PDA

צפייה בגרסה מלאה : 345 אק"מ בגרנד דיזל. פסילה קטגורית?

מידבר
06-02-19, 20:22
שנת 04. מעבר לנקודה הזו, הרכב בסדר גמור.

ishc
06-02-19, 22:25
זה הרבה לכל אוטו.
יש לי חבר שמוכר שנת 2003 עם פחות מתשעים אלף קילומטרים אמיתיים.
אם תרצה פרטים אעביר בשמחה.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

בוזי
06-02-19, 23:02
שנת 04. מעבר לנקודה הזו, הרכב בסדר גמור.אם הרכב מטופל ותקין, במחיר הנכון יכול להיות קנייה טובה.

smarg
11-02-19, 08:26
מה המחיר הנכון לכזה רכב? אני גם מסתכל על אחד עם קילומטראז' דומה...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

tom1105
11-02-19, 08:54
שלי עומד על 312 אלף מנוע וגיר מקורי...
לפי דעתי אם הרכב שמור, אל תחשוש... אלו מכלולים שמיועדים להרבה יותר (רכבת כח של ספרינטר)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

smarg
11-02-19, 13:39
מה לגבי שאר המכלולים? עוד משהוא יקר שצפוי להתקלקל..? נגיד אינג'קטורים?

נדב ש.
11-02-19, 16:50
זה הרבה לכל אוטו.
יש לי חבר שמוכר שנת 2003 עם פחות מתשעים אלף קילומטרים אמיתיים.
אם תרצה פרטים אעביר בשמחה.

לדעתי זה יותר מפחיד.

ishc
11-02-19, 17:32
למה?

נדב ש.
11-02-19, 18:19
מהניסיון שלי רכבים ישנים שנסעו מעט מאוד ועמדו רוב הזמן או נסעו נסיעות קצרות הצפי לתקלות הרבה יותר גדול, אולי אני טועה.

ishc
11-02-19, 19:45
אתה אולי צודק לגבי רכבים שלא תוחזקו כראוי אבל אם הכל הוחלף בזמן לפי הוראות יצרן והאוטו פשוט נסע מעט אני לא חושב שתהיה בעיה.
בכל מקרה החבר חזר בו ולא מוכר.

איל מ
11-02-19, 19:50
ברור. איפה הוא ימצא עוד פנינה כזאת?
כמה הוא כבר יקבל עליו?
איזה אוטו הוא יוכל לקנות עם הכסף הזה? (רמז, שום דבר שייתן לו את המענה שנותן לו הרכב העכשוי, ושיהיה צעיר בצורה שגורם להחלפה להיות שווה).

assafy
11-02-19, 20:05
אתה אולי צודק לגבי רכבים שלא תוחזקו כראוי אבל אם הכל הוחלף בזמן לפי הוראות יצרן והאוטו פשוט נסע מעט אני לא חושב שתהיה בעיה.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalkגם אם הוא עשה טיפולים לפי הספר פעם בשנה, החלקים, הגומיות, הבוקסות, צינורות גומי, מחז"שים וכו מתיישנים. ברכב שכמעט ולא נוסע זה עוד איכשהו שורד. ברגע שמישהו אחר קונה ויתחיל לינסוע איתו ברצינות, כל אותם חלקים יקרסו ויהיה צריך להחליף אותם אחד אחרי השני.
אני עמדתי בדילמה הזו רק לא ממזמן והעדפתי לקחת רכב שנסע (אבל עם נסועה סבירה) ושטופל והוחלפו בו כבר מיכלולים עם בלאי סביר מאשר רכב עם נסועה מועטה של מישהו שלא היה לו אפילו מושג מה התפקיד של ידית הטרנספר, איפה הג'ק נמצא ומה בדיוק נעשה ברכב.

ishc
11-02-19, 20:23
גם לחלקי גומי יש אורך חיים מוגדר לפי יצרנים.
אני תמיד יעדיף רכב שנסע מעט כי להחליף חלקי גומי יותר פשוט וזול מלהחליף מנוע או לעשות אובראול (ועדיין נוסע בפאגרו עם 400 אלף קילומטרים).
לא יודע אולי זה רק אני

נדב ש.
11-02-19, 20:50

אני לא חולק, אבל זה ניסיוני, כבר ראיתי רכבים בני 10 ויותר עם ק"מ מצחיק, והתלהבות היא זאת שביצעה את הרכישה, אז פעם אחת הלך גיר חודש אחרי הקניה, בסיפור אצר זה ניגמר במנוע שהצטברה בו בוצה וחלודה וכנראה גמרה אותו לגמרי.
גם אם כתוב בהוראות יצרן, וגם אם "מסומן" בספר רכב שהטיפול הנדרש "בוצע" במוסך היבואן אל תיקח את זה כמובן מאליו, רק אומר.
בסוף בסוף זה הרבה מזל, יכול להיות רכב ניפלא עם 300 אלף וכנ"ל עם 100 אלף ק"מ.

-->