PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה 5683950987 - התקן TEC משתגע בטלפון סמסונג S8+

דרור ברלי
21-02-19, 18:57
המכשיר: סמסונג גלקסי S8+

היום הופיע לי ההתראה הזו.
123003123002

קשה מאוד להקליד או לגלוש. זה פשוט קופץ כל כמה שניות ועוצר את הטלפון.
כיבוי והדלקה לא עוזר.

מה עושים? לאן לגשת בהגדרות ומה לבטל/להדליק/לכבות?

גיא
21-02-19, 19:19
תכבה את החיבור לשעון החכם

Sent from my iPhone using Tapatalk

דרור ברלי
21-02-19, 22:19
מה הכוונה שעון חכם?
תאריך ושעה אוטומטיים?

מצאתי את "התקן TEC חכם" בתפריט "נגישות" והוא כבוי. ובכל זאת ההתראה קופצת כל כמה שניות....

גיא
21-02-19, 22:38
מה הכוונה שעון חכם?
תאריך ושעה אוטומטיים?

מצאתי את "התקן TEC חכם" בתפריט "נגישות" והוא כבוי. ובכל זאת ההתראה קופצת כל כמה שניות....

תנסה להפעיל ולכבות שוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

22-02-19, 00:26
המכשיר: סמסונג גלקסי S8+

היום הופיע לי ההתראה הזו.
123003123002

קשה מאוד להקליד או לגלוש. זה פשוט קופץ כל כמה שניות ועוצר את הטלפון.
כיבוי והדלקה לא עוזר.

מה עושים? לאן לגשת בהגדרות ומה לבטל/להדליק/לכבות?z
זו בדרך כלל בעיית bluetooth ,תבדוק האם ההתקן של ה bluetooth כבוי או דלוק ותבדוק בהגדרות האם יש התנייה לזמן הפעולה של bluetooth.
תכנס גם לכתובת הזו אולי זה יעזור לך
https://files-ptdpritol.netdna-ssl.com/system/photos/1817201/original/ff80a8d9d37f53d6dc4f9704a909759b.pdf?148 7846686

דרור ברלי
06-03-19, 11:59
עדכון:
אחרי הרבה סבל מהתופעה, ואחרי שכל הנסיונות והפתרונות שהוצעו לא עזרו בכלום, עדכון למערכת הפעלה אנדרואיד פאי החדשה בודד את הבעיה - "התקן TEC חכם" זו בסך הכל אפליקציה חמקמקה שקטונתי מלהבין למה היא נחוצה, אבל מסתבר שלי אין בה צורך. העפתי אותה וזהו. עכשיו המכשיר טס כמו כשהיה חדש ואני מרוצה.

תודה לכל מי שניסה לעזור והציע כיוונים.

נדב ש.
06-03-19, 14:04
בדרך אפליקציות שאין בהם שימוש או לא מועילות למשתמש עדיף להעיף/ להשבית(בתפריט הגדרות), למחוק.
זה רק עושה יותר טוב למכשיר.

raanan
06-03-19, 14:16
"התקן TEC חכם" זו בסך הכל אפליקציה חמקמקה שקטונתי מלהבין למה היא נחוצה

לא הבנת למה היא נחוצה ?
בטוח עכשיו אתה יותר חכם ומבין באנדרואיד ....

רענן

דרור ברלי
07-03-19, 08:36
מעולם לא התיימרתי או טענתי להבנה כלשהי בטלפונים סלולריים, בוודאי לא במערכות ההפעלה שלהם. זה מבחינתי חור שחור.
למעשה אני מבין בטלפונים סלולריים בדיוק כמו שהנהג/ת הישראלי/ת הממוצעים מבינים/ות משהו במכוניות ובנהיגה. כלומר כלום מינוס-מינוס.

אבל כנראה שגם אף אחד ממומחי הסלולר כאן לא מבין כזה גדול.
כי עובדה שלא קיבלתי אף תשובה קונקרטית - הן בנוגע ל"התקן TEC חכם" ומשמעותו והן בנוגע לבעיה הספציפית שלי עם ה"התקן" הזה שעוצר או לא פועל ומקפיץ הודעה שמשגעת את כל המכשיר ובעיקר אותי, עד שהייתי כבר קרוב להשבר מזה.

אלה שניסו לעזור לי - ואני מודה להם מאוד על הנסיונות, למעשה לא קידמו אותי במילימטר.
בדיעבד, כל העצות שקיבלתי, גם כאן, היו כולן ניחושים ויריות באפלה - אולי זה בבלוטות', אולי בשעון, הכי טוב שתכבה ותדליק. עצות נוספות בה"פ כבר היו בכיוון של לשים את המכשיר בפריזר, לקלל אותו ולאיים עליו... מה לא. שלא תבין לא נכון - אין לי טענות לאף אחד.

אני מודה שהתייאשתי. במקרה קראתי שלשום או לפני שלשום בעיתון, ביקורת שימוש, סוג של "מבחן דרכים" למכשיר סמסונג גלקסי S10+ החדש ונזרקו שם כמה מילים טובות על מערכת ההפעלה החדשה אנדרואיד פאי. אז החלטתי לנסות אותה. מה כבר היה לי להפסיד?... נסיון אחרון עם המכשיר הזה, לפני מסירתו למעבדה, שם היו משחילים לי את האלמנט עם כל ההברגה עד הסוף וגם מסובבים והכל בלי וזלין וביוקר - היום אני יודע שעל שום דבר בתכל'ס.

מה יש להוסיף? הצליח לי.

-->