PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעליים צבאיות חדשות מידה 44 למסירה

asypeer
04-03-19, 10:10
בזמנו זה עלה באיזה שרשור ולא מצאתי אותו.
פנו אלי כמה אנשים ובסוף אף אחד לא בא..
יש לי זוג נעליים צבאיות שחורות של בריל מידה 44, חדשות לגמרי.
הן אצלי ברכב ואם עד סוף השבוע לא יימצא דורש אני אזרוק אותן..
מי שצריך (עדיפות למשרתי מילואים מן הסתם)מוזמן לסור לפתח תקווה, רק להיזהר מהספרינקלר ;)

asypeer
04-03-19, 18:22
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190304/8c3aa6db2c24bf3f9c61138bfd95a80b.jpg

איל מ
04-03-19, 19:39
דווקא עושה מילואים.
אבל הצבע.....
הצבע לא נכון.

asypeer
04-03-19, 21:52
להגנתי ייאמר שזה מה שהיה באפסנאות והאדומות נמסו בקיטבג..

מוטי ג.
04-03-19, 22:05
אל תזרוק, עצור בבסיס צבאי כלשהוא ותן לש.ג.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

בוזי
04-03-19, 22:19
פס כחול זה קלות, לא?
אל תזרוק, הרבה חיילים ירצו

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

מוטי ג.
04-03-19, 22:29
אם איני טועה, בימינו זה דגם סטנדרטי של כל החילות, למעט חירניקים מדוגמים שלהם יש את הנעל האמריקאית.

asypeer
05-03-19, 07:57
לא רוצה לזרוק יאללה תקחו לילדים..

assafy
05-03-19, 08:10
זה בדיוק הצבע הנכון ולמה ליזרוק? תשמור בשביל הבוץ.

נמרוד
05-03-19, 08:11
תגיש בהן את הקינוח [emoji16]

amitaikl
05-03-19, 09:44
אשמח לאסוף.
תמיד מגיעים אלינו חבר'ה צעירים שבסדיר הלכו עם נעלי הרים ואין להם מושג איפה נעלי הצבא שלהם.
"נעלי חברים" כבר חסכו משפטים ומתשי"ם לאי אילו...
מאיפה בארץ?

asypeer
05-03-19, 12:03
אמיתי דבר איתי בפרטי, בחמישי אני ברעננה לא רחוק ממך.

ניר ל
05-03-19, 12:28
הדור הקודם של נעלי החי״ר היה מתפורר לאבק באחסנה, זרקתי כאלו מכל הצבעים, אם מישהו צריך בשביל להזדכות שיגיד, אחפש עוד.
מה עם הדגם הזה ? הסוליה שורדת ? גם כזה יש לי למסירה באותה מידה, חדש.

דרור ברלי
05-03-19, 12:43
נעל החי"ר האמריקאית כל כך הרבה יותר טובה ונוחה, שקשה להבין מי שהרגליים שלו חשובות לו ועדיין נועל נעל חי"ר ישראלית...

ש01
05-03-19, 12:56
נעל החי"ר האמריקאית כל כך הרבה יותר טובה ונוחה, שקשה להבין מי שהרגליים שלו חשובות לו ועדיין נועל נעל חי"ר ישראלית...

רק תנסה כמילואימניק לקבל נעלי חי"ר חדשות.... משימה (כמעט) בלתי אפשרית

ניר ל
05-03-19, 12:57
אמריקאיות זה אלו עם הקורדורה מקדימה והשריכה המהירה ?

דרור ברלי
05-03-19, 13:01
רק תנסה כמילואימניק לקבל נעלי חי"ר חדשות.... משימה (כמעט) בלתי אפשרית

אמנם עברו הרבה שנים מאז שהייתי מילואימניק וגם לא הייתי בחי"ר אלא שריון, אבל עשיתי להם לא מעט שרירים עם נושא הנעליים וגם אז לא היו נעליים.
לצה"ל הגדול אין נעליים? מה אתם אומרים. אבל כשאתה איש מילואים, זו בעיה של הצבא, לא שלך.

asypeer
05-03-19, 13:04
הדור הקודם של נעלי החי״ר היה מתפורר לאבק באחסנה, זרקתי כאלו מכל הצבעים, אם מישהו צריך בשביל להזדכות שיגיד, אחפש עוד.
מה עם הדגם הזה ? הסוליה שורדת ? גם כזה יש לי למסירה באותה מידה, חדש.

