PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי״ה 768759 המלצה או שלילה של רכב חדש במחיר מאה עד מאה ושלושים אלף שח

Alon
03-03-19, 22:56
שלום
מבקש המלצה או שלילה לרכב חדש לקניה.
הרכב יסע 30-35 אלף קמ בשנה.
כל משפחת וולקסווגן סיאט סקודה נפסלו על הסף עקב כוויה קשה וירקות אחרים אצלי ואצל קרובים מדרגה ראשונה.
קריטריונים: אמינות מחיר אחזקה סביר (טיפולים דלק) סחירות לאחר שלוש שנים.
תודה
אלון

Sent from my iPhone using Tapatalk

גיא
03-03-19, 23:18
הייתי מציע נסיעת מבחן בדאסטר דיזל.

איל מ
04-03-19, 08:42
אני קניתי קיה פורטה שנרשמה יד ראשונה על היבואן.
לכאורה, האוטו הכי גרוע בקטגוריה מבחינת כוח/צריכת דלק/יכולות דינמיות.
אבל גם הכי טיפש ופשוט (גיר פלנטרי ומנוע אטמוספרי).
בנתיים (שנה עם האוטו) מסתמן כקניה מעולה.
אגב,
ניסו לדחוף לי אופל אסטרה טורבו במחיר אטרקטיבי. מנסיון- להתרחק כמו מאש.

דרור ברלי
04-03-19, 09:57
פורטה דור שני ממש לא כזו גרועה כמו שחושבים.

אין ספק שבפרייבטים לשימוש יומיומי עם דגש על פשטות ואמינות, ההעדפה צריכה להיות למכונית "טיפשה": מנוע אטמוספרי, גיר פלנטרי, ללא טורבו, ללא גיר רובוטי/כפול מצמדים/רציף.

הבעיה היא שמכוניות "טיפשות" הולכות ומתמעטות.

amirmoshe
04-03-19, 11:17
אם הקורולה החדשה נכנסת בתקציב לדעתי תתאים לך.
בק''מ שאתה עושה נראה לי שהכדאיות להיברידית עולה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Tzvika-Pick
04-03-19, 13:15
שלום
מבקש המלצה או שלילה לרכב חדש לקניה.
הרכב יסע 30-35 אלף קמ בשנה.
כל משפחת וולקסווגן סיאט סקודה נפסלו על הסף עקב כוויה קשה וירקות אחרים אצלי ואצל קרובים מדרגה ראשונה.
קריטריונים: אמינות מחיר אחזקה סביר (טיפולים דלק) סחירות לאחר שלוש שנים.
תודה
אלון

30 אלף קילומטר בשנה זה לא מעט ובקילומטראז' כזה יש חשיבות גבוהה לצריכת הדלק. מה גם שאתה מדבר על סחירות עתידית - רכב בן 3 עם 105 אלף קילומטר זה לא סחורה חמה בשוק. אלא אם זה רכב עם מנוע היברידי או דיזל, ואז יותר קל למכור אותו.

בתקציב שלכם אפשר למצוא יונדאי איוניק חדשה או 0 ק"מ עם עודף משמעותי. יש גם רנו גרנד קופה או גרנד טור (סטיישן) דיזל, מכוניות חסכוניות אבל לא יודע כמה קולעות להגדרה של אחזקה סבירה. מוסכי היבואן של קרסו לא ידועים כזולים במיוחד. מבחינת אמינות הדור הקודם (הפלואנס) דווקא היה די בסדר.

עוד כיוון שאפשר ללכת אליו זה הקורולה ההיברידית החדשה. מחיר רשמי 132 אלף ש"ח, אבל יש כבר ב-0 קילומטר בפחות. אומרים שטויוטה זה סמל לאמינות, לא? עם טיפה לחיצה בתקציב תוכלו לרכוש גם את הפריוס, למרות שאני לא בטוח שעכשיו עם הגעת הקורולה החדשה יש הצדקה למחיר של הפריוס.

מכוניות טיפשות בתקציב הזה אפשר עדיין למצוא. יש שאריות של מאזדה 3 עם מנוע 2.0 ליטר בלי טורבו וגיר אוטומטי רגיל ופשוט. יש סובארו אימפרזה 2.0 ליטר, יש ניסאן סנטרה די בזול כרגע. אבל בנסועה שנתית של 35 אלף קילומטר, צריכת הדלק תהיה גבוהה יחסית בכל אחת מהאופציות.

ניר ל
04-03-19, 13:15
מההתרשמות שלי הקורולות של היום רחוקות מאד ממוניטין האמינות של הישנות שזה הדבר היחיד שהיה טוב בהן, יונדאי / קיה יהיו כנראה עדיפות.

de fox
04-03-19, 13:45
סיטרואן קקטוס ידני דיזל. רגע לפני שמגיע הדגם החדש.

amirmoshe
04-03-19, 13:47
מההתרשמות שלי הקורולות של היום רחוקות מאד ממוניטין האמינות של הישנות שזה הדבר היחיד שהיה טוב בהן, יונדאי / קיה יהיו כנראה עדיפות.לא יודע מאיפה הנתון הזה..
אצלנו בחברה בתנאים הכי קשים. הן היחידות שמסיימות חוזה ליסינג

דרור ברלי
04-03-19, 17:04
קורולה החדשה, לראשונה בטויוטה, גם מיישרת קו בכל מה שקשור לדינמיות: נוחות הנסיעה, ההתנהגות וההיגוי ממש טובים. סוף-סוף. לדעתי זו לא פחות ממהפכה, כנראה זה לא עבר אצלם בקלות...
המערכת ההיברידית נחשבת למוצלחת ואמינה.
והעיקר - חסכונית מאוד מאוד. 20-22 ק"מ לליטר בקלות. בנסועה שנתית של 30-35K? זו הבחירה המתבקשת.

