PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסלול בדרך לאילת

psharon1
24-02-19, 10:55
שלום אני מחשפ מסלול בדרך לאילת, מסלול קל לא ארוך . אני עם גיפ אחד גרנד ויטרה קצר צורה ישנה מוגבה וממוגן

תודה

six-86
24-02-19, 12:27
יש לי מסלול של 54 ק"מ
מסלול מדהים
ליום שלם

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

psharon1
24-02-19, 12:38
מתאים לג'יפ בודד?
תשלח לי

yoni_0000
24-02-19, 13:27
מצרף כמה מסלולים לבחירתך

חולות כסוי עד מעלה שחרות - מתחיל סמוך לצומת שיזפון (כביש 40), קטע יפיפה בחולות ואז ירידה במעלה שחרות שעלול להיות קצת מאתגר, סיום ביוטבתה כביש 90, אורך כשעתיים.

כביש 12 עד חוף האלמוגים - מתחיל בכביש 12 סמוך להר שלמה, ניתן לשלב את מסלול הליכה לקניון האדום, נחל שלמה, סיום בחוף האלמוגים, אורך כשעתיים ואף פחות, לא כולל מסלול ההליכה

נחל עתק - הארוך והקשוח שבחבורה, מתחיל בכביש 12 ומסתיים בבאר אורה בכביש 90. בדרך יש את אצבע האלוהים וגבי עתק שממה שראיתי כרגע מלאים ונקיים. יש קצת עבירות במעלה סיירים ובהמשך הציר, אך כולם בירידה. אורך המסלול כשלוש שעות, לא כולל ירידה רגלית לגבי עתק.

עין עברונה- מסלול קליל שעובר בשטחים פחות מטוילים ממזרח לכביש הערבה. אורך כשעה.

עמודי עמרם עד אילות - המסלול הקלאסי, מתחיל בכביש הערבה ומסתיים בקיבוץ אילות, בדרך ניתן לשלב הליכה לעמודי עמרם המרשימים, קניון שחרות, ועוד כמה נקודות חמודות. אורך כשעתיים ללא ההליכות.

תהנה!

psharon1
24-02-19, 13:43
וואו תודה רבה

גיא
24-02-19, 14:08
מצרף כמה מסלולים לבחירתך

חולות כסוי עד מעלה שחרות - מתחיל סמוך לצומת שיזפון (כביש 40), קטע יפיפה בחולות ואז ירידה במעלה שחרות שעלול להיות קצת מאתגר, סיום ביוטבתה כביש 90, אורך כשעתיים.

כביש 12 עד חוף האלמוגים - מתחיל בכביש 12 סמוך להר שלמה, ניתן לשלב את מסלול הליכה לקניון האדום, נחל שלמה, סיום בחוף האלמוגים, אורך כשעתיים ואף פחות, לא כולל מסלול ההליכה

נחל עתק - הארוך והקשוח שבחבורה, מתחיל בכביש 12 ומסתיים בבאר אורה בכביש 90. בדרך יש את אצבע האלוהים וגבי עתק שממה שראיתי כרגע מלאים ונקיים. יש קצת עבירות במעלה סיירים ובהמשך הציר, אך כולם בירידה. אורך המסלול כשלוש שעות, לא כולל ירידה רגלית לגבי עתק.

עין עברונה- מסלול קליל שעובר בשטחים פחות מטוילים ממזרח לכביש הערבה. אורך כשעה.

עמודי עמרם עד אילות - המסלול הקלאסי, מתחיל בכביש הערבה ומסתיים בקיבוץ אילות, בדרך ניתן לשלב הליכה לעמודי עמרם המרשימים, קניון שחרות, ועוד כמה נקודות חמודות. אורך כשעתיים ללא ההליכות.

תהנה!

נחל עתק יורד דרומית יותר ממעלה סיירים. למיטב ידיעתי.
מעלה סיירים ליד יטבתה. הירידה משם קלה יותר מסיירים.

בכל מקרה. מכיון שעליתי מהסיירים כרכב בודד עם הדאסטר. אני מעריך שלויטארה יהיה הרבה יותר קל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

asafk
24-02-19, 19:19
שניים 'בקטנה' בדרך -
הראשון - נכנסים מכביש 40 לנחל פארן מזרחה. נוסעים בפארן עד נחל ציחור ואיתו דרומה עד כביש 40.
השני - נחל שלמה, מהר שלמה עד הקרנטינה וחוף אילת.

שניהם קצרים, קלילים ועל הדרך.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

איל מ
24-02-19, 19:41
המסלול של הפארן ציחור הוא מסלול של רבע שעה, והמסלול השני (למרות שכבר שנים לא עשיתי אותו) הוא לא הרבה יותר ארוך.

asafk
24-02-19, 20:45
נכון. כאמור קצרצר וקל. 'על הדרך' זה בדיוק הרעיון.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

zerez
24-02-19, 21:04
עד כמה שזכור לי פרט למסלול של פארן כל השאר עוברים בשיטחי אש.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

yoni_0000
24-02-19, 22:24
עד כמה שזכור לי פרט למסלול של פארן כל השאר עוברים בשיטחי אש.

לא זכור לך נכון.

zerez
24-02-19, 22:40
לא זכור לך נכון.לפי המפה של off-road כל השטח שבין 40 ל 90 עד הר קטורה הוא שטח אש.
יש שינויים שלא במפה?

yoni_0000
24-02-19, 22:43
אף אחד מהמסלולים שהומלצו (חוץ מהפארן) לא נמצאים צפונית לקטורה.

לביא
24-02-19, 23:35
הגבים בנחל ברק וגם נחל ורדית מלאים במים טריים. במקומך הייתי עושה לפחות אחד מהם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

-->