PDA

צפייה בגרסה מלאה : המדינה נגדנו!! (ולא לא גיליתי את זה רק עכשיו)

jeepless
25-01-06, 12:34
אגב קנית cj 88 קצר מצב לא רע. נדרשת עבודה אבל זה לא מפחיד אותי.
ביום חמישי נסעתי בסיקס של גיסי לסידורים כי שלי באמצע עבודה חצי מפורק.
ברחוב הראשי של גן יבנה עצר אותי בוחן תנועה, הייתי חייב לעצור כי לא הייתי בתנועה. (לא יכולתי לשחק אותה לא רואה).
הורדה מהכביש:
תפוחי הגה (סתם מגזימים)
קפיץ אחורי שבור עלה העומס התחתון ביותר
ריפוד כיסא
הגבהת מרכב אוקולונים שבכלל לא רצינו אותם.

בקיצור המגמה של המדינה הזאת זה להוריד את הגיפים שלנו מהכביש וכל מכונית אחרת שלא 95+

בן

asafk
25-01-06, 14:10
תשמע... קודם כל- זה שהמשטרה מחפשת "מתחת לפנס" ומורידה ג'יפים מהכביש בלי סיבה- את זה אנחנו יודעים.
אבל- במקרה שלך יש סיבה- אוקולונים הם שינוי מבנה לא חוקי (אם זה צריך להיות חוקי או לא זה לא העניין. השוטר אוכף את החוק, לא קובע אותו). עלה שבור זה מסוכן. ותפוחים.... לא יודע מה מצבם האמיתי, אבל אני נוטה להסכים שבד"כ פוסלים תפוחים כשלא צריך.

מה אני מנסה לומר? שחלקנו בוחרים לעשות דברים אפורים מבחינה חוקית. חלקנו עושים דברים אסורים. אבל כשמגיע היום ותופסים אותנו- צריך לשלם בלי לבכות. זה המחיר.
תאמר שאנחנו חיים במדינה שלא מוכנה לקבל שום שינוי ברכב וזה לא לעניין ומכעיס? אני מסכים. אבל כל עוד זה המצב- אתה לא יכול להתלונן שהורידו אותך מהכביש כשאתה נוסע ברכב לא תקין.

אסף.

tzagi
26-01-06, 05:53
I may be speaking out of term here,
But I have a theory
A long time ago someone smarter then me told me:
Follow the money, allways follow the money!

Where is the money you ask?
When a person buys a new car in IL, the state collects the 100% or so Tax off the sale price (right
?)
Therfore, its in the state's interest to eliminate older cars forcing the citizens to
.purchase new cars

Similar things are done in Japan
To boost the local economy, when a car reaches 50,000 km the yearly registration fees sky rockets, making it cheaper to buy a new car then to keep the old one.

Please correct me if you think I'm wrong.

BTW:Why dont we have any of those problems in the US?
Sales tax is about 8%, depending on the state,
Import tarif (MECHES)
is 2.5% on imported cars and 25% on imported trucks......
The 25% tax on the trucks in known as the chicken tax and is a very interesting story, if anyone is interested in it let me know and I'll post it

yogibear
26-01-06, 06:35
בן, אם הג'יפ לא היה תקין דינו להיות מורד מהכביש, אין לאף אחד מאיתנו את הזכות לסכן אחרים. אבל (!!!) דעתי כדעתך, אנחנו קורצים לבוחני התנועה, אותנו יחפשו יותר, לפני שקניתי את הג'יפ עצרו את המוכר לבדיקה כזו, הוא הראה לי את הטופס, לא אצטט מהטופס כי אני לא רוצה לתת רעיונות לבחונים משועממים שקמו על צד שמאל , אבל מה שקראתי שם היה מקומם, ובטוחני שרכב שאינו ג'יפ לא היה חוטף על כך דוח. הבעייה שאין עם מי לדבר, אתה נתקל בבוחן כזה שמחליט להוציא עליך תיסכולים כעסים וכו' ולך תוכיח שאין לך אחות. אתן לך דוגמא נוספת, אחרי שהחלפתי מע' היגוי קומפלט(!) נגשתי לטסט חוזר , היתה נקישה בסיבוב ההגה, הנקישה באה מהקפיצים ולא ממע' ההיגוי, לא אשכח את המבט שנתן לי הבוחן ואת הציווי "כנס למסלול 2 "(ובו מיותר לציין אף פרייבט לא נבחן חוץ ממני), נדמה לי שראיתי על פניו אכזבה מרה כשראה שהנקישה אינה ממע' ההיגוי ושאני עובר את הטסט כמו גדול.

ג'ו, תשכח מסטנדרטים אמריקאיים או יפאנים, כאן בארץ הלבנטינים אין ולו פקיד ממשלתי אחד המוכן להוביל לשינוי. אם אינני טועה אנו המדינה היחידה בעולם המחייבת קשת התהפכות לטרקטורונים חרף התנגדות יצרני הטרקטורון... (ותקנו אותי אם אני טועה).
מה לעשות שהפרוטה אינה מצוייה בידי ואינני יכול להעמיד על הכביש רנגלר 2006 ? האם נגזר עלי להיות נטול מכונית ? זכותי להחזיק רכב ישן אם יעמוד בתקנות בטיחות כנקבע בחוק, אך אין זו זכותו של המחוקק או יותר נכון זה המבצע (משטרע) לטרטר אותי בשל אי יכולתי לקנות רכב חדש.

