PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפלגת זהות בראשות משה פייגלין תבטל את תקנה 380

Orihadados
04-03-19, 13:28
שלום לכולם.

כמה מילים לגבי הקבוצה והמטרה.

מבחינתי קפצתי על המפלגה הראשונה שהסכימה להפגש איתנו והביעה את הסכמתה עם הצורך בביטול התקנה.

אני מצטט את גלעד אלפר-מועמד זהות לאוצר: "באופן עקרוני, "זהות" מתנגדת להמצאת הגלגל מחדש ע"י הרגולטורים המקומיים ומתנגדת להמצאת תקנות חדשות ומקוריות שלא קיימות במדינות המערב. מה שמספיק טוב למדינות המצליחות בעולם, מספיק טוב גם לנו. לכן, בהנחה שאין כאן נסיבות מיוחדות, "זהות" תומכת בהחלפת התקינה המקומית בתקינה מערבית."

בגדול, מטרת הקבוצה היא להראות למחוקק כמה כוח יש לנו.
אני בטוח שהקבוצה תגיע ליותר מ100,000 חברים תוך חודשיים שלושה.

נקבעה כבר פגישה עם כמה נציגים מטעמנו ועם נציגים מטעם מפלגת "זהות".

אני מזמין כל מי שבקיא בחוק או בעל השפעה או בעל אינטרס כמו יבואנים וכ"ו, להצטרף אלינו ולהשפיע.

אין שום סיבה שמי שמשפר רכב בצורה אחראית ומקצועית, כזאת שמקובלת בחו"ל - יהיה עבריין.
אין שום הגיון שכל בולם בצבע שחור מאיזה מפעל הזוי בסין - זה חוקי אבל בולם בצבע צהוב שעבר כל תקינת בטיחות אפשרית + אישורים באירופה וארה"ב - יהיה לא חוקי.
אין שום סיבה שקיט הגבהה שאושר בתקנים המחמירים ביותר בארה"ב\אירופה, לא יאושר לשימוש בישראל.

בקיצור, אין ספק שהחוק חייב להשתנות. התקינה הנוכחית חייבת להתבטל כדי להתאים את החוק לצרכים שלנו.

הבהרה: ברור לנו שיש מי שמשפר בצורה לא אחראית. אנחנו לא ניתן לזה יד. רכבים כאלה צריכים לקבל הורדה מהכביש.
אנחנו נלחמים כדי שתיהיה אופציה חוקית ואחראית לשפר רכבים בשימוש ברכיבים מאושרים מחו"ל.

בהצלחה לכולנו!

אם אתם שואלים את עצמכם איך אתם יכולים לעזור, אז פשוט תצטרפו לקבוצה "מבטלים את תקנה 380"
בפייס

ואם ממש בא לכם תזמינו ותצרפו כמה שיותר אנשים!
ושיהיה לנו בהצלחה.!

איל מ
04-03-19, 14:11
100,000 מצטרפים?
פחחחח

הדסופה
04-03-19, 14:32
סיפוח תמורת רישוי - שווה מחשבה [emoji23]
ואז כל מה שנצטרך לרשום ברישיון זה ״ חייב בתפילין״ ?
איפה פה זה הפורום הפוליטי

Sent from my iPhone using Tapatalk

six 4 life
04-03-19, 14:43
תבוטל תקנה 380 ותתווסף שורה ברשיונות הרכב "כלי רכב זה אינו רשאי לתנועה בשבת"

Orihadados
04-03-19, 14:47
תבוטל תקנה 380 ותתווסף שורה ברשיונות הרכב "כלי רכב זה אינו רשאי לתנועה בשבת"

חס ושלום המלגה נגד כפיה דתית

נמרוד
04-03-19, 14:58
בבקשה, בלי פוליטיקה בג'יפולוג.

כללי האתר
(http://www.jeepolog.com/forums/content.php/2033)
הדיון ננעל. לפנים משורת הדין, הדיון לא נמחק, מי שמתעניין קיבל כאן הזמנה להמשיך בפייסבוק, בהצלחה.

-->