PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום

PAUL
06-09-03, 21:54
אהלן, תשמעו, אני חדש פה אני כמעט בן 17 ומצפא לטסט ראשון בחודשיים הקרובים.
בכל מקרה אבא שלי מחפש לקנות רכב שטח שישמש אותי ואת אימי ויטייל טיולים אמיתיים בסופי שבוע.
הוא מחפש משהו כגון האיסוזו טופר או משהו כזה שנתון חדש יחסית
מצאתי שברולט נוואדה 99 ואני מת לשכנע אותו לקנות אותה
זה החלום שלי מזה זמן רב.
תעזרו לי!!!!!! תנו לי יתרונות שאני יכול להשתמש בהם כנגדו!!!
דבר חשוב אחד. מישהו מכם יודע לספר לי על צריכת הדלק של המנוע הנפלא והגדול שלו?
תודה. :roll:

אריק זמר
06-09-03, 23:14
תשמע...
נתחיל בזה שאתה כנראה מתכוון ליוקון או משהו בסגנון...הנוואדה בבסיסו הינו טנדר חד או כפול קבינה...אם כי ישנם כמה בתצורת נוסעים...
מעבר לזה, הרבה בעד אני לא יכול לתת, לא כי איני אוהב את הרכב הזה אלא מכיוון שאיני אובייקטיבי.
השאלה הנשאלת עבור הנהג הינה מה יהיה השימוש ברכב זה.
לטיולים, אני לא מוצא הרבה בעד (החל מסרן קדמי בעל מתלים נפרדים - IFS) הנאוואדה שהינו גדול יותר ומגושם יותר, רחב וארוך (אולי מדי) במקומות מסויימים...ומצד שני, הטרופר, לצורך העניין יותר פרקטי (גם לו אגב, ישנם מתלים נפרדים מלפנים).
בוא ננסה קודם כל להבין מה הצרכים, לאיפה הכוון הכללי...כגון מה חשוב באוטו, הרי לשלושה, כמו שרשמת, גם טרופר קצר מספיק לחלוטין...שלא לדבר על רכבים רבים נוספים שניתן למנות על הכוונת.
לגבי נוחות, הטרופר מאד מאד מפנק, נוח, אמין לכל "משתמש סביר"...אולם מי שאוהב אמריקאיות...אוהב אמריקאיות.
תנסה לכוון אותנו ושניה לפני שההודעה תעבור לפורום כללי...בוא ננסה לקבל פרטים נוספים...
אריק.

PAUL
07-09-03, 01:53
דבר ראשון התכוונתי לנוואדה2500. קבינה מורחבת שמספקת מקום ל5.
אני אסביר את עצמי
אבא שלי חולה שטח ומאז שהוא נאלץ להחיף את הטראנו בפוקוס מהעבודה הוא לא עצמו
הוא מחפש רכב שישמש את אימי במשך השבוע ואת המשפחה בסופי שבוע בטיולים.
אבא שלי לא חולה על שיפורים ואף מפחד מהם כמו מאש.
בכל מקרה למרות שאני גם יודע שטרופר הגיוני יותר, אני פשוט משוגע על אמריקאיות.
אני מסוגל לפרוץ בבכי מהתרגשות כשני רואה איזה יוקון מטייל מעל כולם או נוואדה/סיירה חמודה. ("בוב" כמו שאני קורא להם)
בכל מקרה לאחר שראיתי פרסום של אחד כזה בעיתון התחרפנתי בגלל שזה החלום השני בגודלו שלי (החלום האמיתי שלי הוא HUMMER)
אז זהו. אני מנסה לגרום לאבא שלי לקנות את הנוואדה כי אז אני פשוט אהיה מאושר ואלך לישון עם חיוך ואתעורר עם אחד גדול יותר
במיוחד עוד כמה חודשים שהאוטו ישמש גם אותי (אמא שלי לא עובדת הרבה ככה שהוא יהיה חופשי בשבילי זמן רב)
אז זהו (בקיצור עאלק).
אז תעזרו לי?

AvigdorAharon
07-09-03, 07:54
Puk
שלחתי לך הודעה פרטית!
אביגדור

gluk
22-09-03, 19:18
לא ממש נראה לי, שאמא שלך תתלהב מהראיון! נוואדה דאבל-קבינה? היא נהגת משאית? בחייך, אתה לא רציני! תגיד, שאתה רוצה אותה לעצמך, וזהו :wink: . כאן כבר אי-אפשר להיתווכח עם חובבי מפלצות אמריקאיות (ואני אחד מהם, מן הסתם כמובן). אבל בחייאת, אל תעניש את אמא שלך, מסכנה - כולה רוצה להגיע לעבודה! :shock: :shock: :shock:
חוץ מזה - הדבר הבולט שיש בטנדרים האמריקאיים הענקיים האלה, הוא פוזה, ועם זה אי-אפשר להיתווכח, וזה מה שאני אישית אוהב בהם (וכח מנוע, כמובן)!
זהו, בהצלחה בטסט (שבטח כבר עברתה, לפי התאריכים), ובניסיונות לשכנעה את ההורים!

-->