PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש המלצות על אורוקס מול אוף-רואד + המלצה ל-GPS בסיסי על אנדרואי

רמי גלבוע
10-03-19, 09:25
היי, חברים
1. אני רוצה לטעון אפליקציית ניווט אוףליין על אנדרואיד. מכיר את אורוקס, עובדת טוב, אבל אני מתקשה להוריד את המפות לטלפון. האם אוףרואד נוחה יותר? מה מומלץ יותר, לטעמכם?
2. האם מישהו יכול להמליץ על תוכנת GPS בסיסית חינמית, המאפשרת הכנסת נקודת ציון (קואורדינטות) והכוונת GO TO? רוצה להכניס קוארדינטות ולראות חץ ומרחק, זה כל מה שאני מחפש

תודה לידענים, רמי

איל מ
10-03-19, 10:24
באורוקס די קל להוריד מפות (לפחות כמו אפליקציות אחרות). יש על זה שרשורים ארוכים כאן והיא האפליקציה הכי פשוטה שיש.
הייתי מנסה להתגבר על האתגר הקטנצ'יק של הורדת המפה.

onz
10-03-19, 10:34
יש את locus תוכנה טובה מאד עובדת היטב עם isreal hiking map
אפשר לתכנן במחשב את המסלול ולשלוח לטלפון ולהוריד לאפליקציה
אוףרואד הבנתי שהפסיקו את השיתוף עם usrael hiking

חנן-ג'יפולוג
10-03-19, 12:30
אני משתמש "כבד" בתוכנות ניווט שטח, לפחות פעמיים בשבוע.

יש לי עמוד ענן ואורוקס. היה אופרווד.
בפועל, עובד כמעט בלעדית עם ישראל הייקינג, חוץ מלראות נקודות עניין בעמוד ענן.

gillss
10-03-19, 13:16
שלוש סיבות למה זנחתי את כל האפליקציות המוזכרות כאן ועברתי ל ....Guru Maps - Offline Maps & Navigationמה שקראו פעם Galileo Offline Maps.

1. הממשק הכי נח לתכנון וביצוע הטיול . קורא KML ו GPX (ישירות מה Google drive) ומציג מפה עם הכי מעט כפתורים .
2. מקבל ב Drag and Drop מפות בפורמט SQLITE , שאפשר להכין מראש במגוון עצום של מפות ותצ"אות (ע"ע Mobac / SASplanet ) או סתם להוריד מ Israel Hiking .
3. עובד מדהים על כל פלטפורמה (Android / IOS) כי יש לי כמה מכשירים בשימוש המריצים מערכות הפעלה שונות.

ובסוף כבונוס ...
המפה החביבה עלי (ויסלחו לי הראל, זאב וגיא המדהימים שעושים עבודת קודש ותורמים ללא הפסקה) היא :
thunderforest בגרסת Outdoor מה שקראו פעם Michelin Outdoor. היא פשוט מדוייקת בטירוף ובעלת זום לרמה
שניתן לראות את הקוליסים שאתה משאיר תוך כדי טיול :) , וכמובן מכסה את כל כדור הארץ (מעודכנת חודשית ברמת התכסית)

-->