היו לי זוג אדומות חדשות שהסוליה הפכה למסטיק..
אלה דווקא נראות טוב, ללא שינוי במרקם.

מוטי ג.
05-03-19, 13:06
חיי מדף קצרים

אומי5
05-03-19, 13:26
אמנם עברו הרבה שנים מאז שהייתי מילואימניק וגם לא הייתי בחי"ר אלא שריון, אבל עשיתי להם לא מעט שרירים עם נושא הנעליים וגם אז לא היו נעליים.
לצה"ל הגדול אין נעליים? מה אתם אומרים. אבל כשאתה איש מילואים, זו בעיה של הצבא, לא שלך.

זה קל, הנעליים הקלות הישנות מוגדרות כנעלי חי"ר עדיין, ולכן למילואמניק אומרים שהחדשות זה רק לסדירים כי הם הולכים הרבה יותר.

האגדה מספרת שחלק מיחידות המילואים המובחרות כבר קיבלו נעלי חי"ר אמרקאיות.
אני השגתי כאלו מגוף אזרחי שמשתמש בהן, בהחלט הבדל תהומי ושווה את המאמץ.
למרות זאת אם ביחידות שלכם מרשים נעלי הרים אזרחיות זה עדיין עדיף.

ניר ל
05-03-19, 13:27
מוזר שעד לאחרונה לא השתמשו בכספי סיוע כדי לרכוש נעליים מספקים אמריקאים. מניח שהיה עניין לתמוך בתעשיה המקומית, אבל הסוליות המתפוררות שבטח עלו הון זו פאשלה בלתי נסלחת.

דרור ברלי
05-03-19, 13:31
אני הולך עם נעל חי"ר אמריקאית ביומיום. צבע מדברי, ראיתי כאלה או דומות לאלה בצה"ל רק ביחידת רימון.
תוצרת Bellville USA
זה עולם אחר מהנעלים האיומות מתוצרת ישראל.

היו פעם מעודפי צבא ארה"ב במחירים זולים. נעלים חדשות שהגיעו ארוזות בשקית.
היום כבר יותר קשה למצוא במחירים ההם, אבל עדיין שווה להשקיע בזה.

asypeer
05-03-19, 13:35
אני שנים הסתובבתי עם בלאנסטון במילואים..

איל מ
05-03-19, 13:49
היתה כתבה לפני שנתיים שלוש על מפעלי הנעליין ולמה עברו לכספי סיוע (לא עמדו בתחרות המחירים).
בנוסף,
הדור האחרון של נעלי חי"ר מהדגם הישן, לפני שעברו לנעליים עם הבד, כבר לא הופך סוליות למסטיק.

asafk
05-03-19, 13:53
מוזר שעד לאחרונה לא השתמשו בכספי סיוע כדי לרכוש נעליים מספקים אמריקאים. מניח שהיה עניין לתמוך בתעשיה המקומית, אבל הסוליות המתפוררות שבטח עלו הון זו פאשלה בלתי נסלחת.זו הפאשלה?
מאות רבות של אורטופדים חבים את פרנסתם למפעל בריל שייצר את הנעליים הגרועות בעולם כנראה.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

אומי5
05-03-19, 13:54
מוזר שעד לאחרונה לא השתמשו בכספי סיוע כדי לרכוש נעליים מספקים אמריקאים. מניח שהיה עניין לתמוך בתעשיה המקומית, אבל הסוליות המתפוררות שבטח עלו הון זו פאשלה בלתי נסלחת.

התמיכה במפעלים הייתה כסף קטן, המיליונים שאורטופדים עושים עד היום מבעיות הרגליים של חצי מדינה... שם הכסף האמיתי.

אחד שצולע.

ניר ל
05-03-19, 14:32
ביום שתבינו שאף פעם לא היה לנו צבא מקצועי וגם לעולם לא יהיה, זה לא יראה תמוה. הגורמים העיקריים לבעיות אורטופדיות ושברי מאמץ הם לאו דווקא הנעליים.

לגבי עודפי צבא אמריקאי - אם יודעים מה מחפשים (כי יש מספר סוגים), אז בחנויות עודפים אמריקאיות יש שפע. את הנעל שמייצרים עבור צה״ל ראיתי ברשת במחיר לא רע בכלל אם אכן מדובר בנעל איכותית.

