PDA

צפייה בגרסה מלאה : עצה לג'יפ לרכישה

דוד אמורי
19-02-19, 12:42
אז לאחר שתיקנו אותי כיצד צריכה ההתייעצות להרשם, אשמח לטיפ איזה גי'פ הייתם ממליצים.
מענה לשאלות:
1. תקציב - התקציב שלי הוא 50000 ש"ח ללא ההוצאות השוטפות על הג'יפ.
2. קיבולת הרכב - מספיק לזוג אנשים, רוב הזמן הטיול יהיה באותו יום וללא לינה.
3. נסיעה שנתית ותחזוקה- אם כבר ארכוש ג'יפ ארצה להשתמש בו באופן יומי ולא רק לצורכי טיולים, אני משער שממוצא הק"מ השנתי יהיה 18 ק"מ, וכאשר אזדקק לתיקון אל לבעל מקצוע מוסמך (מוסכים), אני גר באזור ובקרבה של מוסכים.
4. אופי השימוש והטיולים - בעבר הייתי בטיולים בכבישי עפר ונהנתי מאוד, אני מכוון לשם, אבל אולי לפי המלצתכם אתנסה בסוגי שבילים אחרים, בהתחלה אצטרף לקבוצות טיולי ג'יפים ולא אסע לבד עם בת זוגי.
5. מעוניין בגיר אוטומטי.
6. חשבתי על סוזוקי ויטארה, דעתכם?

מודה מראש למשיבים:D

גיא
19-02-19, 15:25
אז לאחר שתיקנו אותי כיצד צריכה ההתייעצות להרשם, אשמח לטיפ איזה גי'פ הייתם ממליצים.
מענה לשאלות:
1. תקציב - התקציב שלי הוא 50000 ש"ח ללא ההוצאות השוטפות על הג'יפ.
2. קיבולת הרכב - מספיק לזוג אנשים, רוב הזמן הטיול יהיה באותו יום וללא לינה.
3. נסיעה שנתית ותחזוקה- אם כבר ארכוש ג'יפ ארצה להשתמש בו באופן יומי ולא רק לצורכי טיולים, אני משער שממוצא הק"מ השנתי יהיה 18 ק"מ, וכאשר אזדקק לתיקון אל לבעל מקצוע מוסמך (מוסכים), אני גר באזור ובקרבה של מוסכים.
4. אופי השימוש והטיולים - בעבר הייתי בטיולים בכבישי עפר ונהנתי מאוד, אני מכוון לשם, אבל אולי לפי המלצתכם אתנסה בסוגי שבילים אחרים, בהתחלה אצטרף לקבוצות טיולי ג'יפים ולא אסע לבד עם בת זוגי.
5. מעוניין בגיר אוטומטי.
6. חשבתי על סוזוקי ויטארה, דעתכם?

מודה מראש למשיבים:D

אחלה, ויטארה או ג'ימני .. בול מה שאתה מבקש. למרות שבסכום שיש לך עם הק"מ הנמוך שאתה אמור לנסוע אתה יכול לקנות כניראה משהו הגדולים והישנים יותר .. אבל אתה לא צריך את זה לפי אף אחד מהפרמטרים שכתבת

ronbs
21-02-19, 08:59
גימיני או ויטרה תהיב בחירה נכונה
תשאיר כסף לישור קו ואולי לקצת שיפורים כמו מיגונים והגבהה

asypeer
21-02-19, 11:33
ג׳ימני, ויטרה ״אמיתית״ מודל הכי חדש זה 1998, כבר ענתיקה. גרנד ויטרה ישנה יש עד 2006, גם אופציה.
כל מה שאחרי זה כבר ללא סרנים חיים ולא נכנס בתקציב. ב50 אתה קונה ג׳ימני 2008-2010 משופר ומדוגם.

נדב42
21-02-19, 15:10
אני נוסע על ויטארה ישנה ונהנה מכל רגע. קשה היום למצוא אחת במצב טוב וללא חלודות/התפרקויות בבודי. אם זה הכיוון שלך, תכין הרבה סבלנות וזמן למצוא את האחת הנכונה.