זה עדיין אוטו של זקנים שמכניס לאווירה של בית אבות, הוא כבר לא סתם אוטו פשוט וטיפש ועדיין נהג גבוה עם רגליים ארוכות יצטרך לחפש במקום אחר, איפה שהנדסת האנוש מתחשבת גם באנשים בגובה של יותר מ-1.75-1.80... אבל להבדיל מהטויוטות שהכרנו עד היום, סוף-סוף זו מכונית שגם נוסעת לא רע ובחירה טובה גם לנהגים, לא רק לקציני הרכב.

גם יונדאי איוניק באה בחשבון. נראית יותר טוב מהקורולה, אבל גם פחות נוחה וקצת פחות חסכונית (ועדיין חסכונית מאוד).

Asaf-a
04-03-19, 17:30
קורולה החדשה, לראשונה בטויוטה, גם מיישרת קו בכל מה שקשור לדינמיות: נוחות הנסיעה, ההתנהגות וההיגוי ממש טובים. סוף-סוף. לדעתי זו לא פחות ממהפכה, כנראה זה לא עבר אצלם בקלות...
המערכת ההיברידית נחשבת למוצלחת ואמינה.
והעיקר - חסכונית מאוד מאוד. 20-22 ק"מ לליטר בקלות. בנסועה שנתית של 30-35K? זו הבחירה המתבקשת.

זה עדיין אוטו של זקנים שמכניס לאווירה של בית אבות, הוא כבר לא סתם אוטו פשוט וטיפש ועדיין נהג גבוה עם רגליים ארוכות יצטרך לחפש במקום אחר, איפה שהנדסת האנוש מתחשבת גם באנשים בגובה של יותר מ-1.75-1.80... אבל להבדיל מהטויוטות שהכרנו עד היום, סוף-סוף זו מכונית שגם נוסעת לא רע ובחירה טובה גם לנהגים, לא רק לקציני הרכב.

גם יונדאי איוניק באה בחשבון. נראית יותר טוב מהקורולה, אבל גם פחות נוחה וקצת פחות חסכונית (ועדיין חסכונית מאוד).נסעת גם בסטיישן? יכול לתת משוב גם עליה?

היות ואין איוניק סטיישן, ובשם החסכנות ואיכות הסביבה בחברה אני מחוייב להיברידי...אז אין יותר מדי אופציות...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ניר ל
04-03-19, 17:51
לא יודע מאיפה הנתון הזה..
אצלנו בחברה בתנאים הכי קשים. הן היחידות שמסיימות חוזה ליסינג

איזה עוד דגמים אתם מחזיקים בחברה ?

amirmoshe
04-03-19, 17:53
היו פוקוסים, i30, ceed ותמיד במקביל היו קורולות.
מבחינת שרידות הקורולות נצחו..

והעבודה בתנאים לא שפויים בכלל!

asafk
04-03-19, 20:50
אם יש עדיין מזדה 3 עם 2 ליטר - ולדעתי יש - זה האוטו החדש שהייתי לוקח במחיר הזה.

אבל אני מציע לך לשקול לקחת מכונית בת שנה שנתיים, שהתחילה יותר יקרה מהמשפחתומטית הממוצעת,, והפסידהכבר כמה עשרות אלפי שקלים - למשל ספורטיבית קומפקטית או משפחתית גדולה - ולהנות מהחיים 'קצת יותר'.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

boaz avrahami
04-03-19, 23:00
הפלואנס דיזל הייתה טובה.
מחליפתה זו כנראה אותה הגברת בשינוי אדרת.

אני החזקתי 3 פלואנס ב 6 שנים האחרונות. כל אחת 100-110 אקמ.

צריכת דלק של 1:17-19 אמיתית , 60 אחוז כביש 6.
למעט אחת שהוחלף לה טורבו באחריות ב 90 אלף פשוט אפס תקלות.
הטורבו שהלך כנראה באשמת השמן שמוסכי הליסינג שמים.

כיום אוקטביה אבל לו הייתי משלם בעצמי דלק וקניה זה היה הרנו כשהפחד הכי גדול הוא מהיבואן הנוראי שלה.

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

דרור ברלי
05-03-19, 02:22
נסעת גם בסטיישן? יכול לתת משוב גם עליה?

היות ואין איוניק סטיישן, ובשם החסכנות ואיכות הסביבה בחברה אני מחוייב להיברידי...אז אין יותר מדי אופציות...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לא נסעתי בסטיישן. רק בסדאן.

אבל לנוכח השיפור התהומי בקורולה החדשה ובהשוואה לאוריס סטיישן-היבריד המביכה מהדור היוצא, כנראה שהקורולה סטיישן החדשה תהיה מצויינת.

זה לא סוד שאינני מהחסידים השוטים של מותג האליל ועל הכביש התוצאה הסופית עדיין לא משתווה לאירופאית משובחת כמו אוקטביה, אבל לאוקטביה יש את הצרות שלה שצריך לחיות איתן (בעיות הגיר, צריכת שמן וכו') והקורולה הפעם היא כבר לא אוטו מביך כמו קורולות/אוריס קודמות כך שאין צורך להתפשר. המערכת ההיברידית של טויוטה מצויינת באמת, חסכונית מאוד - והעיקר, הם צמצמו מאוד את הפער הבלתי נתפס בתחום הדינמי. זו כבר לא סתם עגלת קניות ממונעת אלא מכונית ראויה.

הופתעתי לטובה. באמת.

Alon
05-03-19, 21:30
תודה לכולם על העצות
נתחיל לעשות ״סיבוב״ על כמה מכוניות.
וכמובן צריך שהצודקת תאשר
תודה
אעדכן
אלון

-->