כמי שעבד בשלטון המקומי ונגזרותיו במשך 16 שנים - ולא כעובד רשות אלא כאיש ביקורת ניהול ויעול, אני יכול לומר לך בוודאות, בעיית הבעיות היא חוסר נטילת אחריות, ראיתי את זה בשלטון "הפנימי"= שלטון מוניציפאלי, מכאן אני גוזר את מסקנתי לשלטון הכללי. נפגשתי עם אינספור פקידים ממשלתיים ולא ראיתי שום רצון לקחת אחריות. לכן אני מסיק שגם במשרד התחבורה לא יהא שום שינוי כי אף אחד לא יקח אחריות. המדינה הזו זקוקה לטלטלה עזה (בכל התחומים) ושר תחבורה בעל רוח לחימה שילחם בפקידות האפורה והמשועממת, דומני שזה לא יקרה כי אין כאן אף אחד עם ביצים גדולות.

עזוב אותך ג'ו, אל תנסה להבין אותנו, חבל על הזמן והמאמץ, אין כאן שום רצון לשינוי, ומה שטוב לכם רע לנו (לדעת הפקידים האפורים).

מיקי

נמרוד
26-01-06, 09:16
ג'ו -

ביפאן, ובארופה, יש אינטרס מוצהר להצעיר (מלשון צעיר) את צי כלי הרכב, כמובן כולל בנייה מחומרים recycleable, כולל האמצעים למחזר את המכוניות, כולל תמריצים ועונשים כמו שציינת שמעודדים בצורה מאד אקטיבית צי רכב חדש ובטיחותי יותר.

בארה"ב המצב שונה כי אתם מטורפים, אתם לא מאפשרים למדינה שלכם להכנס לכם למכנסיים וטוב שכך (אתם כן מאפשרים למדינה שלכם להכנס לתחתונים ולהתעלל בכל שאר העולם...).

בישראל כל מה שקשור לתחבורה מתנהל מאינרציה, לייחס אינטרסים מתוחכמים למדינה... נו, לא בתחום הזה בכל אופן :D

lizard
26-01-06, 09:32
אני גם כן לא עברתי טסט בין היתר בגלל ריפוד מושב נהג קרוע. אז קניתי ב100 שקל כיסוי ובא גואל לציון.

בקשר להיגוי, אתה צריך אישור מוסך שההיגוי תקין וזהו. אתה צריך את זה כנראה בכל מקרה לטסט אז שיהיה לך באוטו. אני חושב שאפילו תצלום יכול להיות טוב, את המקורי אתה נותן בטסט.

לדעתי הגישה שמחפשים אותך היא גישה מאוד שלילית. תחשוב על זה שאתה רוצה רכב תקין בלי קומבינות בבטיחות ואני בטוח שאם תהיה לך את הניירת הדרושה, כי אנחנו במדינת כסת"ח, אז אף אחד לא יטריד אותך.

tzagi
28-01-06, 05:52
בארה"ב המצב כי אתם מטורפים, אתם לא מאפשרים למדינה שלכם להכנס לכם למכנסיים וטוב שכך כן מאפשרים למדינה שלכם להכנס לתחתונים ולהתעלל בכל שאר העולם...).

Oh..Nimrod
I should have known that you will find a way to inject international politics into the subject

So here we go again....

בארה"ב המצב שונה כי אתם מטורפים

Not really....as a matter of fact thru out the world the Israelis are known as being insane.....And that's a good thing as far as I'm concerned.
Most of the US citizens are peace loving and are of common sense
Mess with them and you will be confronted with extreme prejudice, be good to them and you will be their best friend.

אתם לא מאפשרים למדינה שלכם להכנס לכם למכנסיים וטוב שכך

That the way it should be, the purpose of the government is to protect its citizens against enemies, foreign or domestic
it's not to be involved in a citizen's personal life
That formula is very successful, after all the US government exists since July 4th 1776, many other forms of government came and went, empires formed and collapsed......the US remains on top as the greatest country on the face of the earth
Bar non.

אתם כן מאפשרים למדינה שלכם להכנס לתחתונים ולהתעלל בכל שאר העולם

Here is where we disagree,
What you see as a pointless US interference in the middle east affairs, I see as a nessaccery step to ensure a stable US economy, unfortunately our economy is directly tied to the middle east, any major problems in your area will send us into a severe depression and/or recession, beside consider the alternative, if the US pulls out, what do you think the monkeys are going for after they are done with you guys.........???????
Those who fail to learn from history are doomed to repeat it: What did we get after 8 years of the Clinton non involvement policy?.........The trade centers went bye bye
I don't know if you were ever been lucky to visit NY, I been there in 2001, standing in the plaza between WTC1&2
It was one of the most impressive sites that I ever seen, You look up but you don't see sky........You just see the buildings......no more today, gone......WHY???????
After all.......Clinton did nothing to piss off the Arabs, they bombed the embassy in Kenya, bombed the USS Kohl in Yemen
Clinton done nothing in return

What all that teaches us?

While I strongly disagree with the politely correct US policy (I believe in shooting first and asking questions later)
I can see the need for TRYING to spread democracy in the middle east
Unfortunately as you know the road to hell is full of good intentions
And no one in the US government is asking me for my opinion on the subject
If you ask me......Get the bees buzzing.....B-52's that is....Cast iron bombs, daisy cutters, perform carpet bombings like it never been seen before........show what happens......that's the only thing they understand, after all

But obviously it can't be done, dou to the enemy within
So we are stuck, me, you and the rest of us in a idiotic war of political correctness

-->