לפי השימוש הצפוי, אני מצטרף להמלצה על ג׳ימני. עשה סיבוב על אחד ותראה אם אתה מתחבר אליו. אם אתה רוצה סיבוב על ויטארה ארוכה ידנית, אתה מוזמן. הויטארה שלי לא למכירה.

איל מ
21-02-19, 16:56
הויטארה שלך היא גם לא דוגמה לכלום. היא לא משנות התשעים, היא משנות האלפיים ומשהו-עשרה. הוא עוד עלול להתלהב, לקנותויטארה ישנה ולבלות את שארית חייו במוסך.

יוני5
21-02-19, 18:47
ג'ימני הוא לא אוטו נעים לנסיעה יומיומית. כרכב שטח לשני אנשים - אין בחירה טובה יותר ברמות המחיר הללו ואף כפול מכך - כלומר אתה "משלם" בנוחות יומיומית תמורת יכולת שטח גבוה.
הוא גם יחסית זול לאחזקה.

אם אתה רוצה משהו לשבילים קלים בלבד, הייתי בודק את האופציה של הדאצ'יה דאסטר.

בברכה,
יוני5

גיא
21-02-19, 19:20
יש ויטראה כמו של נדב פה למכירה. ( חיפה ) אבל במצב מקורי.

אם אתה רוצה אני יכול להוריד משם טלפון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
21-02-19, 19:28
בואו נתכנס שניה למטרת השרשור.
לבנאדם יש 50,000. למה לקנות נבלה בת 20?
בשביל שבילים וקצת יותר הוא בהחלט יכול לקנות גרנד ויטארה (החדשה).

נדב42
21-02-19, 19:52
הויטארה שלך היא גם לא דוגמה לכלום. היא לא משנות התשעים, היא משנות האלפיים ומשהו-עשרה. הוא עוד עלול להתלהב, לקנותויטארה ישנה ולבלות את שארית חייו במוסך.הויטארה שלי אולי משוקמת היטב, אבל השיקום נדרש בגלל התעללות בלתי סבירה שהעברתי אותה במו ידי. רק שים לב - למעט הצבע והבידודים, שום דבר בה לא חדש. היא פשוט הכלאה של 2 ויטארות בגלל ההכרח להחליף בודי מצד אחד והרצון להשאר עם השלדה/מתלים/מכלולי הנעה/רישוי הקיימים.

אז אל תתבלבל, הנסיעה בויטארה שלי משקפת בדיוק את מה שהיא: ויטארה בת 25 שמטופלת בקפדנות ובאהבה.

הבחירה העצמית שלי בויטארה היא ברורה, ואפילו הצ׳רוקי הגיבור לא הצליח לשנות את זה. ועדיין המלצתי לפותח השרשור על הג׳ימני כי הוא הבחירה ההגיונית והמתבקשת (כל עוד ההגיון הוא השולט)

כבר כתבתי פעמים רבות שבחירה בסוג רכב השטח היא מאוד סובייקטיבית ואני ממליץ באופן קבוע לעשות נסיעות מבחן ושכל אחד יראה למה הוא מתחבר. מכיוון שכאן דובר בויטארה ישנה, אז גם הזמנתי את פות"ש לסיבוב, זה הכל.

גיא
21-02-19, 21:56
יש ויטראה כמו של נדב פה למכירה. ( חיפה ) אבל במצב מקורי.

אם אתה רוצה אני יכול להוריד משם טלפון.

עברתי שם עכשיו ... האוטו כבר לא ... סורי.

דוד אמורי
27-02-19, 14:37
רוצה להודות לכולכם,
עזרתם לי מאוד, ומצטער בפני אלה שגרמתי להם להתווכח :eek:
תודה רבה

נדב42
27-02-19, 16:40
ו... ?

(רמז: זה אמור להסתיים עם תמונה של הכלה [emoji5] )

-->