PDA

צפייה בגרסה מלאה : סלולרי we4g...שווה או לא ?

גיא
12-02-19, 07:33
המבצע שלהם ב 29₪ קורץ לי.

איך השרות לקוחות והקליטה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ishc
12-02-19, 08:25
אני הייתי לקוח של סלקום עד לפני שבוע ואחרי שהשירות לקוחות הפגין חוסר יכולת מדהים עברתי אליהם.
הם מצהירים על מענה מהיר לשירות לקוחות (המכירות ענו מהר ;) ), הקליטה אחלה והחבילות חו"ל אטרקטיביות יחסית.
מקסימום אעבור שוב לחברה אחרת.

zivo
12-02-19, 08:44
הקליטה, סלקום.
(הם רצים על הרשת של סלקום)

erezgur
12-02-19, 08:49
רשת סלקום.

בכל הדילים הזולים הללו אתה צריך לשנות סוויץ' הראש בנוגע לשירות לקוחות.
אין מרכזי שירות, לא תמיד קל לתפוס בטלפון, אבל הרבה פעמים מענה מהיר לאחר פנייה בפייסבוק או סמס.
לא מרוצים - עוברים הלאה...

אני איתם כבר כמה חודשים, אין טענות

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

גיא
12-02-19, 08:50
אני לקוח של הוט מובייל כבר כמה שנים ולפני זה 012. אני לא בעד החברות הגדולות שאנסו אותנו שנים על גבי שנים.

אז הסוויטש הזה כבר עשיתי מזמן ואני חי איתו מצויין.

לגבי הקליטה של סלקום .. ואללה .... צריך לבדוק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tzvika-Pick
14-02-19, 22:50
יש לי כמה קווים אצלהם, בעסק ובפרטי.
הקליטה, כמו שאמרו, זה סלקום. כלומר עובד סביר, לא יותר. מהירות הגלישה היא לא כמו בפלאפון או אורנג׳. שים לב שלפחות אצלי, עם סים של we4g לא ניתן להפעיל נקודת גישה אישית בנייד. באחת מהפעמים זה ממש תקע אותי, לא יודע כמה זה קריטי לך.
שירות לקוחות סבבה, כשהייתי צריך משהו פניתי דרך הצ׳אט באתר ופתרו לי את הבעיה תוך כמה דקות.

six 4 life
14-02-19, 23:01
אני מנוי שלהם כמה חודשים, טרם הזדקקתי לשירות לקוחות פרט לבירור על חשבונית בחודש הראשון שלגביה יצרתי קשר בצ'ט באתר והמענה היה מהיר ויעיל
קליטה לא רעה, אינטרנט סביר אבל אותי זה פחות מטריד, בירור מצב חשבון וחבילת גלישה מהיר מאוד ופשוט באתר
בכללי מפרגן ואמשיך לפרגן לחברה שמציעה חבילה כזו במחיר כזה עם התחייבות בחוזה עליו ללא הגבלת זמן

-->