkיש את הפרטים
לקחתי אותם מהבעלים אחרי שהבחור נסע.
הוא הציע שאבוא איתו לפוליש

כנראה שניסיתי להיות רגוע ולהאמין שזה יוריד אבל עכשיו בבית בדקתי יותר טוב (האוטו לא היה הכי נקי) וזה ממש לא ירד בפוליש https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190129/076ce0497c5684def69c688786e5a58d.jpghttp s://uploads.tapatalk-cdn.com/20190129/38921be5dbc309d282419a92022836cd.jpghttp s://uploads.tapatalk-cdn.com/20190129/1aef3f8dcbb336cedbdb0bb4b207c3d5.jpghttp s://uploads.tapatalk-cdn.com/20190129/3dd2197126322299523ea64acae63b86.jpg

נדב42
29-01-19, 23:36
אתה לא צריך להירגע וגם לא לוותר על התיקון.
נסה לדבר עם בעל העסק ולראות אם הוא יכול לעזור ליישב את המצב, כלומר לדאוג לתיקון הולם על חשבון המשתולל. הוא בעמדה יותר נוחה ממך לפתור את זה בלי לשלהב את הרוחות ובלי שהמשתולל יחשוב שאתה מנסה לנצל את המצב כדי לעשות פחחות וצבע לכל הרכב על חשבונו.

דרור ברלי
30-01-19, 11:22
זה מעצבן.
בתקופה שעבדתי בידיעות אחרונות בת"א, הצפיפות המדהימה במגרש החנייה שם והרוב המוחלט של עגלוני/יות משוללי קואורדינציה מינימלית במשפחתומטיות וג'יפונים, היתה מייצרת פגיעות צבע קלות בדלתות, כנפיים ופגושים, באופן קבוע ושוטף כמעט מדי יום. זה הגיע למצב שאין שום טעם לחפש כל יום מי חנה לידך, מי יצא ומי נכנס ומי פתח דלתות בגסות ומי פגע ומי שרט ואיזו פגיעה לשייך למי. בסופה זה מין הסתם לא היה רלוונטי, אבל הפוקוס חטפה שם לא מעט. למדתי להתעלם מזה כי האוטו הגיע אלי עטור צלקות מהימים ששימש את אחותי... אבל הכי כאב לי על החיפושית, שבאמת היתה מטופחת ויפה ובמשך 3 שנים זימברו לה שם את הכנפיים והפגושים ללא הפסקה.

הצבע שלך התקלף מהפגיעות עד לשכבת צבע היסוד. דומה מאוד למכות שחוטפים מפתיחת דלתות בחניון צפוף. שום פוליש לא מתקן את זה ומייצר צבע חדש יש מאין... אם הפגיעות ממש קטנטנות אפשר לנסות מין משחת מילוי שנמכרת בכמה גוונים נפוצים. אולי זה יעזור.
אבל אני חושש שהסיכוי לראות פיצוי כלשהו ממישהו, נמוך עד לא קיים.

כמו שאמרת - האוטו שלך כבר לא חדש ולא נקי ממכות ושריטות קודמות. לך תוכיח מה נגרם מהפירפור שלו ומה "הבאת איתך מהבית".

נניח שתשיג את פרטיו של הבחור. האם צילמת אותו בפעולה? אני מניח שלא. אז אין לך תיעוד/הוכחה ניצחים. הוא יזרוק לך בפרצוף במפגיע שזה לא הוא ולך חפש מי ינענע וכו'. אני מבין שיש עדים למקרה - עכשיו לך תמצא אותם ותשכנע אותם להודות שאכן ראו אותו מתחרע ויסכימו להעיד נגדו...

שניכם תתעקשו ולא ייצא מזה כלום. המהלך הבא שלך הוא לתבוע אותו בתביעות קטנות. עכשיו זו מילה כנגד מילה.

ומכיוון שהאוטו שלך כבר לא חדש וכן קצת שרוט וחבוט עוד מלפני המקרה, אני מהמר שתתקשה לשכנע את השופט בכנות הכוונות שלך, שאינך מנסה לסחוט ממישהו תשלום על טיפול פחחות וצבע כללי. תסביר לי איך בדיוק מתקנים קילופי צבע קטנים אלה כדי להעלים אותם לחלוטין, בלי לצבוע משטחי פח שלמים?...

הסיכוי לשכנע את השופט לפסוק לך פיצוי כלשהו ולו סמלי, הוא פיפטי-פיפטי במקרה הטוב.

בקיצור - זה מעצבן נורא. מי כמוני מבין ומזדהה עם ההרגשה. אבל זה מסוג המקרים שלפעמים אין ברירה אלא לסנן קללה ולבלוע בשקט.

ד ו ר ו ן
30-01-19, 11:44
אם זה באמת מפריע לך,
הייתי קודם כל מדבר עם בעל המוסך שינסה לפתור את העניין מול הלקוח.
כמו שאתה מתאר, זה קרה בשטח המוסך, יד לו אחריות מסויימת לאירוע.

אפשרות שנייה,
דיברת עם האיש?

MOSHIKO.L
30-01-19, 16:11
אז אחרי הכל למרות התנהגות מעצבנת בארוע יש בנאדם בסדר אחרי ההגה של המפלצת.

הצלחנו להגיע לפשרה.

-->