אומי5
05-03-19, 14:34
לא רק, אבל בהחלט גם.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ש01
06-03-19, 11:38
לא מכיר חנויות עודפי צבא אמריקאי, כן מכיר מחירים לאנישי הצבא שם (הם קונים הכל, אבל הכל...)
כ 120$ לזוג נעליים.
גם עבור 50+ ימ"מ בשנה, אני לא מוכן להשקיע...

ניר ל
06-03-19, 11:48
http://www.mcguirearmynavy.com/Israeli-Defense-Forces-IDF-Leather-Canvas-Hot-Weather-Boot.html

חיפוש זריז, 100$ למידה 45 ולשלוח למכר הבא שמגיע לביקור בארץ, אם זה היה שימושי לי הייתי קונה.

למה לוחמי שריון צריכים נעליים כאלו אני לא מבין, ניחא לטירונות אם עוד הולכים קצת כמו פעם - אבל על הטנקים נעליים קלות היו סיוט כשצריך לבעוט בכל מני מגופות וכו׳.

דרור ברלי
06-03-19, 12:17
כי גם שריונרים סובלים מהחום וצריכים נעל שמותאמת לתנאי חום קיצוני. הגדוד שלי היה מוצב בבקעת הירדן. 47-50 מעלות בקיץ היה עניין יומיומי רגיל. וזה עוד היה טוב, כי בתוך הטנקים היה הרבה יותר חם.....
כי גם שריונרים צריכים נעל נוחה. הם אולי לא יוצאים למסעות של עשרות קילומטרים ברגל, אבל הם בטח לא רק על וסביב הטנק כל היום.
כי גם שריונרים, במיוחד שריונרים, עלולים להחליק על כל מיני כתמי גריז וסולר שנשפכו, בגלל הסוליות הנוקשות של הנעל הישראלית.

כי השיטה הזו של סמלי מעמד - נעל נוחה וארגונומית שטובה לרגליים אבל רק ליחידי סגולה, ונעל נחותה ששוברת את הרגליים לכל האחרים, היא עקומה.

הנעל המדברית האמריקאית הנוכחית שלי עם כיפת ברזל מלפנים (דומה לנעל בטיחות) ומאפשרת לי לבעוט כמה שאני רוצה במה שאני רוצה. כבר עלה לי איזה אדיוט עם רנגלר על הרגל... לא קרה כלום.

חבל רק שבקישור שצירפת, החל ממידה 46 ומעלה הנעל הזו כבר עולה 172$.....

הדסופה
06-03-19, 13:05
דרור
הבעיטה היא לא בחלק של הכיפת ברזל, היא מהכרית של הלמטה של העקב[emoji23]
גם הנעליים השחורות /ישנות/קשוחות היו מתפרקות , שום נעל חיר של פעם לא החזיקה מעמד על הטנק. מן הסתם גם לא החדשות

Sent from my iPhone using Tapatalk

מוטי ג.
06-03-19, 13:17
הסוליית בטון הזאת בנעל הישנה והכבדה (לפני עידן הקלות/כחולות וכו) הצילה לי את ההרגל בהתקלות עם התובה מעמדת מפקד.

דרור ברלי
06-03-19, 13:28
"כרית".... בדיחה עצובה. העקב היה סוג של אבן. מה שלא הפריע לו להישחק יופי.
והחלקנו איתן כמו משוגעים גם על הטנק עצמו - להזכיר, אלה היו מג"חים, לא המרכבות שצבועות במרקם של מין שבבים/פירורים שכאלה למניעת החלקה...
אנחנו רק מדברים על זה וכואב לי בצלעות ששברתי כשהחלקתי פעם על גג הצריח ונפלתי לתוך פתח הטען...

אף נעל לא מחזיקה מעמד על טנקים. ממילא היינו מחליפים אותן אחת לחצי שנה או שנה. אז לפחות שיהיה נוח.

בןבן
07-03-19, 09:58
אם עדיין לא נמסר ,אני מרעננה 0522454786 אשמח להפגש אתך ביום חמישי ולקחת זוג נעלים לטיולי רכב. בן

ש01
07-03-19, 10:42
הסוליית בטון הזאת בנעל הישנה והכבדה (לפני עידן הקלות/כחולות וכו) הצילה לי את ההרגל בהתקלות עם התובה מעמדת מפקד.

ולאחי, כשנעל את הנעליים שלי בכיתה ט ודרך על מוקש (הנזק - חצי כף רגל שנשלחה למאכל הציפורים והלטאות באזור)

-->