PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על Tiredeal + המלצה על צמיגים לרכב פרטי

ariel-ro
01-02-19, 11:13
אהלן,
נדרשתי להחליף צמיגים ברכב הפרטי.
ברירת המחדל(אצלי) היא להסתכל בyad2 צמיגים, לראות מה הכי זול בסביבה, להתקשר ולהזמין.
מכיוון שביד 2 לא הופיע הצמיג שרציתי, המשכתי לחפש והגעתי לאתר https://www.tiredeal.co.il.
יש להם באתר צמיגים מכל החברות(בניגוד לitire, tireclub ושות') במחירים תחרותיים בסה"כ.

התהליך מאוד פשוט -
מזמינים צמיגים באתר. שימו לב - מחיר הצמיגים בהתחלה נראה נמוך, יש להוסיף התקנה של 60ש"ח לכל צמיג-קצת מעצבן, אבל לא נורא. - מי שרוצה יש לו את האפשרות לקחת בעצמו ללא התקנה.
משלמים בPAYPAL/כרטיס אשראי.
בוחרים פנצ'ריה ברחבי הארץ מרשימת הפנצ'ריות שהם עובדים איתם - יש שם כ100 פנצ'ריות.
לאחר ההזמנה יוצר איתך קשר נציג של החברה במידה והצמיגים לא במלאי, נותן מידע מתי הוא יהיה במלאי ואם רוצים לשנות את ההזמנה.
במידה והצמיגים במלאי, באותו יום או יום למחרת הם מגיעים לפנצ'ריה וניתן לנסוע להתקין.

אני אישית הזמנתי דגם שלא היה במלאי בידיעה שהוא יגיע למלאי. כמה ימים אח"כ התברר שהאספקה מתעכבת, אז שיניתי את ההזמנה טלפונית לצמיג אחר.

בנוסף, החבר'ה שם מביני עניין בצמיגים.
אני ביקשתי שהצמיגים יהיו מארץ יצור מסויימת(בדגם שהזמנתי ידוע שיש בעיות עם יצור תורכי) ועל תאריך יצור שלא עולה על שנה.
הנציג מיד ידע על מה מדובר, והתחייב באימייל שהצמיגים לא מתוצרת תורכיה, ידע להגיד באיזה מדינה הצמיג יוצר, ואקבל צמיגים טריים.
היום ביצענו את ההתקנה, הגיע כל מה שהובטח.

בקיצור, עוד אופציה טובה להזמנת צמיגים.
בלי הצורך להתקשר לפנצ'ריות, שכל אחת נותנת מחיר מצוץ מהאצבע, ואז להתחיל להתמקח איתם בהתאם למחירי יד 2.

לעניין הצמיגים, כי לרובנו יש גם רכבים פרטיים שצריכים צמיגים טובים.

המידה היא 215/55/17, סקודה סופרב, חיפשתי צמיגים נוחים ושקטים, עם אחיזה מצויינת. צמיגים זולים לא באים בחשבון.
לאחר קריאת ביקורות ומבחני צמיגים הבנתי שהצמיג הטוב ביותר הוא Primacy 4 מבית מישלין. פשוט מקבל ביקורות מעולות, בלימה ביבש, בלימה ברטוב, נוחות ושקט.
לצערי הוא לא היה במלאי עבור המידה הזאת.
הבאים בתור(בפער קטן) הם ContiPremiumContact5 מבית קונטיננטל וEfficientgrip performance מבית גודייר.
קונטיננטל מתומחרים בארץ בצורה שערוריתית ולכן ירדו מהפרק, בסוף הלכתי על הגודייר שקיבלו גם ביקורות מצויינות.
כך גם הייתי ממליץ למי שצריך צמיגים לרכב(אלו לא צמיגים ספורטיבים!). מישלין Primacy 4 מקום ראשון. ולאחריו אם אין מלאי/יקר מידי לקחת את הגודייר.
דגש עבור הגודייר - משום מה הם משווקים גם צמיג מיצור תורכי תחת אותו הדגם. זהו צמיג שונה לגמרי ונחות יותר משמעותית. אני חושב שהיבואן הרשמי לא מביא לארץ יצור תורכי, אבל צריך לשים לב בהזמנה.

בברכה,
אריאל

erezgur
01-02-19, 12:02
תודה !

-->